FK Alberts

Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa

  • 6pozīcija
  • 0punkti
  • 1:11vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Kristers CābelisDzimšanas datums: 27.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Spēlētāji
Artūrs BērziņšDzimšanas datums: 17.07.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Dāvis ČakšsDzimšanas datums: 20.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raitis CelmiņšDzimšanas datums: 25.11.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis DambergsDzimšanas datums: 30.10.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Jānis DrazdovskisDzimšanas datums: 23.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Raivis DzelzītisDzimšanas datums: 27.09.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Intars GarbovskisDzimšanas datums: 30.03.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Kristiāns GirvičsDzimšanas datums: 10.04.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
1
-
Rojs Eduards GirvičsDzimšanas datums: 24.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
162
-
-
-
Mikus GrobiņšDzimšanas datums: 15.02.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands IndriksonsDzimšanas datums: 27.06.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis InnusDzimšanas datums: 25.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs JakobsonsDzimšanas datums: 28.07.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patriks JēkabsonsDzimšanas datums: 08.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
70
-
-
-
Ilvars KoscinkevičsDzimšanas datums: 06.02.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Kristaps LešinskisDzimšanas datums: 25.09.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
38
1
-
-
Patriks LielbārdisDzimšanas datums: 02.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elvis MeļķisDzimšanas datums: 06.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Miķelis OsisDzimšanas datums: 10.03.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Daumants PabriežaDzimšanas datums: 10.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Raimonds PabriežaDzimšanas datums: 22.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Mārtiņš PomahsDzimšanas datums: 01.10.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andris RancānsDzimšanas datums: 06.12.1969.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars StrautmanisDzimšanas datums: 01.03.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Gatis UpeslejaDzimšanas datums: 14.10.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars VeisbergsDzimšanas datums: 03.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars ZēmelisDzimšanas datums: 29.03.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-

Kluba vadība

  • Intars Garbovskis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 30.03.1984.

Treneru korpuss

  • Armands Indriksons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 27.06.1973.
  • Ilvars Koscinkevičs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.02.1985.
  • Jānis Vilkaušs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.09.1980.
  • Dainis Putāns

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 23.09.1983.
  • Kristaps Lešinskis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 25.09.1973.
  • Raitis Celmiņš

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 25.11.1978.

Atbalsta personāls

  • Kitija Elste

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 17.04.1998.
  • Kristiāns Girvičs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 10.04.1977.
  • Elīna Kūle

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.01.1985.
  • Vilnis Plaudis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.02.1957.

piektdiena

10
mai
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Ogres stadions

piektdiena

24
mai
20:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
RTU stadions

svētdiena

9
jūn
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Ādažu sporta centra stadions
-

ceturtdiena

20
jūn
21:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

piektdiena

28
jūn
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-

ceturtdiena

4
jūl
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

piektdiena

12
jūl
20:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

17
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
-

pirmdiena

22
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
-

piektdiena

2
aug
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
Depo laukums
-

svētdiena

11
aug
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
-

piektdiena

16
aug
18:50
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Depo laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
3
2
0
1
21
4
+17
6
3
2
2
0
0
5
0
+5
6
4
3
1
0
2
4
3
+1
3
5
2
1
0
1
2
4
-2
3
6
2
0
0
2
1
11
-10
0
7
3
0
0
3
2
17
-15
0
1
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
8
2
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
6
3
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
2
4
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
2
5
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy
2
6
Ričards Janevics
FK Ādaži
2
7
Artis Kalniņš
FK Lielupe
1
8
Artis Ķempelis
Futbola Parks Academy
1
9
Ādams Janišs
FK Sigulda
1
10
Eduards Dancis
FK Sigulda
1
11
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
1
12
Emīls Siliņš
Ogre United-2
1
13
Harijs Toms
DSVK Traktors
1
14
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
1
15
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
16
Kristaps Lešinskis
FK Alberts
1
17
Markuss Kaļva
Ogre United-2
1
18
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
1
19
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
1
20
Patriks Piekus
Ogre United-2
1
21
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
22
Pauls Daugulis
FK Sigulda
1
23
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
24
Rihards Būmanis
DSVK Traktors
1
25
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
1
26
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United-2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes