FK Sigulda
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa
- 3pozīcija
- 15punkti
- 14:6vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Andris AkmensDzimšanas datums: 23.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Ralfs MazjānisDzimšanas datums: 18.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
551
1
-
-
Aizsargi
Elvijs MakarsDzimšanas datums: 25.05.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
28
-
-
-
Gustavs ŠāvējsDzimšanas datums: 11.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
198
-
-
-
Pussargi
Ojārs KalnozolsDzimšanas datums: 26.07.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
717
3
3
-
Uzbrucēji
Matīss BieziņšDzimšanas datums: 22.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
106
3
3
-
Ričards GrauzeDzimšanas datums: 13.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Deivids MielēnsDzimšanas datums: 11.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Artūrs ApsītisDzimšanas datums: 24.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
134
-
-
-
Pēteris Kārlis AvotiņšDzimšanas datums: 22.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
75
-
1
-
Roberts Žanis BeteDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
553
2
-
-
Kristaps BīnertsDzimšanas datums: 13.08.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis BrinkmanisDzimšanas datums: 12.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
114
-
-
-
Eduards DancisDzimšanas datums: 01.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
548
1
1
-
Pauls DaugulisDzimšanas datums: 03.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
1
2
-
Mārcis GaušisDzimšanas datums: 05.05.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
147
-
-
-
Niks IesalnieksDzimšanas datums: 01.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
549
1
-
-
Elvis JanelsītisDzimšanas datums: 31.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ādams JanišsDzimšanas datums: 03.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
120
1
1
-
Artūrs JegursDzimšanas datums: 21.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
-
1
-
Klāvs JurciksDzimšanas datums: 16.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
230
-
1
-
Guntis KonstantinovsDzimšanas datums: 17.04.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
6
-
-
-
Matīss KraujaDzimšanas datums: 23.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
610
-
-
-
Dāvis MintiksDzimšanas datums: 08.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis RaslavsDzimšanas datums: 24.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
637
1
-
-
Roberts ReiniksDzimšanas datums: 10.10.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
65
-
-
-
Juris SlavēnsDzimšanas datums: 12.12.1979.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
20
-
-
-
Raitis SuhinsDzimšanas datums: 16.02.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
248
-
-
-
Viesturs VeitsDzimšanas datums: 30.12.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
644
-
-
-
Treneru korpuss
Guntis Konstantinovs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 17.04.1994.
Dainis Putāns
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 23.09.1983.
Juris Slavēns
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 12.12.1979.
Linda Stāmere
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 16.07.2002.
Niks Iesalnieks
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 01.10.2003.
Aleksandrs Šamšura
Ārsts
Dzimšanas datums: 07.07.1997.
Atbalsta personāls
Klāvs Jurciks
Menedžeris
Dzimšanas datums: 16.12.1991.
piektdiena
10
mai
21:15
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
24
mai
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
ceturtdiena
30
mai
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
trešdiena
5
jūn
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Depo laukums
piektdiena
21
jūn
20:30
2024
piektdiena
5
jūl
19:30
2024
piektdiena
12
jūl
19:30
2024
piektdiena
19
jūl
19:00
2024
piektdiena
26
jūl
20:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
piektdiena
2
aug
19:00
2024
-
svētdiena
11
aug
18:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Ādažu sporta centra stadions
-
piektdiena
16
aug
18:50
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
15
2
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
10
3
Kristers Bērziņš
DSVK Traktors
7
4
Ričards Janevics
FK Ādaži
5
5
Aleksis Paeglis
Futbola Parks Academy
4
6
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
4
7
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
4
8
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
3
9
Harijs Toms
DSVK Traktors
3
10
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
3
11
Markuss Kaļva
Ogre United-2
3
12
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
3
13
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
3
14
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
2
15
Einārs Sidrevics
Ogre United-2
2
16
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
2
17
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
2
18
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy
2
19
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors
2
20
Ričards Dimants
Ogre United-2
2
21
Rihards Būmanis
DSVK Traktors
2
22
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
2
23
Roberts Žanis Bete
FK Sigulda
2
24
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United-2
2
25
Aleksis Belousovs
Futbola Parks Academy
1
26
Artis Kalniņš
FK Lielupe
1
27
Artis Ķempelis
Futbola Parks Academy
1
28
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
29
Ādams Janišs
FK Sigulda
1
30
Edgars Strautmanis
FK Alberts
1
31
Eduards Dancis
FK Sigulda
1
32
Emīls Artūrs Sorokins
FK Lielupe
1
33
Emīls Siliņš
Ogre United-2
1
34
Ernests Francis Irbe
Futbola Parks Academy
1
35
Gustavs Raudzeps
FK Ādaži
1
36
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
1
37
Ivars Dišereits
DSVK Traktors
1
38
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
39
Kārlis Emsis
DSVK Traktors
1
40
Kristaps Lešinskis
FK Alberts
1
41
Kristiāns Girvičs
FK Alberts
1
42
Lauris Podnieks
DSVK Traktors
1
43
Madars Tukris
FK Alberts
1
44
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
45
Natans Kats
FK Ādaži
1
46
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
1
47
Patriks Piekus
Ogre United-2
1
48
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
49
Pauls Daugulis
FK Sigulda
1
50
Pauls Rozenvalds
FK Ādaži
1
51
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
52
Pierre Bastan Gomes
Ogre United-2
1
53
Ralfs Mazjānis
FK Sigulda
1
54
Reinis Silavs
Futbola Parks Academy
1
55
Riccardo Paoli
FK Lielupe
1
56
Roberts Gulbis
FK Ādaži
1
57
Roberts Hščanovičs
Ogre United-2
1
58
Roberts Vārpa
Ogre United-2
1
59
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
1
60
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
1
61
Tomass Henilans
FK Ādaži
1
62
Valters Volbergs
Futbola Parks Academy
1