Cēsu PSS
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 3pozīcija
- 13punkti
- 25:22vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Kārlis KļaviņšDzimšanas datums: 12.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
7
1
-
Pussargi
Rojs Roberts EkertsDzimšanas datums: 13.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Spēlētāji
Martins Kristofers AudicksDzimšanas datums: 31.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
3
-
Kārlis BaumanisDzimšanas datums: 31.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
45
-
-
-
Kārlis EglītisDzimšanas datums: 29.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
420
-
-
-
Rinalds GnedlersDzimšanas datums: 07.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
436
-
-
-
Lauris GroševsDzimšanas datums: 14.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
194
-
-
-
Matīss KalnietisDzimšanas datums: 23.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
203
1
-
-
Gregors KreicbergsDzimšanas datums: 16.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
122
-
-
-
Marks Filips KreicbergsDzimšanas datums: 13.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
784
4
3
-
Mariss KvitkaDzimšanas datums: 11.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
106
-
-
-
Krists LapšānsDzimšanas datums: 06.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards LošinsDzimšanas datums: 05.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pauls Rodrigo LukstiņšDzimšanas datums: 29.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
634
4
3
-
Kirils MihailovsDzimšanas datums: 16.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
433
1
-
-
Ruslans MuraškoDzimšanas datums: 04.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
801
4
2
-
Kristaps PonomarovsDzimšanas datums: 26.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss RomsDzimšanas datums: 22.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
1
-
Jēkabs RozenbergsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
553
1
-
-
Rauls Kristers SakalausksDzimšanas datums: 19.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
229
-
1
-
Markuss SirmaisDzimšanas datums: 12.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
28
-
-
-
Ričards Dāvis ŠpacsDzimšanas datums: 05.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
1
-
Regnārs ŠteinsDzimšanas datums: 26.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
1
-
-
Reinis TēraudsDzimšanas datums: 12.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
489
-
1
-
Roberts TūcisDzimšanas datums: 21.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
78
-
-
-
Kristiāns Daniels ValdheimsDzimšanas datums: 03.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
598
2
2
-
trešdiena
10
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions
trešdiena
17
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
trešdiena
24
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Cēsu pilsētas stadions
trešdiena
1
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
trešdiena
15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Gostiņu stadions
ceturtdiena
23
mai
20:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Cēsu pilsētas stadions
piektdiena
7
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Salaspils stadions
trešdiena
12
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Audas stadions
trešdiena
19
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Cēsu pilsētas stadions
trešdiena
7
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
trešdiena
14
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
21
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
trešdiena
28
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1