FK Auda
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 5pozīcija
- 9punkti
- 19:22vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Dāniels Āboliņš-AuzulejaDzimšanas datums: 16.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
714
7
1
-
Rihards AlferovsDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
260
-
-
-
Henrijs AšmanisDzimšanas datums: 27.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Niklāvs DakšaDzimšanas datums: 18.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
624
-
-
-
Sandijs DombrovskisDzimšanas datums: 22.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvids Rendijs DūmiņšDzimšanas datums: 18.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
695
6
-
-
Haralds ErmuižaDzimšanas datums: 14.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
188
-
-
-
Armands ĢēģerisDzimšanas datums: 12.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns GinisDzimšanas datums: 21.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
565
-
-
-
Bernhards JēkabsonsDzimšanas datums: 09.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
17
-
-
-
Roberts KasperovičsDzimšanas datums: 12.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
290
-
1
-
Markuss KleinšmitsDzimšanas datums: 22.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
59
-
-
-
Emīls KostikovsDzimšanas datums: 18.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts LagodskisDzimšanas datums: 28.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs LejaskrauklisDzimšanas datums: 02.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
613
-
-
-
Deins MaskaļonoksDzimšanas datums: 12.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
225
-
-
-
Marks MednisDzimšanas datums: 01.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
2
1
-
Valters MillersDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
186
-
-
-
Kristers OsītisDzimšanas datums: 10.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
2
1
-
Rainers PēkšensDzimšanas datums: 28.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
211
-
1
-
Artjoms PopmansDzimšanas datums: 15.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
282
-
1
-
Erlends PurmalisDzimšanas datums: 28.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andrejs ReiznieksDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
314
-
1
-
Tomass Artūrs TurksDzimšanas datums: 03.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
131
-
1
-
Kristers VancānsDzimšanas datums: 19.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
1
-
Emīls VītiņšDzimšanas datums: 02.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
509
2
1
-
Edžus VītolsDzimšanas datums: 21.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivo ZaicevsDzimšanas datums: 11.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
76
-
-
-
trešdiena
10
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
13
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Salaspils stadions
trešdiena
24
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Audas stadions
svētdiena
5
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Audas stadions
trešdiena
15
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
trešdiena
12
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Audas stadions
trešdiena
19
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Audas stadions
ceturtdiena
27
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
trešdiena
17
jūl
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
7
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Audas stadions
-
ceturtdiena
15
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Gostiņu stadions
-
trešdiena
21
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Audas stadions
-
trešdiena
28
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Audas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1