Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Federācijas kauss | Kalendārs
  • Federācijas kauss | Tabula
  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
1. kārtaProtokols
21
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija00Ukraina 
21
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
Turcija40Ziemeļmaķedonija 
2. kārtaProtokols
23
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija--Ziemeļmaķedonija 
23
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina--Turcija 
3. kārtaProtokols
25
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija--Turcija-
25
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina--Ziemeļmaķedonija-

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Turcija110040+43
2Latvija10100001
3Ukraina10100001
4Ziemeļmaķedonija100104-40

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Andrejs Gluščuks

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
26
jūn '18
Baltijas kauss U-17 2018
Klaipėdos stadionas
11:00
Igaunija01Latvija 
30
okt '17
Eiropas U-17 kvalifikācija 2018
Mikheil Meskhi Stadioni
18:50
Melnkalne11Latvija 
27
okt '17
Eiropas U-17 kvalifikācija 2018
David Petriashvili Stadium
15:00
Itālija10Latvija 
24
okt '17
Eiropas U-17 kvalifikācija 2018
Mikheil Meskhi Stadioni
18:00
Latvija01Gruzija 
28
sep '16
Under-17 - Qualifying Round - Grp1
Zimbru 2
17:00
Latvija20Moldova 
25
sep '16
Under-17 - Qualifying Round - Grp1
District Sport Complex
17:00
Krievija10Latvija 
23
sep '16
Under-17 - Qualifying Round - Grp1
District Sport Complex
17:00
Bosnija un Hercegovina30Latvija 
30
dec '15
U-17 izlases pārbaudes spēle
Sportima
12:00
Lietuva11Latvija 
30
okt '15
UEFA U17 kvalifikācijas turnīrs (6 grupa)
Skonto Stadions
18:00
Andora03Latvija 
27
okt '15
UEFA U17 kvalifikācijas turnīrs (6 grupa)
Skonto Stadions
18:00
Latvija02Spānija 
25
okt '15
UEFA U17 kvalifikācijas turnīrs (6 grupa)
NSB "Arkādija"
18:00
Polija40Latvija 
30
sep '14
Under-17 - Qualifying Round - Grp5
NSB "Arkādija"
17:00
Latvija01Grieķija 
27
sep '14
Under-17 - Qualifying Round - Grp5
NSB "Arkādija"
19:00
Ukraina00Latvija 
25
sep '14
Under-17 - Qualifying Round - Grp5
NSB "Arkādija"
19:00
Zviedrija21Latvija 

Jaunatnes izlases

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Turcija110040+43
2Latvija10100001
3Ukraina10100001
4Ziemeļmaķedonija100104-40
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU