Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • EČ kvalifikācija | Kalendārs
  • EČ kvalifikācija | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Andrejs Gluščuks

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
28
apr '19
U-17 UEFA Attīstības turnīrs
RTU stadions
15:00
Latvija24Kosova 
26
apr '19
U-17 UEFA Attīstības turnīrs
RTU stadions
13:00
Latvija70Sanmarīno 
31
okt '18
Under-17 - Qualifying Round - Grp12
CPSM
12:00
Moldova22Latvija 
28
okt '18
Under-17 - Qualifying Round - Grp12
District Sport Complex
14:00
Beļģija50Latvija 
25
okt '18
Under-17 - Qualifying Round - Grp12
District Sport Complex
15:00
Latvija11Grieķija 
29
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
12:00
Latvija22Krievija 
27
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Latvija02Ziemeļmaķedonija 
25
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Latvija02Somija 
19
aug '18
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2018
Kolos stadions
15:00
Gruzija01Latvija 
18
aug '18
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2018
Shchaslyve stadions
Izraēla01Latvija 
16
aug '18
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2018
Shchaslyve stadions
Baltkrievija20Latvija 
15
aug '18
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2018
Kolos stadions
Turcija20Latvija 
29
jūn '18
Baltijas kauss U-17 2018
Klaipėdos stadionas
11:00
Latvija11Somija 
27
jūn '18
Baltijas kauss U-17 2018
Palangos stadionas
11:00
Lietuva02Latvija 
1. kārtaProtokols
24
okt
Dinamo stadions, Minska
12:00
Serbija12Latvija 
24
okt
Tractor Stadium
15:00
Baltkrievija00Ungārija 
27
okt
Žodinas Torpedo stadions, Žodina
11:00
Ungārija30Latvija 
27
okt
Tractor Stadium
14:00
Serbija21Baltkrievija 
30
okt
Dinamo stadions, Minska
14:00
Ungārija00Serbija 
30
okt
Traktor stadions, Minska
14:00
Latvija01Baltkrievija 

2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ungārija312030+35
2Baltkrievija31112204
3Serbija31113304
4Latvija310225-33

Jaunatnes izlases

2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ungārija312030+35
2Baltkrievija31112204
3Serbija31113304
4Latvija310225-33
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju