Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-17 - Qualifying Round - Grp12
  • 1. kārta
  • 31.10.2018. 12:00
  • CPSM
Moldova
:
2
2
  • Galvenais tiesnesis: Marshall Tim (NIR)
  • 1 tiesneša asistents: Nethery Andrew (NIR)
  • 2 tiesneša asistents: Dzuganski Petar (BUL)
  • Ceturtais tiesnesis: Chinkov Volen (BUL)
  • Tiesnešu inspektors: Fasung Jan (SVK)
  • Delegāts: Salzer Mikael (SWE)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Piotr Gherman

Vāāāārti!  1:0

8

 
 

27

Dzeltenā kartīte

Eduards Daškevičs
 

36

Dzeltenā kartīte

Artūrs Gorodnickis
Mihai Dolghi

Dzeltenā kartīte

38

 
 

45

Dzeltenā kartīte

Svetoslavs Čugunovs
Daniel Danu

Vāāāārti!  2:0

45+2

 

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Maiņa

Rūdolfs Zeņģis
Agris Glaudāns
 

59

Vāāāārti!  2:1

Jēkabs Lagūns
Ionuț Ciobanu
Piotr Gherman

Maiņa

64

 
Petru Popescu
Gheorghe Gondiu

Maiņa

64

 
 

75

Vāāāārti!  2:2

Deniss Meļņiks
Ion Borș
Nichita Picus

Maiņa

80

 
Nicu Namolovan
Daniel Danu

Maiņa

80

 
Nicu Namolovan

Dzeltenā kartīte

88

 
Nichita Covali

Dzeltenā kartīte

90+1

 

Beidzies otrais puslaiks

MoldovaLatvija
Silviu Șmalenea (G)112Vladislavs Kapustins (G)
Cristian Istrate32Artūrs Gorodnickis
  • 36'
Daniiil Zaporojan54Rūdolfs Reingolcs
  • 38'
Mihai Dolghi (C)
66Deniss Solovjovs
  • 80'
Nichita Picus
77Eduards Daškevičs
  • 27'
  • 45'+2'
  • 80'
Daniel Danu
108Deniss Meļņiks
  • 75'
Doru Calestru1610Jēkabs Lagūns (C)
  • 59'
  • 90'+1'
Nichita Covali
1714Agris Glaudāns
  • 46'
  • 8'
  • 64'
Piotr Gherman
1815Dmitrijs Rakuls
Iurie Iovu2116Oskars Vientiess
  • 64'
Gheorghe Gondiu
2218Svetoslavs Čugunovs
  • 45'
Rezervisti
Alexei Samoilenco (G)121Sergejs Vilkovs (G)
  • 80'
Ion Borș
23Ingus Valters Grinbergs
  • 64'
Ionuț Ciobanu
85Aleksejs Kudeļkins
  • 80'
  • 88'
Nicu Namolovan
99Salvis Petriks
Ilie Ghiderman1111Dāvis Zeltiņš
Vicu Bulmaga1313Maksims Muzafarovs
Vladislav Zavalișca1419Rūdolfs Zeņģis
  • 46'
Sergiu Gațmaniuc1520Dīvs Rīns
  • 64'
Petru Popescu
20-
Galvenais treneris
Alexandru Guzun (MDA)Igors Stepanovs

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS6600185+1318
2Riga FC6501133+1015
3FK Ventspils6312106+410
4FK Jelgava630346-29
5FK Spartaks6222912-38
6Valmiera FC6222710-38
7BFC Daugavpils62041311+26
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta6204712-56
10FK Tukums 2000/TSS6015317-141

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU