FK Pļaviņas DM
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa
- 2pozīcija
- 19punkti
- 23:10vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Oskars ZepsDzimšanas datums: 21.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
472
2
1
-
Pussargi
Maksims PotlovsDzimšanas datums: 28.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
307
-
-
-
Uzbrucēji
Klāvs SveķisDzimšanas datums: 10.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
79
-
-
-
Spēlētāji
Kristers AizporietisDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis BeikertsDzimšanas datums: 26.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
11
-
-
-
Mikus BriežkalnsDzimšanas datums: 12.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
30
-
-
-
Genādijs CircinsDzimšanas datums: 14.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
13
-
-
-
Daniels CukanovsDzimšanas datums: 29.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
387
-
2
-
Arnis DārziņšDzimšanas datums: 28.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Guntis DžeriņšDzimšanas datums: 17.02.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
149
-
-
-
Maksims FjodorovsDzimšanas datums: 02.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sergejs KaļmuksDzimšanas datums: 13.04.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
596
1
-
-
Raivo KaņepējsDzimšanas datums: 15.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
381
-
-
-
Staņislavs KoreškovsDzimšanas datums: 31.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
523
-
-
-
Rihards KrastiņšDzimšanas datums: 02.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss LabutisDzimšanas datums: 29.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aivis LaiviņšDzimšanas datums: 18.06.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis LapiņšDzimšanas datums: 05.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
36
-
-
-
Linards LukssDzimšanas datums: 07.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss MarcinkevičsDzimšanas datums: 29.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
579
1
1
-
Hārdijs Egons MickevičsDzimšanas datums: 22.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
419
3
-
-
Norberts Edijs MickevičsDzimšanas datums: 30.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
1
-
Jānis MičulisDzimšanas datums: 19.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
3
-
Staņislavs MolčanovsDzimšanas datums: 07.03.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Mikus NenišķisDzimšanas datums: 18.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andrejs OstvaldsDzimšanas datums: 23.11.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers PakersDzimšanas datums: 22.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
69
-
1
-
Adrians Mārcis ProdnieksDzimšanas datums: 09.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
197
-
-
-
Rolands ProhorovsDzimšanas datums: 10.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
616
7
-
-
Andris RāviņšDzimšanas datums: 26.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
124
-
-
-
Artūrs RudzītisDzimšanas datums: 18.02.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kaspars RūtiņšDzimšanas datums: 19.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
13
-
-
-
Mārcis RūtiņšDzimšanas datums: 08.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
3
2
-
Armands StepānsDzimšanas datums: 24.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
251
-
1
-
Armands SvencisDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
252
-
1
-
Kristiāns TimofejevsDzimšanas datums: 16.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers VanagsDzimšanas datums: 07.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
526
1
3
-
Miks VilkaplātersDzimšanas datums: 09.04.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Treneru korpuss
Imants Siliņš
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 11.01.1956.
Imants Beķers
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 06.07.1973.
Kārlis Beikerts
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 26.01.1996.
Jānis Kangars
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 18.09.1989.
Atbalsta personāls
Dainis Kaņepējs
Menedžeris
Dzimšanas datums: 16.07.1973.
Guntars Siliņš
Menedžeris
Dzimšanas datums: 23.10.1986.
svētdiena
12
mai
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 2. kārta
Gostiņu stadions
sestdiena
25
mai
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 3. kārta
Gulbenes pilsētas stadions
svētdiena
9
jūn
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 5. kārta
Stadions "Gostiņi"
svētdiena
16
jūn
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 6. kārta
Gostiņu stadions
svētdiena
30
jūn
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 8. kārta
Gostiņu stadions
svētdiena
7
jūl
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 9. kārta
Madonas pilsētas stadions
svētdiena
14
jūl
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 10. kārta
Gostiņu stadions
svētdiena
21
jūl
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 11. kārta
Aizkraukles stadions
svētdiena
28
jūl
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 12. kārta
Valkas pilsētas stadions
-
piektdiena
16
aug
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 1. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
svētdiena
18
aug
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 13. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Reinis Strods
FK Cēsis
7
2
Rolands Prohorovs
FK Pļaviņas DM
7
3
Kalvis Lāzers
FK Veina / Aizkraukles Novads
6
4
Kārlis Kļaviņš
FK Cēsis
6
5
Deniss Ciunelis
Gulbenes BJSS
5
6
Ruslans Muraško
FK Cēsis
5
7
Haralds Pozņiaks
FK Veina / Aizkraukles Novads
4
8
Horens Gaiduks
FC Madona / BJSS
4
9
Ardis Tokarevs
FK Valka
3
10
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM
3
11
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
3
12
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
3
13
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
14
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
3
15
Ņikita Melančuks
FK Valka
3
16
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS
3
17
Evars Lūsis
FK Veina / Aizkraukles Novads
2
18
Lorenss Markuss Seņko
Gulbenes BJSS
2
19
Nikijs Broks
FC Madona / BJSS
2
20
Oskars Laucis
FC Madona / BJSS
2
21
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Valka
2
22
Oskars Zeps
FK Pļaviņas DM
2
23
Valērijs Sircovs
Gulbenes BJSS
2
24
Valts Pērkons
FC Madona / BJSS
2
25
Adriāns Šveics
FC Madona / BJSS
1
26
Aleksis Ļebedevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
27
Andris Malkavs
Sports United/Cēsis
1
28
Artūrs Zelmenis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
29
Dāvis Untāls
Gulbenes BJSS
1
30
Emīls Jānis Pētersons
FK Cēsis
1
31
Jānis Pauls Bukulds
FK Valka
1
32
Jānis Sūna
FC Madona / BJSS
1
33
Kaspars Maslobojevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
34
Kārlis Eglītis
FK Cēsis
1
35
Klāvs Rozītis
Sports United/Cēsis
1
36
Kristers Vanags
FK Pļaviņas DM
1
37
Mareks Vorobejs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
38
Marks Filips Kreicbergs
FK Cēsis
1
39
Markuss Marcinkevičs
FK Pļaviņas DM
1
40
Matīss Briedis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
41
Niks Liedskalniņš
FC Madona / BJSS
1
42
Niks Zeps
Gulbenes BJSS
1
43
Oskars Saliņš
FC Madona / BJSS
1
44
Ralfs Keišs
FC Madona / BJSS
1
45
Reinis Zeps
FC Madona / BJSS
1
46
Rihards Ozoliņš
Gulbenes BJSS
1
47
Roberts Rainers Cipe
FK Cēsis
1
48
Roberts Šilkinis
FC Madona / BJSS
1
49
Rojs Roberts Ekerts
FK Cēsis
1
50
Sandijs Cipruss
FK Valka
1
51
Sandis Elvis Freimanis
FK Valka
1
52
Sergejs Kaļmuks
FK Pļaviņas DM
1
53
Toms Lakins
FK Cēsis
1
54
Uģis Bērziņš
Sports United/Cēsis
1