Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-17 - Qualifying Round - Grp12
  • 1. kārta
  • 28.10.2018. 14:00
  • District Sport Complex
Beļģija
:
Latvija
5
0
  • Galvenais tiesnesis: Hagenes Kristoffer Horne (NOR)
  • 1 tiesneša asistents: Bashevkin Isaak Elias Skjeseth (NOR)
  • 2 tiesneša asistents: Vicol Vadim (MDA)
  • Ceturtais tiesnesis: Sturmilov Andrei (MDA)
  • Tiesnešu inspektors: Fasung Jan (SVK)
  • Delegāts: Fasung Jan (SVK)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
François Xavier Engolo

Vāāāārti!  1:0

9

 
 

33

Dzeltenā kartīte

Vladislavs Timofejevs
Jeremy Doku

Soda sitiens!  2:0

35

 
Jeremy Doku

Vāāāārti!  3:0

39

 

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Spēlētāja maiņa

Deniss Solovjovs
Salvis Petriks
 

46

Spēlētāja maiņa

Agris Glaudāns
Eduards Daškevičs
 

62

Spēlētāja maiņa

Dāvis Zeltiņš
Rūdolfs Zeņģis
 

62

Spēlētāja maiņa

Maksims Muzafarovs
Oskars Vientiess
Tibo Persyn
Yunus Bahadir

Spēlētāja maiņa

66

 
Samuel Asoma
Marco Kana

Spēlētāja maiņa

66

 
Jannes Van Hecke
Anouar Ait El Hadj

Spēlētāja maiņa

66

 
 

71

Otra dzeltenā kartīte

Vladislavs Timofejevs
Ameen Al Dakhil
Mathias De Wolf

Spēlētāja maiņa

76

 
Jossue Dolet
François Xavier Engolo

Spēlētāja maiņa

79

 
 

81

Spēlētāja maiņa

Dīvs Rīns
Svetoslavs Čugunovs
 

82

Dzeltenā kartīte

Dāvis Zeltiņš
Franck Idumbo-Mazumbo

Vāāāārti!  4:0

84

 
Ameen Al Dakhil

Vāāāārti!  5:0

85

 

Beidzies otrais puslaiks

BeļģijaLatvija
Senne Lammens (G)11Sergejs Vilkovs (G)
  • 66'
Yunus Bahadir
22Artūrs Gorodnickis
Killian Sardella37Eduards Daškevičs
  • 46'
Ibe Hautekiet48Deniss Meļņiks
Rob Nizet59Salvis Petriks
  • 46'
  • 66'
Marco Kana (C)
610Jēkabs Lagūns (C)
  • 84'
Franck Idumbo-Mazumbo
915Dmitrijs Rakuls
  • 76'
Mathias De Wolf
1016Oskars Vientiess
  • 62'
  • 35'
  • 39'
Jeremy Doku
1117Vladislavs Timofejevs
  • 33'
  • 71'
  • 66'
Anouar Ait El Hadj
1718Svetoslavs Čugunovs
  • 81'
  • 9'
  • 79'
François Xavier Engolo
1819Rūdolfs Zeņģis
  • 62'
Rezervisti
Stijn Cloodts (G)1212Vladislavs Kapustins (G)
  • 66'
Tibo Persyn
75Aleksejs Kudeļkins
  • 66'
Samuel Asoma
86Deniss Solovjovs
  • 46'
  • 76'
  • 85'
Ameen Al Dakhil
1311Dāvis Zeltiņš
  • 62'
  • 82'
Jeremy Landu1413Maksims Muzafarovs
  • 62'
Marouane Balouk1514Agris Glaudāns
  • 46'
  • 66'
Jannes Van Hecke
1620Dīvs Rīns
  • 81'
  • 79'
Jossue Dolet
19-
Thibo Baeten20-
Galvenais treneris
Bob Browaeys (BEL)Igors Nauris Stepanovs

Under-17 - Qualifying Round - Grp12

KomandaSUNZGVZVVAP
1Beļģija330090+99
2Grieķija311124-24
3Latvija302138-52
4Moldova301224-21

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
UEFA Nāciju līgas spēles biļetes