Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti izlases sastāvā 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm novembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Dainis Kazakevičs

    Galvenais treneris

  • Jurģis Pučinsks

    Trenera asistents

  • Jānis Intenbergs

    Trenera asistents

  • Marians Pahars

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

Atbalsta personāls

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

  • Jānis Zeltiņš

    Ekipējuma menedžeris

  • Viktors Sopirins

    Preses sekretārs

  • Boriss Novikovs

    Ārsts

  • Dmitrijs Jefremenkovs

    Fizioterapeits

  • Artūrs Ivuškāns

    Fizioterapeits

  • Jurijs Ksenzovs

    Fizioterapeits

SpēleProtokols
11
jūn '20
Baltic Cup 2020
-
Igaunija--Latvija-
06
jūn '20
Baltic Cup 2020
-
Latvija--Lietuva-
31
mar '20
Pārbaudes spēle
San Marino Stadium
21:45
Sanmarīno--Latvija-
26
mar '20
Pārbaudes spēle
Podgorica City Stadium
21:45
Melnkalne--Latvija-
19
nov '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Daugavas stadions
21:45
Latvija10Austrija 
16
nov '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Stadion Stožice
19:00
Slovēnija10Latvija 
15
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Toto Turner Stadium
21:45
Izraēla31Latvija 
10
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Daugavas stadions
21:45
Latvija03Polija 
09
sep '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Daugavas stadions
21:45
Latvija02Ziemeļmaķedonija 
06
sep '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Red Bull Arena
21:45
Austrija60Latvija 
10
jūn '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Daugavas stadions
21:45
Latvija05Slovēnija 
07
jūn '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Daugavas stadions
21:45
Latvija03Izraēla 
24
mar '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
PGE Narodowy
21:45
Polija20Latvija 
21
mar '19
2020. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs
Phillip II of MAC
21:45
Ziemeļmaķedonija31Latvija 

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU