Valmiera FC/VSS
Elites grupa U-18 2024
- 7pozīcija
- 12punkti
- 11:18vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Haralds KalniņšDzimšanas datums: 23.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renārs MinussDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
716
-
-
-
Ralfs ŠakalisDzimšanas datums: 13.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
94
-
-
-
Aizsargi
Ņikita CepeļevsDzimšanas datums: 13.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
2
-
Ernests KalniņšDzimšanas datums: 06.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
531
1
1
-
Rodžers KrastsDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
472
-
2
-
Igors KūlītisDzimšanas datums: 10.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests LūsisDzimšanas datums: 26.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
360
-
3
-
Daniels ŅemirskisDzimšanas datums: 23.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
130
-
-
-
Aleksis RomanovsDzimšanas datums: 23.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
553
-
-
-
Kristians RusmanisDzimšanas datums: 07.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
252
-
1
-
Ritvars SniķersDzimšanas datums: 01.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
218
-
1
-
Pussargi
Rojs BušsDzimšanas datums: 05.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
404
1
2
-
Salvijs CiprussDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
423
-
2
-
Emīls DūmiņšDzimšanas datums: 18.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
145
-
-
-
Rinalds Krists FreilihsDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
408
-
1
1
Kristians KovačsDzimšanas datums: 29.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
246
-
-
-
Ēriks Maurs-BoksDzimšanas datums: 09.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
356
-
1
-
Martins Edvards RusmanisDzimšanas datums: 12.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
537
-
1
1
Alekss TkačenkoDzimšanas datums: 20.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
462
-
1
-
Ritvars Krists ZauskaDzimšanas datums: 12.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
450
1
1
-
Uzbrucēji
Markuss Eduards BlaubergsDzimšanas datums: 10.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
579
4
3
-
Daniils CepeļevsDzimšanas datums: 11.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
608
1
4
-
Kārlis Patriks LībietisDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
301
-
-
-
Oskars StupelisDzimšanas datums: 18.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
381
2
1
-
Spēlētāji
Roberts ApsītsDzimšanas datums: 29.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
17
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 1. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
otrdiena
23
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 2. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
trešdiena
1
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 3. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
trešdiena
8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 4. kārta
Stadions "Celtnieks"
trešdiena
15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
22
mai
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 6. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
sestdiena
1
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 7. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
ceturtdiena
20
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 8. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
otrdiena
25
jūn
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 9. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
trešdiena
24
jūl
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 11. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
-
trešdiena
14
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
otrdiena
20
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 13. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
trešdiena
28
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 14. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
-
trešdiena
18
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 15. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
12
2
Kristers Zuševics
FS Jelgava
9
3
Deniss Avdejevs
Daugavpils
7
4
Danila Lisenkovs
Skanstes SK
5
5
Artem Harzha
Daugavpils
4
6
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
4
7
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
4
8
Gatis Belickis
Skanstes SK
4
9
Maksims Kopilovs
Daugavpils
4
10
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
4
11
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
4
12
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
3
13
Jegors Kiuškins
RFS Academy
3
14
Kaspars Strautiņš
Riga FC Academy
3
15
Martins Raihs
Liepājas FS
3
16
Rafaels Lūsis
RFS Academy
3
17
Ralfs Baško
Daugavpils
3
18
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
2
19
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
2
20
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
2
21
Dominiks Romenskis
Skanstes SK
2
22
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
2
23
Hugo Kincs
JDFS Alberts
2
24
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
25
Kirils Kirsanovs
RFS Academy
2
26
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
27
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
2
28
Markuss Spāde
JDFS Alberts
2
29
Milāns Tihonovičs
Daugavpils
2
30
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
31
Ņikita Barkovskis
Daugavpils
2
32
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
2
33
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
34
Rainers Tomass Urujevs
Daugavpils
2
35
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
36
Rostislavs Jačenkovs
RFS Academy
2
37
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
38
Sergejs Motiļs
RFS Academy
2
39
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
40
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
41
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
42
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
1
43
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
44
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
45
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
46
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
47
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
48
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS
1
49
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
50
Edgars Lange
Skanstes SK
1
51
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
52
Emīls Roga
Liepājas FS
1
53
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/VSS
1
54
Gabriels Grava
Skanstes SK
1
55
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
56
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
57
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
58
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
59
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
60
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS
1
61
Jegors Poskrjobiševs
Riga FC Academy
1
62
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
63
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
64
Konstantīns Čemodanovs
Daugavpils
1
65
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
66
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
67
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
68
Marks Dambis
Liepājas FS
1
69
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
1
70
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
71
Matīss Spunde
RFS Academy
1
72
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
73
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
74
Ņikita Ševčenko
Riga FC Academy
1
75
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
76
Pēteris Palameiks
Skanstes SK
1
77
Rainers Hermanis
Liepājas FS
1
78
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
79
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
80
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
81
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
82
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
83
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/VSS
1
84
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
85
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
86
Toms Hūns
Liepājas FS
1
87
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1