Rēzekne
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 6pozīcija
- 7punkti
- 19:8vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Konstantīns GailumsDzimšanas datums: 03.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
360
-
1
-
Aizsargi
Artūrs BondarsDzimšanas datums: 22.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
3
2
-
Artjoms KedrinsDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Gustavs TimofejevsDzimšanas datums: 04.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
207
3
1
-
Pussargi
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
1
2
-
Červinskis KristofersDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Dmitrijs MihailovsDzimšanas datums: 19.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
407
-
-
-
Pāvels MihailovsDzimšanas datums: 20.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
293
1
-
-
Andrejs SokolovsDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
285
6
1
-
Artjoms VekšaDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
395
-
1
-
Uzbrucēji
Dainis ŽukovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Ruslans AborkinsDzimšanas datums: 04.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Alens BogdanovsDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
2
-
-
Alekss HessDzimšanas datums: 03.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vitālijs JablonskisDzimšanas datums: 08.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
276
1
-
-
Ervīns JemeļjanovsDzimšanas datums: 26.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
224
-
-
-
Dāniels KrustsDzimšanas datums: 26.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
225
-
-
-
Ruslans MalejevsDzimšanas datums: 03.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
165
1
-
-
Maksims NazarovsDzimšanas datums: 22.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Einārs NikolajevsDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sarmis PauraDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
102
1
1
-
Juris Eduards PleikšnisDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts RomančuksDzimšanas datums: 04.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Romans SamuiličsDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs StoļarovsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms SučkovsDzimšanas datums: 12.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
31
-
-
-
Artjoms VlasovsDzimšanas datums: 22.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
10
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions
otrdiena
23
apr
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
otrdiena
21
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
otrdiena
28
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
trešdiena
19
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Gostiņu stadions
trešdiena
3
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
10
jūl
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Salaspils stadions
-
trešdiena
17
jūl
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
31
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
7
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Audas stadions
-
trešdiena
14
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
pirmdiena
19
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
28
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
otrdiena
10
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1