Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • Federācijas kauss | Kalendārs
  • Federācijas kauss | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Andrejs Gluščuks

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
25
okt '08
Under-17 - Qualifying Round - Grp9
Comunale
13:00
Nīderlande30Latvija 
23
okt '08
Under-17 - Qualifying Round - Grp9
Comunale
13:00
Itālija31Latvija 
28
okt '07
Under-17 - Qualifying Round - Grp 10
Selman Stermazi
15:30
Albānija11Latvija 
25
okt '07
Under-17 - Qualifying Round - Grp 10
Niko Dovana
16:30
Latvija13Nīderlande 
23
okt '07
Under-17 - Qualifying Round - Grp 10
Niko Dovana
16:30
Francija10Latvija 
28
sep '06
Under-17 - Qualifying Round - Grp6
Shafa
17:00
Īrija20Latvija 
25
sep '06
Under-17 - Qualifying Round - Grp6
Shafa
14:00
Latvija22Dānija 
23
sep '06
Under-17 - Qualifying Round - Grp6
Tofig Bahramov Republican stadium
13:00
Azerbaidžāna21Latvija 
01
okt '05
Under-17 - Qualifying Round - Group 2
FFU Training complex
16:30
Īrija20Latvija 
29
sep '05
Under-17 - Qualifying Round - Group 2
Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskiy
16:30
Latvija01Ukraina 
27
sep '05
Under-17 - Qualifying Round - Group 2
FFU Training complex
16:30
Itālija21Latvija 
30
mar '05
Under-17 - Elite round - Gp 7
Arena Weingarten
20:00
Čehija20Latvija 
28
mar '05
Under-17 - Elite round - Gp 7
Aumattstadion
16:00
Latvija04Vācija 
26
mar '05
Under-17 - Elite round - Gp 7
Traischbachstadion
15:00
Latvija04Nīderlande 
1. kārtaProtokols
21
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija00Ukraina 
21
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
Turcija40Ziemeļmaķedonija 
2. kārtaProtokols
23
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija31Ziemeļmaķedonija 
23
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina20Turcija 
3. kārtaProtokols
25
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija02Turcija 
25
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina31Ziemeļmaķedonija 

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ukraina321051+47
2Turcija320162+46
3Latvija31113304
4Ziemeļmaķedonija3003210-80

Jaunatnes izlases

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ukraina321051+47
2Turcija320162+46
3Latvija31113304
4Ziemeļmaķedonija3003210-80
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā