Jēkabpils
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 8pozīcija
- 0punkti
- 2:90vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Raivis MažorsDzimšanas datums: 24.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Markuss JeļizarjevsDzimšanas datums: 18.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
757
-
1
-
Nikolajs KaminskisDzimšanas datums: 02.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
148
-
1
-
Raivis RulietisDzimšanas datums: 22.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
798
1
-
-
Uzbrucēji
Mihails TurčaņinovsDzimšanas datums: 17.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
807
-
-
-
Spēlētāji
Jevgēnijs AbakumovsDzimšanas datums: 06.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
17
-
-
-
Toms AldeDzimšanas datums: 28.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Bogdanovs AlekssDzimšanas datums: 23.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sendijs Valdis AnufrijevsDzimšanas datums: 06.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Valentīns BasihinsDzimšanas datums: 14.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kirils BogdanovsDzimšanas datums: 25.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims BorovkovsDzimšanas datums: 07.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
36
-
-
-
Markuss CircenisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
357
-
1
-
Matīss DzirkalisDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
754
-
-
-
Mārtiņš GrebežsDzimšanas datums: 08.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andrejs GribsDzimšanas datums: 20.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
589
1
-
-
Aksels HohfeldsDzimšanas datums: 03.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
-
-
-
Rolands KrasavcevsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
777
-
1
-
Rinārs KrušānsDzimšanas datums: 05.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dmitrijs ĻeonovsDzimšanas datums: 01.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
-
-
-
Alans MazurovsDzimšanas datums: 22.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Linards MeijersDzimšanas datums: 29.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
427
-
-
-
Emīls RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
512
-
-
-
Markuss RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
448
-
-
-
Artis SmirnovsDzimšanas datums: 23.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
166
-
-
-
Artjoms StepanovsDzimšanas datums: 18.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
732
-
-
-
Magnus StrazdiņšDzimšanas datums: 16.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards VirsisDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
125
-
-
-
Kaspars VoitiņšDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
20
-
-
-
trešdiena
17
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
trešdiena
24
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Audas stadions
trešdiena
1
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
pirmdiena
6
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Salaspils stadions
ceturtdiena
16
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
otrdiena
21
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
trešdiena
29
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Gostiņu stadions
trešdiena
19
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
ceturtdiena
27
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
trešdiena
7
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
pirmdiena
12
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
trešdiena
21
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
trešdiena
28
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
sestdiena
31
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1