Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
  • 1. kārta
  • 26.08.2019. 17:00
  • Bucha, Kijeva
  • Skatītāju skaits: 500
Ukraina
:
2
1
  • Galvenais tiesnesis: Ihor Bondarchuk (UKR)
  • 1 tiesneša asistents: Anton Andrusiak (UKR)
  • 2 tiesneša asistents: Yevhen Slyusar (UKR)
  • Ceturtais tiesnesis: Kyrylo Gryn (UKR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Maksym Khlan

Vāāāārti!  1:0

29

 
 

43

Dzeltenā kartīte

Roberts Hons
Vitalii Roman

Dzeltenā kartīte

47

 
 

55

Maiņa

Oļģerts Raščevskis
Ričards Bušmeisters
 

55

Maiņa

Kristofers Rēķis
Daniels Mīļais
Denys Tesliuk
Kiril Popov

Maiņa

56

 
Artur Mikityshin
Maksym Khlan

Maiņa

56

 
Serhii Lebediev
Maksym Bomashshuk

Maiņa

56

 
 

60

Soda sitiens!  1:1

Lūkass Vapne
Mykyta Kononov

Vāāāārti!  2:1

66

 
Illya Kvasnytsia
Nazar Voloshyn

Maiņa

67

 
Vasyl Tanchak
Stanislav Ursolov

Maiņa

67

 
Oleksandr Yatsyk
Mykhaylo Khromey

Maiņa

67

 
 

70

Maiņa

Yevhen Bykov
Mykyta Kononov

Maiņa

72

 
Artur Mikityshin

Dzeltenā kartīte

73

 
 

75

Dzeltenā kartīte

Kristers Penkevics
 

83

Sarkanā kartīte

Kārlis Vilnis
UkrainaLatvija
Tymur Puzankov (G)11Kristers Kļava (G)
  • 47'
Vitalii Roman
33Roberts Hons
  • 43'
Mark Mampasi (C)44Kārlis Vilnis
  • 83'
Maksym Diachuk55Ričards Dāvids Ceds
  • 67'
Nazar Voloshyn
77Daniels Mīļais
  • 55'
  • 67'
Stanislav Ursolov
89Kristiāns Kaušelis
  • 70'
  • 56'
Kiril Popov
913Jegors Novikovs
  • 29'
  • 56'
Maksym Khlan
1015Kristers Penkevics
  • 75'
  • 66'
  • 72'
Mykyta Kononov
1417Artjoms Puzirevskis
  • 67'
Mykhaylo Khromey
1810Lūkass Vapne
  • 60'
  • 56'
Maksym Bomashshuk
2024Ričards Bušmeisters
  • 55'
Rezervisti
Artem Fastov (G)1212Ņikita Šaraņins (G)
  • 72'
Yevhen Bykov
28Niklāvs Konrāds Skrinda
Pavlo Markiv611Kristofers Rēķis
  • 55'
  • 67'
Illya Kvasnytsia
116Mikus Vasiļevskis
Vadym Konovalov1314Alekss Kaikins
Anton Bogdan1516Maksims Jurkovļaņecs
  • 67'
Oleksandr Yatsyk
1618Arsēnijs Ostapenko
  • 70'
  • 56'
  • 73'
Artur Mikityshin
1720Maksims Rodčenko
  • 56'
Serhii Lebediev
1921Oļģerts Raščevskis
  • 55'
  • 56'
Denys Tesliuk
21-
  • 67'
Vasyl Tanchak
22-
Galvenais treneris
Oleksandr PetrakovAleksandrs Basovs

Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Izraēla110050+53
2Baltkrievija110030+33
3Ukraina110021+13
4Latvija4103310-73
5Lietuva00000000
6Slovākija00000000
7Turcija00000000
8Azerbaidžāna100102-20

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU