Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Federācijas kauss | Kalendārs
  • Federācijas kauss | Tabula
  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
1. kārtaProtokols
21
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija00Ukraina 
21
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
Turcija40Ziemeļmaķedonija 
2. kārtaProtokols
23
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija--Ziemeļmaķedonija 
23
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina--Turcija 
3. kārtaProtokols
25
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija--Turcija-
25
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina--Ziemeļmaķedonija-

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Turcija110040+43
2Latvija10100001
3Ukraina10100001
4Ziemeļmaķedonija100104-40

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Andrejs Gluščuks

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
23
okt '04
Under-17 - First Qualifying Round - Group 2
Hakija Mrso
17:00
Latvija11Bosnija un Hercegovina 
21
okt '04
Under-17 - First Qualifying Round - Group 2
Asim Ferhatović
17:00
Francija10Latvija 
19
okt '04
Under-17 - First Qualifying Round - Group 2
Hakija Mrso
17:00
Beļģija11Latvija 
11
okt '03
Under-17 - First Qualifying Round - Group 8
Mestsky
13:00
Fēru salas17Latvija 
09
okt '03
Under-17 - First Qualifying Round - Group 8
Mestsky
13:00
Latvija14Slovākija 
07
okt '03
Under-17 - First Qualifying Round - Group 8
Mestský
13:00
Grieķija11Latvija 
26
okt '02
Under-17 - First Qualifying Round - Group 1
Municipal
14:00
Latvija32Andora 
24
okt '02
Under-17 - First Qualifying Round - Group 1
Estadi Comunal
14:00
Latvija02Itālija 
22
okt '02
Under-17 - First Qualifying Round - Group 1
Estadi Comunal
14:00
Bulgaria40Latvija 
14
okt '01
Under-17 - Qualifying Round - Group 15
Daugavas stadions
17:00
Somija11Latvija 
10
okt '01
Under-17 - Qualifying Round - Group 15
Daugavas stadions
17:00
Latvija10Zviedrija 

Jaunatnes izlases

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Turcija110040+43
2Latvija10100001
3Ukraina10100001
4Ziemeļmaķedonija100104-40
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU