Dali Dali 3. līga Ziemeļu zona

2024

Izvēlies līgu:

  • Tuvākās spēles Austrumu grupa
  • Visas spēles Austrumu grupa
  • Tuvākās spēles Rietumu grupa
  • Visas spēles Rietumu grupa
  • Tabulas
  • Vārtu guvēji
Piektdiena, 14.06.2024.

20:00

6
kārta
Cēsu pilsētas stadions
Svētdiena, 16.06.2024.

12:00

6
kārta
Gostiņu stadions

13:00

6
kārta
Piektdiena, 21.06.2024.

20:00

7
kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
Sestdiena, 22.06.2024.

13:00

7
kārta
Madonas pilsētas stadions
-

16:00

7
kārta
-
1. kārta

svētdiena

28
apr
13:00
2024
Cēsu pilsētas stadions

piektdiena

16
aug
20:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
-

sestdiena

17
aug
13:00
2024
Valkas pilsētas stadions
-
2. kārta

sestdiena

11
mai
17:00
2024

sestdiena

11
mai
19:30
2024
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

12
mai
12:00
2024
3. kārta

sestdiena

25
mai
12:00
2024
Gulbenes pilsētas stadions

svētdiena

26
mai
13:00
2024
Madonas pilsētas stadions

svētdiena

26
mai
13:00
2024
4. kārta

svētdiena

2
jūn
17:00
2024
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

5
jūn
20:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
5. kārta

svētdiena

9
jūn
12:00
2024
Stadions "Gostiņi"

svētdiena

9
jūn
17:00
2024

svētdiena

28
jūl
17:00
2024
Gulbenes pilsētas stadions
-
6. kārta

piektdiena

14
jūn
20:00
2024
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

16
jūn
12:00
2024
Gostiņu stadions

svētdiena

16
jūn
13:00
2024
7. kārta

piektdiena

21
jūn
20:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
-

sestdiena

22
jūn
13:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-

sestdiena

22
jūn
16:00
2024
-
8. kārta

sestdiena

29
jūn
13:00
2024
Gulbenes pilsētas stadions
-

svētdiena

30
jūn
12:00
2024
-

svētdiena

30
jūn
13:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-
9. kārta

sestdiena

6
jūl
16:00
2024
-

sestdiena

6
jūl
17:00
2024
Gulbenes pilsētas stadions
-

svētdiena

7
jūl
12:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-
10. kārta

piektdiena

12
jūl
20:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
-

sestdiena

13
jūl
13:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
-

svētdiena

14
jūl
12:00
2024
-
11. kārta

sestdiena

20
jūl
17:00
2024
Gulbenes pilsētas stadions
-

svētdiena

21
jūl
12:00
2024
Valkas pilsētas stadions
-

svētdiena

21
jūl
12:00
2024
-
12. kārta

svētdiena

9
jūn
15:00
2024
Madonas pilsētas stadions

piektdiena

26
jūl
20:00
2024
-

svētdiena

28
jūl
12:00
2024
Valkas pilsētas stadions
-
13. kārta

piektdiena

2
aug
19:00
2024
Valkas pilsētas stadions
-

svētdiena

4
aug
14:00
2024
-

svētdiena

18
aug
12:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
-
14. kārta

piektdiena

9
aug
20:00
2024
Cēsu pilsētas stadions
-

sestdiena

10
aug
18:00
2024
Gulbenes pilsētas stadions
-

svētdiena

11
aug
13:00
2024
Madonas pilsētas stadions
-
Otrdiena, 18.06.2024.

19:00

6
kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
Ceturtdiena, 20.06.2024.

21:00

7
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
Piektdiena, 21.06.2024.

20:00

7
kārta
Depo laukums
-
1. kārta

piektdiena

26
apr
20:30
2024

sestdiena

27
apr
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

22
jūl
19:30
2024
Krimuldas vidusskolas stadions
-
2. kārta

piektdiena

10
mai
19:00
2024
Ogres stadions

piektdiena

10
mai
20:45
2024
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

10
mai
21:15
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
3. kārta

ceturtdiena

23
mai
19:30
2024
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

24
mai
20:30
2024

piektdiena

24
mai
20:45
2024
Rīgas 49. vidusskolas stadions
4. kārta

ceturtdiena

30
mai
19:00
2024
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

31
mai
20:30
2024

piektdiena

31
mai
21:15
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
5. kārta

trešdiena

5
jūn
20:00
2024

piektdiena

7
jūn
21:15
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

9
jūn
18:00
2024
Ādažu sporta centra stadions
6. kārta

piektdiena

3
mai
21:15
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

18
jūn
19:00
2024
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

piektdiena

16
aug
18:50
2024
Depo laukums
-
7. kārta

piektdiena

7
jūn
20:45
2024
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

20
jūn
21:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

piektdiena

21
jūn
20:00
2024
Depo laukums
-
8. kārta

ceturtdiena

27
jūn
19:00
2024
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

piektdiena

28
jūn
20:45
2024
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-

svētdiena

30
jūn
18:00
2024
Ādažu sporta centra stadions
-
9. kārta

ceturtdiena

4
jūl
19:00
2024
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

piektdiena

5
jūl
19:30
2024
Depo laukums
-

svētdiena

7
jūl
18:00
2024
Ādažu sporta centra stadions
-
10. kārta

piektdiena

12
jūl
19:30
2024
Depo laukums
-

piektdiena

12
jūl
20:30
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

svētdiena

14
jūl
18:00
2024
Ādažu sporta centra stadions
-
11. kārta

piektdiena

19
jūl
19:00
2024
-

piektdiena

19
jūl
20:45
2024
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-

svētdiena

18
aug
18:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
12. kārta

trešdiena

17
jūl
19:30
2024
Krimuldas vidusskolas stadions
-

ceturtdiena

25
jūl
19:30
2024
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

piektdiena

26
jūl
20:30
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
13. kārta

piektdiena

2
aug
19:00
2024
Depo laukums
-

piektdiena

2
aug
20:45
2024
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-

sestdiena

3
aug
18:00
2024
-
14. kārta

piektdiena

9
aug
20:30
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

svētdiena

11
aug
17:00
2024
Krimuldas vidusskolas stadions
-

svētdiena

11
aug
18:00
2024
Ādažu sporta centra stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
4
2
1
1
6
6
0
7
3
4
2
1
1
9
7
+2
7
5
3
1
1
1
4
6
-2
4
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
5
4
0
1
27
6
+21
12
3
4
2
0
2
6
3
+3
6
4
4
2
0
2
7
9
-2
6
5
5
1
0
4
5
11
-6
3
6
3
0
1
2
3
13
-10
1
7
5
0
1
4
4
24
-20
1
1
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
9
2
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
6
3
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
4
4
Reinis Strods
FK Cēsis
4
5
Deniss Ciunelis
Gulbenes BJSS
3
6
Harijs Toms
DSVK Traktors
3
7
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM
3
8
Kristers Bērziņš
DSVK Traktors
3
9
Aleksis Paeglis
Futbola Parks Academy
2
10
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
2
11
Einārs Sidrevics
Ogre United-2
2
12
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
2
13
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
2
14
Markuss Kaļva
Ogre United-2
2
15
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy
2
16
Oskars Laucis
FC Madona / BJSS
2
17
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS
2
18
Ričards Janevics
FK Ādaži
2
19
Rolands Prohorovs
FK Pļaviņas DM
2
20
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United-2
2
21
Aleksis Belousovs
Futbola Parks Academy
1
22
Aleksis Ļebedevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
23
Andris Malkavs
Sports United/Cēsis
1
24
Ardis Tokarevs
FK Valka
1
25
Artis Kalniņš
FK Lielupe
1
26
Artis Ķempelis
Futbola Parks Academy
1
27
Artūrs Zelmenis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
28
Ādams Janišs
FK Sigulda
1
29
Dāvis Untāls
Gulbenes BJSS
1
30
Eduards Dancis
FK Sigulda
1
31
Emīls Siliņš
Ogre United-2
1
32
Ernests Francis Irbe
Futbola Parks Academy
1
33
Haralds Pozņiaks
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
34
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
1
35
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
36
Jānis Sūna
FC Madona / BJSS
1
37
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
1
38
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
1
39
Kalvis Lāzers
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
40
Kaspars Maslobojevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
41
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
42
Klāvs Rozītis
Sports United/Cēsis
1
43
Kristaps Lešinskis
FK Alberts
1
44
Kristers Vanags
FK Pļaviņas DM
1
45
Kristiāns Girvičs
FK Alberts
1
46
Mareks Vorobejs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
47
Markuss Marcinkevičs
FK Pļaviņas DM
1
48
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
1
49
Nikijs Broks
FC Madona / BJSS
1
50
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
1
51
Niks Liedskalniņš
FC Madona / BJSS
1
52
Niks Zeps
Gulbenes BJSS
1
53
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
54
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
1
55
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Valka
1
56
Oskars Zeps
FK Pļaviņas DM
1
57
Patriks Piekus
Ogre United-2
1
58
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
59
Pauls Daugulis
FK Sigulda
1
60
Pauls Rozenvalds
FK Ādaži
1
61
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
62
Ralfs Keišs
FC Madona / BJSS
1
63
Reinis Silavs
Futbola Parks Academy
1
64
Reinis Zeps
FC Madona / BJSS
1
65
Ričards Dimants
Ogre United-2
1
66
Rihards Būmanis
DSVK Traktors
1
67
Rihards Ozoliņš
Gulbenes BJSS
1
68
Roberts Gulbis
FK Ādaži
1
69
Roberts Rainers Cipe
FK Cēsis
1
70
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
1
71
Ruslans Muraško
FK Cēsis
1
72
Sandijs Cipruss
FK Valka
1
73
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
1
74
Valters Volbergs
Futbola Parks Academy
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU