Ogre United

"Optibet" Nākotnes līga 2024

  • 9pozīcija
  • 8punkti
  • 6:12vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Leo Ritvars DalbiņšDzimšanas datums: 22.07.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Andrejs KoldansDzimšanas datums: 19.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands LinužsDzimšanas datums: 23.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladimirs PaškovičsDzimšanas datums: 06.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Aizsargi
Krists Kristers GulbisDzimšanas datums: 15.01.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
437
-
1
-
Kristaps KalmanisDzimšanas datums: 08.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
90
-
-
-
Tomass KontrimsDzimšanas datums: 07.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
543
-
1
-
Staņislavs KumpiņšDzimšanas datums: 16.09.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Linards Roberts PāviškaDzimšanas datums: 22.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
598
-
4
-
Patriks PiekusDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks RubezisDzimšanas datums: 30.09.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Einārs SidrevicsDzimšanas datums: 17.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
32
-
-
-
Roberts SiksalietisDzimšanas datums: 01.04.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
616
1
-
-
Emīls SiliņšDzimšanas datums: 14.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš Ēriks VeckāgansDzimšanas datums: 02.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
246
-
-
-
Patriks VitkusDzimšanas datums: 29.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Ričards DimantsDzimšanas datums: 25.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
234
1
1
-
Pierre Bastan GomesDzimšanas datums: 04.12.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Senegāla
4
132
-
-
-
Jānis JēkabsonsDzimšanas datums: 20.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
519
3
2
-
Giorgi MacharashviliDzimšanas datums: 01.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Gruzija
8
482
-
-
-
Emīls MasulisDzimšanas datums: 17.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Anrijs NelsonsDzimšanas datums: 05.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
63
-
-
-
Deniss OstrovskisDzimšanas datums: 05.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
203
-
-
-
Juris SkābardisDzimšanas datums: 17.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis SparānsDzimšanas datums: 31.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
420
-
-
-
Roberts VārpaDzimšanas datums: 13.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
269
-
1
-
Renārs ZīmelisDzimšanas datums: 02.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
552
-
1
-
Uzbrucēji
Romāns AfanasjevsDzimšanas datums: 09.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
15
-
-
-
Rihards JuhnovičsDzimšanas datums: 30.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
495
-
4
-
Andrejs KondratjevsDzimšanas datums: 26.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
477
-
2
-
Kārlis LīcisDzimšanas datums: 14.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
282
1
1
-
Regnārs SkujiņšDzimšanas datums: 08.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
495
-
2
-

Kluba vadība

  • Emīls Latkovskis

    Direktors

    Dzimšanas datums: 11.05.1989.

Treneru korpuss

  • Raivis Rubīns

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 22.10.1986.
  • Juris Skābardis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 17.07.1989.
  • Deniss Ostrovskis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 05.02.1992.
  • Vera Kočergina

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 01.01.1984.
  • Irina Mihailova

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.04.1984.

Atbalsta personāls

  • Artūrs Dzenis

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 20.04.1988.
  • Jānis Latkovskis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 21.05.1991.
  • Agnis Mežgailis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 08.03.1974.
  • Maksims Saveļjevs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 11.08.1991.

sestdiena

10
aug
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 15. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

17
aug
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 16. kārta
Upesciema stadions
-

piektdiena

23
aug
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 17. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

sestdiena

31
aug
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 18. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

sestdiena

14
sep
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 19. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

sestdiena

21
sep
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 20. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

svētdiena

29
sep
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 21. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

sestdiena

5
okt
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 22. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

sestdiena

19
okt
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 23. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-

sestdiena

26
okt
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 24. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

sestdiena

2
nov
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 25. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

svētdiena

10
nov
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 26. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
6
1
0
15
1
+14
19
2
7
6
1
0
26
3
+23
19
3
8
6
1
1
14
4
+10
19
4
8
5
1
2
18
11
+7
16
5
8
5
0
3
12
7
+5
15
6
8
3
3
2
17
7
+10
12
7
8
3
1
4
8
13
-5
10
8
8
2
3
3
10
11
-1
9
9
8
2
2
4
6
12
-6
8
10
8
1
4
3
8
10
-2
7
12
8
1
2
5
10
16
-6
5
13
8
1
1
6
7
21
-14
4
14
8
1
1
6
4
28
-24
4
1
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
2
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
7
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
5
4
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
5
5
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
5
6
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
4
7
Haralds Silagailis
SK Super Nova
4
8
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
4
9
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
4
10
Mohamed Kone
FC RFS-2
4
11
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
4
12
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
13
Jānis Jēkabsons
Ogre United
3
14
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
15
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
3
16
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
17
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
18
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
19
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
2
20
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
21
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
22
Gatis Štrauss
Mārupes SC
2
23
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
2
24
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
25
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
2
26
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
27
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
2
28
Lucas Cardoso Moreira
Riga FC-2
2
29
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
30
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
2
31
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
2
32
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
33
Rinalds Sola
Riga FC-2
2
34
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
35
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
2
36
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
2
37
Tymofii Marusii
Mārupes SC
2
38
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
39
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
40
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
41
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
42
Artis Brīvers
Rēzekne
1
43
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
1
44
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
45
Daniils Putrāns
Riga FC-2
1
46
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
47
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
48
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
49
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
50
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
1
51
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
52
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
53
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
54
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
55
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
56
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
57
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
58
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
59
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
60
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
61
Kārlis Līcis
Ogre United
1
62
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
63
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
64
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
65
Krists Komorovskis
SK Super Nova
1
66
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
67
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
68
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
69
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
70
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
71
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
72
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
73
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
74
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
75
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
1
76
Ričards Dimants
Ogre United
1
77
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
78
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
1
79
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
80
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
81
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
82
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
83
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
84
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes