Latvian Football Strategy 2017-2024
  • U-17 Federācijas kausa izcīņa
  • 2. kārta
  • 23.09.2019. 12:00
  • Zemgales OC, Jelgava
  • Skatītāju skaits: 157
Latvija
:
Ziemeļmaķedonija
3
1
  • Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs (LVA)
  • 1 tiesneša asistents: Nikita Ivlevs (LVA)
  • 2 tiesneša asistents: Edvards Bovins (LVA)
  • Ceturtais tiesnesis: Artis Ķēniņš (LVA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Kristers Penkevics

Vāāāārti!  1:0

6

 
 

14

Dzeltenā kartīte

Gregori Davkov
Artjoms Puzirevskis

Dzeltenā kartīte

32

 
 

36

Maiņa

Ljavdrim Ibrahimi
Gregori Davkov
Kristiāns Kaušelis
Artjoms Puzirevskis

Maiņa

46

 
 

47

Dzeltenā kartīte

Dashmir Elezi
 

55

Maiņa

Rrezart Kokollari
Elnes Alabashoski
 

63

Maiņa

Salih Muslioski
Albin Limani
 

63

Maiņa

Emir Saitoski
Martin Talakov
Lūkass Vapne
Maksims Rodčenko

Maiņa

66

 
Jegors Novikovs
Kristofers Rēķis

Maiņa

66

 
 

69

Maiņa

Alban Taipi
Dashmir Elezi
Kārlis Vilnis

Vāāāārti!  2:0

72

 
 

78

Maiņa

Andrej Stojchevski
Oktaj Rakipi
 

78

Maiņa

Hristijan Georgievski
Behar Feta

Maiņa

79

 
Arsēnijs Ostapenko
Oļģerds Raščevskis

Maiņa

79

 

Maiņa

83

 
 

88

Vāāāārti!  2:1

Alban Taipi
Kristiāns Kaušelis

Vāāāārti!  3:1

90

 
LatvijaZiemeļmaķedonija
Kristers Kļava (G)11Stefan Mitrev (G)
Rolands Bočs112Elnes Alabashoski
  • 55'
  • 32'
  • 46'
Artjoms Puzirevskis
1715Samet Redjepi
  • 66'
Maksims Rodčenko
205Filip Gjorgoski
  • 72'
Kārlis Vilnis (C)
43Gregori Davkov
  • 14'
  • 36'
  • 79'
Oļģerds Raščevskis
218Oktaj Rakipi
  • 78'
  • 6'
  • 83'
Kristers Penkevics
1516Albin Limani
  • 63'
  • 66'
Kristofers Rēķis
1420Slavche Zhivkov
  • 79'
Maksims Jurkovļaņecs
1610Martin Talakov
  • 63'
Niks Sliede27Behar Feta
  • 78'
Mikus Vasiļevskis199Dashmir Elezi
  • 47'
  • 69'
Rezervisti
Ņikita Šaraņins (G)1212Luka Stojkovski (G)
Kārlis Pikšens313Ljavdrim Ibrahimi
  • 36'
  • 66'
Jegors Novikovs
1317Rrezart Kokollari
  • 55'
  • 79'
Arsēnijs Ostapenko
1814Andrej Stojchevski
  • 78'
  • 83'
Niklāvs Konrāds Skrinda
84Hristijan Georgievski
  • 78'
  • 79'
Maksims Fjodorovs
618Salih Muslioski
  • 63'
Daniels Mīļais711Emir Saitoski
  • 63'
  • 46'
  • 90'
Kristiāns Kaušelis
919Alban Taipi
  • 69'
  • 88'
  • 66'
Lūkass Vapne
106Borche Gogov
Galvenais treneris
Aleksandrs BasovsGoran Stankovski

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ukraina321051+47
2Turcija320162+46
3Latvija31113304
4Ziemeļmaķedonija3003210-80

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU