FK Cēsis
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa
- 1pozīcija
- 22punkti
- 28:17vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Ričards PlakanisDzimšanas datums: 04.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars ŠaicānsDzimšanas datums: 09.04.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
43
-
-
-
Aizsargi
Roberts Rainers CipeDzimšanas datums: 27.08.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
900
1
-
-
Rihards IeviņšDzimšanas datums: 17.02.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
50
-
-
-
Kārlis KļaviņšDzimšanas datums: 12.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
6
-
-
Daniels MarauskisDzimšanas datums: 01.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
19
-
-
-
Egīls ReķisDzimšanas datums: 28.12.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs Rainers TalcisDzimšanas datums: 15.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Pussargi
Rojs Roberts EkertsDzimšanas datums: 13.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
205
1
-
-
Emīls Jānis PētersonsDzimšanas datums: 05.08.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
671
1
-
-
Uzbrucēji
Toms LakinsDzimšanas datums: 07.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
770
1
1
-
Spēlētāji
Martins Kristofers AudicksDzimšanas datums: 31.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
37
-
-
-
Kārlis BaumanisDzimšanas datums: 31.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
9
-
-
-
Bruno BeķerisDzimšanas datums: 21.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
15
-
-
-
Kārlis EglītisDzimšanas datums: 29.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
108
1
1
-
Rinalds GnedlersDzimšanas datums: 07.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
237
-
-
-
Lauris GroševsDzimšanas datums: 14.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
91
-
-
-
Matīss KalnietisDzimšanas datums: 23.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
38
-
-
-
Gregors KreicbergsDzimšanas datums: 16.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
10
-
-
-
Marks Filips KreicbergsDzimšanas datums: 13.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
650
1
-
-
Dāvis KrieviņšDzimšanas datums: 30.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gatis KrieviņšDzimšanas datums: 11.11.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
27
-
-
-
Mariss KvitkaDzimšanas datums: 11.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ruslans MuraškoDzimšanas datums: 04.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
872
5
-
-
Kristers Martins RaudziņšDzimšanas datums: 06.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
862
3
2
-
Ramus RočānsDzimšanas datums: 14.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss RomsDzimšanas datums: 22.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
-
-
Jēkabs RozenbergsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
529
-
-
-
Rauls Kristers SakalausksDzimšanas datums: 19.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gabriels SālavsDzimšanas datums: 28.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
96
-
-
-
Ričards Dāvis ŠpacsDzimšanas datums: 05.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
346
-
-
-
Regnārs ŠteinsDzimšanas datums: 26.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
698
-
-
-
Reinis StrodsDzimšanas datums: 06.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
799
7
2
-
Artūrs TarasovsDzimšanas datums: 09.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis TēraudsDzimšanas datums: 12.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns Daniels ValdheimsDzimšanas datums: 03.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kluba vadība
Oļegs Groševs
Direktors
Dzimšanas datums: 29.04.1978.
Treneru korpuss
Gatis Krieviņš
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 11.11.1987.
svētdiena
28
apr
13:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 1. kārta
Cēsu pilsētas stadions
sestdiena
11
mai
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 2. kārta
Cēsu pilsētas stadions
svētdiena
26
mai
13:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 3. kārta
Aizkraukles stadions
trešdiena
5
jūn
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions
svētdiena
16
jūn
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 6. kārta
Gostiņu stadions
piektdiena
21
jūn
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 7. kārta
Cēsu pilsētas stadions
svētdiena
30
jūn
13:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 8. kārta
Madonas pilsētas stadions
sestdiena
6
jūl
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 9. kārta
Gulbenes pilsētas stadions
sestdiena
13
jūl
13:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 10. kārta
Cēsu pilsētas stadions
svētdiena
21
jūl
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 11. kārta
Valkas pilsētas stadions
sestdiena
10
aug
15:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 14. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
svētdiena
18
aug
12:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Austrumu grupa, 13. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Reinis Strods
FK Cēsis
7
2
Rolands Prohorovs
FK Pļaviņas DM
7
3
Kalvis Lāzers
FK Veina / Aizkraukles Novads
6
4
Kārlis Kļaviņš
FK Cēsis
6
5
Deniss Ciunelis
Gulbenes BJSS
5
6
Ruslans Muraško
FK Cēsis
5
7
Haralds Pozņiaks
FK Veina / Aizkraukles Novads
4
8
Horens Gaiduks
FC Madona / BJSS
4
9
Ardis Tokarevs
FK Valka
3
10
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM
3
11
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
3
12
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
3
13
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
14
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
3
15
Ņikita Melančuks
FK Valka
3
16
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS
3
17
Evars Lūsis
FK Veina / Aizkraukles Novads
2
18
Lorenss Markuss Seņko
Gulbenes BJSS
2
19
Nikijs Broks
FC Madona / BJSS
2
20
Oskars Laucis
FC Madona / BJSS
2
21
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Valka
2
22
Oskars Zeps
FK Pļaviņas DM
2
23
Valērijs Sircovs
Gulbenes BJSS
2
24
Valts Pērkons
FC Madona / BJSS
2
25
Adriāns Šveics
FC Madona / BJSS
1
26
Aleksis Ļebedevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
27
Andris Malkavs
Sports United/Cēsis
1
28
Artūrs Zelmenis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
29
Dāvis Untāls
Gulbenes BJSS
1
30
Emīls Jānis Pētersons
FK Cēsis
1
31
Jānis Pauls Bukulds
FK Valka
1
32
Jānis Sūna
FC Madona / BJSS
1
33
Kaspars Maslobojevs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
34
Kārlis Eglītis
FK Cēsis
1
35
Klāvs Rozītis
Sports United/Cēsis
1
36
Kristers Vanags
FK Pļaviņas DM
1
37
Mareks Vorobejs
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
38
Marks Filips Kreicbergs
FK Cēsis
1
39
Markuss Marcinkevičs
FK Pļaviņas DM
1
40
Matīss Briedis
FK Veina / Aizkraukles Novads
1
41
Niks Liedskalniņš
FC Madona / BJSS
1
42
Niks Zeps
Gulbenes BJSS
1
43
Oskars Saliņš
FC Madona / BJSS
1
44
Ralfs Keišs
FC Madona / BJSS
1
45
Reinis Zeps
FC Madona / BJSS
1
46
Rihards Ozoliņš
Gulbenes BJSS
1
47
Roberts Rainers Cipe
FK Cēsis
1
48
Roberts Šilkinis
FC Madona / BJSS
1
49
Rojs Roberts Ekerts
FK Cēsis
1
50
Sandijs Cipruss
FK Valka
1
51
Sandis Elvis Freimanis
FK Valka
1
52
Sergejs Kaļmuks
FK Pļaviņas DM
1
53
Toms Lakins
FK Cēsis
1
54
Uģis Bērziņš
Sports United/Cēsis
1