FK Lielupe
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa
- 6pozīcija
- 7punkti
- 11:16vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Artjoms FormuļevičsDzimšanas datums: 15.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
5
-
-
-
Mareks GrāvītisDzimšanas datums: 28.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
-
-
Aleksejs KuzņecovsDzimšanas datums: 13.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gints PidiksDzimšanas datums: 08.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Antons VasiļjevsDzimšanas datums: 21.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
580
-
-
-
Aizsargi
Mārtiņš AuziņšDzimšanas datums: 02.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Taron AvetisyanDzimšanas datums: 07.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Igors BalandinsDzimšanas datums: 05.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
305
-
1
-
Ralfs BeinarovičsDzimšanas datums: 20.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
303
-
2
-
Ralfs BirulsDzimšanas datums: 03.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
349
-
-
-
Ēriks BunclersDzimšanas datums: 20.02.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
El Hadji Samba GueyeDzimšanas datums: 26.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jevgenijs JenatsDzimšanas datums: 21.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artis KalniņšDzimšanas datums: 13.01.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
1
-
-
Māris KazakevičsDzimšanas datums: 01.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arturs KupčsDzimšanas datums: 24.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
115
-
-
-
Artūrs Levenbergs-KirpļuksDzimšanas datums: 20.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
664
-
3
-
Sergejs MožajevsDzimšanas datums: 02.08.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Riccardo PaoliDzimšanas datums: 19.11.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
1
-
-
Ņikita PavļiksDzimšanas datums: 11.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps SalgrāvisDzimšanas datums: 18.01.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
4
-
-
-
Daniels ŠležsDzimšanas datums: 18.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
203
-
-
-
Aleksejs VancānsDzimšanas datums: 29.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
153
-
-
1
Pussargi
Mohammed Mishkaat AnsariDzimšanas datums: 26.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
259
-
-
-
Dmitrijs BespalovsDzimšanas datums: 03.12.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
101
-
1
-
Mouhamadou Moustapha FallDzimšanas datums: 26.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andrejs IvanovsDzimšanas datums: 14.09.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arnolds JapiņšDzimšanas datums: 30.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
78
-
-
-
Jevgēnijs JepifanovsDzimšanas datums: 11.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
603
3
-
-
Igors KrasovsDzimšanas datums: 11.04.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
555
-
-
-
Igors ĻahovsDzimšanas datums: 27.04.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
165
-
1
-
Reinis MuižzemnieksDzimšanas datums: 17.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
28
-
-
-
Gļebs OstapkoDzimšanas datums: 15.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
97
-
-
-
Maksims PlotņikovsDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sergei RubanDzimšanas datums: 24.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris SmilgaDzimšanas datums: 15.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
573
-
-
-
Dainis SondorsDzimšanas datums: 29.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
344
-
-
-
Miksa TurcsanDzimšanas datums: 16.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
65
-
-
-
Renārs Antons VeinbergsDzimšanas datums: 07.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
184
-
-
-
Uzbrucēji
Pāvels BaikovsDzimšanas datums: 18.11.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
368
1
1
-
Matīss ČirkunovsDzimšanas datums: 10.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
102
-
-
-
Rūdolfs GrencmanisDzimšanas datums: 17.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
53
-
-
-
Romans KubrenkovsDzimšanas datums: 24.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sergejs LazorskisDzimšanas datums: 09.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
434
1
-
-
Ņikita MihaļcevičsDzimšanas datums: 02.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
255
-
3
-
Artjoms MorozovsDzimšanas datums: 26.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
355
1
-
-
Artūrs NikolajevsDzimšanas datums: 19.12.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls Artūrs SorokinsDzimšanas datums: 16.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
253
1
-
-
Kārlis VillerušsDzimšanas datums: 03.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
401
2
-
-
Spēlētāji
Ibrahima DiopDzimšanas datums: 20.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
7
-
-
-
Roberts DīriņšDzimšanas datums: 14.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
8
-
-
-
Kluba vadība
Rihards Vilnis
Ģenerāldirektors
Dzimšanas datums: 10.07.1993.
