FK Smiltene/BJSS
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 4pozīcija
- 11punkti
- 29:16vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Emīls EglītisDzimšanas datums: 02.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
499
-
-
-
Aizsargi
Sandijs CiprussDzimšanas datums: 23.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
630
1
3
-
Emīls KalniņšDzimšanas datums: 22.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
600
1
5
-
Eduards Dāvis PutrālisDzimšanas datums: 22.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis ŠņepstsDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
209
-
-
-
Pussargi
Tomass Kristers BurkevicsDzimšanas datums: 07.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
32
-
-
-
Rodrigo CibuļskisDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
305
-
1
-
Valters GaismiņšDzimšanas datums: 18.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
234
4
1
-
Ņikita MelančuksDzimšanas datums: 11.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
463
3
-
-
Adrians Alens PaukšēnsDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
293
-
-
-
Kevins VernersDzimšanas datums: 25.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
424
1
3
-
Renārs Miks VīksnaDzimšanas datums: 28.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Oskars Mārtiņš ĢērmanisDzimšanas datums: 16.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
606
3
-
-
Jānis LapiņšDzimšanas datums: 04.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
104
3
-
-
Emīls TomassDzimšanas datums: 05.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
300
1
-
-
Spēlētāji
Ralfs DrunkaDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
537
1
-
-
Mareks FjodorovsDzimšanas datums: 10.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
158
-
-
-
Nils FreimanisDzimšanas datums: 22.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
167
1
-
-
Martins JauntēvsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksis KalējsDzimšanas datums: 03.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
433
-
-
-
Toms Ernests KazeksDzimšanas datums: 30.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
316
-
1
-
Mārcis KuprišsDzimšanas datums: 08.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
376
1
1
-
Pēteris LapiņšDzimšanas datums: 04.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
230
1
2
-
Dāvis MežulisDzimšanas datums: 16.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
221
-
2
-
Deivids MiksDzimšanas datums: 18.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
503
8
-
-
Tomass PurmalisDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass RubņikovičsDzimšanas datums: 17.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs SpirģisDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers SpirģisDzimšanas datums: 09.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
202
-
1
-
Gustavs ŠūtelisDzimšanas datums: 31.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edgars TimermanisDzimšanas datums: 28.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls ZačsDzimšanas datums: 20.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
78
-
-
-
trešdiena
17
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
otrdiena
23
apr
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
trešdiena
1
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Gostiņu stadions
trešdiena
8
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
trešdiena
15
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
ceturtdiena
23
mai
20:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Cēsu pilsētas stadions
trešdiena
29
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
trešdiena
19
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
trešdiena
3
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
7
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
trešdiena
14
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
trešdiena
21
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Audas stadions
-
trešdiena
28
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
otrdiena
17
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Salaspils stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1