Sports United/Cēsis
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa
- 7pozīcija
- 0punkti
- 4:31vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Emīls DikantsDzimšanas datums: 12.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
-
-
-
Roberts MitenieksDzimšanas datums: 10.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
239
-
-
-
Aizsargi
Krišs DriķisDzimšanas datums: 21.10.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Ruben Gallego CarbonellDzimšanas datums: 09.05.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs GavrilovsDzimšanas datums: 25.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
141
-
1
-
Mārtiņš JarohovičsDzimšanas datums: 05.04.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
302
-
1
-
Mārtiņš SabulisDzimšanas datums: 24.08.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
518
-
-
-
Dmitrijs SļiņkoDzimšanas datums: 11.04.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
328
-
-
-
Ivars StivriņšDzimšanas datums: 27.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Kristaps AzacisDzimšanas datums: 02.05.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
391
-
-
-
Emīls EglītisDzimšanas datums: 16.10.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
210
-
-
-
Ingus LaiviņšDzimšanas datums: 29.10.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niks LukjanovsDzimšanas datums: 14.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
54
-
-
-
Andris MalkavsDzimšanas datums: 08.02.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
607
1
2
-
Jānis ReķisDzimšanas datums: 12.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klāvs RozītisDzimšanas datums: 14.07.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
1
-
-
Dmitrijs RubaņiksDzimšanas datums: 16.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gints ŠvalbeDzimšanas datums: 18.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
485
-
-
-
Dāvis ZujānsDzimšanas datums: 15.12.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Māris ĶauķītisDzimšanas datums: 08.02.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
145
-
-
-
Elvijs ReķisDzimšanas datums: 29.09.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Rauls AleksējevsDzimšanas datums: 16.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
136
-
-
-
Roberts BalodisDzimšanas datums: 23.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
17
-
-
-
Viesturs BēmisDzimšanas datums: 20.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
117
-
-
-
Uģis BērziņšDzimšanas datums: 22.03.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
382
1
-
-
Dāvis Kristiāns BitānsDzimšanas datums: 15.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Andris BrokānsDzimšanas datums: 16.10.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
186
-
-
-
Arvis EglītisDzimšanas datums: 28.10.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps IļčukovsDzimšanas datums: 11.05.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
278
-
2
1
Rūdis JermacānsDzimšanas datums: 25.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
280
-
-
-
Emīls KondratjevsDzimšanas datums: 09.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis KupčsDzimšanas datums: 13.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Krists LēnmanisDzimšanas datums: 05.12.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris RodionovsDzimšanas datums: 05.01.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
210
-
-
-
Roberts RomanovsDzimšanas datums: 16.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
1
-
Sergejs VoldiņšDzimšanas datums: 15.11.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Eduards ŽēperisDzimšanas datums: 15.12.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
41
-
-
-
Kluba vadība
Mārtiņš Jarohovičs
Prezidents
Dzimšanas datums: 05.04.1983.
Treneru korpuss
Dmitrijs Sļiņko
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 11.04.1987.
Atbalsta personāls
Kaspars Bernāts
Ekipējuma menedžeris
Dzimšanas datums: 15.09.1989.
Andris Brokāns
Menedžeris
Dzimšanas datums: 16.10.1982.
svētdiena
26
mai
13:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 3. kārta
Madonas pilsētas stadions
svētdiena
2
jūn
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions
svētdiena
9
jūn
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 5. kārta
Aizkraukles stadions
piektdiena
14
jūn
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 6. kārta
Cēsu pilsētas stadions
piektdiena
21
jūn
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 7. kārta
Cēsu pilsētas stadions
svētdiena
30
jūn
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 8. kārta
Gostiņu stadions
piektdiena
12
jūl
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 10. kārta
Cēsu pilsētas stadions
sestdiena
20
jūl
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 11. kārta
Gulbenes pilsētas stadions
piektdiena
26
jūl
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 12. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
piektdiena
2
aug
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 13. kārta
Valkas pilsētas stadions
-
sestdiena
10
aug
15:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 14. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
piektdiena
16
aug
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 1. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Reinis Strods
FK Cēsis
7
2
Rolands Prohorovs
FK Pļaviņas DM
7
3
Kalvis Lāzers
FK Veina / Aizkraukles Novads
6
4
Kārlis Kļaviņš
FK Cēsis
6
5
Deniss Ciunelis
Gulbenes BJSS
5
6
Ruslans Muraško
FK Cēsis
5
7
Haralds Pozņiaks
FK Veina / Aizkraukles Novads
4
8
Horens Gaiduks
FC Madona / BJSS
4
9
Ardis Tokarevs
FK Valka
3
10
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM
3
11
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
3
12
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
3
13
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
14
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
3
15
Ņikita Melančuks
FK Valka
3
16
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS
3
17
Evars Lūsis
FK Veina / Aizkraukles Novads
2
18
Lorenss Markuss Seņko
Gulbenes BJSS
2
19
Nikijs Broks
FC Madona / BJSS
2
20
Oskars Laucis
FC Madona / BJSS
2
21
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Valka
2
22
Oskars Zeps
FK Pļaviņas DM
2
23
Valērijs Sircovs
Gulbenes BJSS
2
24
Valts Pērkons
FC Madona / BJSS
2
25
Adriāns Šveics
FC Madona / BJSS
1
26
Aleksis Ļebedevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
27
Andris Malkavs
Sports United/Cēsis
1
28
Artūrs Zelmenis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
29
Dāvis Untāls
Gulbenes BJSS
1
30
Emīls Jānis Pētersons
FK Cēsis
1
31
Jānis Pauls Bukulds
FK Valka
1
32
Jānis Sūna
FC Madona / BJSS
1
33
Kaspars Maslobojevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
34
Kārlis Eglītis
FK Cēsis
1
35
Klāvs Rozītis
Sports United/Cēsis
1
36
Kristers Vanags
FK Pļaviņas DM
1
37
Mareks Vorobejs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
38
Marks Filips Kreicbergs
FK Cēsis
1
39
Markuss Marcinkevičs
FK Pļaviņas DM
1
40
Matīss Briedis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
41
Niks Liedskalniņš
FC Madona / BJSS
1
42
Niks Zeps
Gulbenes BJSS
1
43
Oskars Saliņš
FC Madona / BJSS
1
44
Ralfs Keišs
FC Madona / BJSS
1
45
Reinis Zeps
FC Madona / BJSS
1
46
Rihards Ozoliņš
Gulbenes BJSS
1
47
Roberts Rainers Cipe
FK Cēsis
1
48
Roberts Šilkinis
FC Madona / BJSS
1
49
Rojs Roberts Ekerts
FK Cēsis
1
50
Sandijs Cipruss
FK Valka
1
51
Sandis Elvis Freimanis
FK Valka
1
52
Sergejs Kaļmuks
FK Pļaviņas DM
1
53
Toms Lakins
FK Cēsis
1
54
Uģis Bērziņš
Sports United/Cēsis
1