Jevgenijs Jenats
Izpilddirektors
Dzimšanas datums: 21.07.1988.
Treneru korpuss
Kārlis Villerušs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 03.03.1993.
Igors Balandins
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 05.07.1994.
Marija Voronova
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 24.08.1993.
Ksenija Diča
Ārsts
Dzimšanas datums: 16.12.1997.
Artūrs Sašņikovs
Ārsts
Dzimšanas datums: 15.02.1994.
Jeļena Smilga
Ārsts
Dzimšanas datums: 11.07.1996.
Sofija Strutinska
Ārsts
Dzimšanas datums: 08.07.1999.
Atbalsta personāls
Sergejs Možajevs
Menedžeris
Dzimšanas datums: 02.08.1989.
Dainis Sondors
Preses sekretārs
Dzimšanas datums: 29.10.1998.
Ralfs Beinarovičs
Mārketinga speciālists
Dzimšanas datums: 20.07.2003.
Kristaps Salgrāvis
Administrators
Dzimšanas datums: 18.01.1995.
sestdiena
27
apr
14:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
3
mai
21:15
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
10
mai
21:15
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
31
mai
21:15
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
7
jūn
21:15
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
ceturtdiena
20
jūn
21:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
svētdiena
30
jūn
18:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
Ādažu sporta centra stadions
piektdiena
5
jūl
19:30
2024
piektdiena
19
jūl
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
ceturtdiena
25
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
sestdiena
3
aug
18:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
RTU stadions
-
svētdiena
11
aug
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
15
2
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
10
3
Kristers Bērziņš
DSVK Traktors
7
4
Ričards Janevics
FK Ādaži
5
5
Aleksis Paeglis
Futbola Parks Academy
4
6
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
4
7
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
4
8
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
3
9
Harijs Toms
DSVK Traktors
3
10
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
3
11
Markuss Kaļva
Ogre United-2
3
12
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
3
13
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
3
14
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
2
15
Einārs Sidrevics
Ogre United-2
2
16
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
2
17
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
2
18
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy
2
19
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors
2
20
Ričards Dimants
Ogre United-2
2
21
Rihards Būmanis
DSVK Traktors
2
22
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
2
23
Roberts Žanis Bete
FK Sigulda
2
24
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United-2
2
25
Aleksis Belousovs
Futbola Parks Academy
1
26
Artis Kalniņš
FK Lielupe
1
27
Artis Ķempelis
Futbola Parks Academy
1
28
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
29
Ādams Janišs
FK Sigulda
1
30
Edgars Strautmanis
FK Alberts
1
31
Eduards Dancis
FK Sigulda
1
32
Emīls Artūrs Sorokins
FK Lielupe
1
33
Emīls Siliņš
Ogre United-2
1
34
Ernests Francis Irbe
Futbola Parks Academy
1
35
Gustavs Raudzeps
FK Ādaži
1
36
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
1
37
Ivars Dišereits
DSVK Traktors
1
38
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
39
Kārlis Emsis
DSVK Traktors
1
40
Kristaps Lešinskis
FK Alberts
1
41
Kristiāns Girvičs
FK Alberts
1
42
Lauris Podnieks
DSVK Traktors
1
43
Madars Tukris
FK Alberts
1
44
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
45
Natans Kats
FK Ādaži
1
46
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
1
47
Patriks Piekus
Ogre United-2
1
48
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
49
Pauls Daugulis
FK Sigulda
1
50
Pauls Rozenvalds
FK Ādaži
1
51
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
52
Pierre Bastan Gomes
Ogre United-2
1
53
Ralfs Mazjānis
FK Sigulda
1
54
Reinis Silavs
Futbola Parks Academy
1
55
Riccardo Paoli
FK Lielupe
1
56
Roberts Gulbis
FK Ādaži
1
57
Roberts Hščanovičs
Ogre United-2
1
58
Roberts Vārpa
Ogre United-2
1
59
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
1
60
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
1
61
Tomass Henilans
FK Ādaži
1
62
Valters Volbergs
Futbola Parks Academy
1