Riga FC Academy

Elites grupa U-18 2024

  • 8pozīcija
  • 7punkti
  • 10:16vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Ņikita FedosejevsDzimšanas datums: 13.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita KokorevsDzimšanas datums: 16.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs PoļuhovičsDzimšanas datums: 31.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Mykyta AtiukovDzimšanas datums: 02.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
3
16
-
-
-
Mykhailo CheglakovDzimšanas datums: 09.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Anatolii DatsenkoDzimšanas datums: 25.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
1
45
1
-
-
Ivans GalajevsDzimšanas datums: 20.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
2
-
-
Frančesko ĢirģensDzimšanas datums: 05.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladimirs KostigovsDzimšanas datums: 14.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrii MelnykDzimšanas datums: 06.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
2
90
-
-
-
Bilousenko OleksiyDzimšanas datums: 07.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Rinalds SolaDzimšanas datums: 21.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
1
-
-
Uzbrucēji
Oleksandr LaptievDzimšanas datums: 22.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
1
45
1
-
-
Artem MarchukDzimšanas datums: 03.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Oleh ChernopolskyiDzimšanas datums: 25.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
4
360
-
-
-
Georgijs FuņikovsDzimšanas datums: 06.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
6
-
-
-
Pīters Pauls GaraisDzimšanas datums: 14.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
447
-
-
-
Deniss KalinovsDzimšanas datums: 13.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
450
-
1
-
Mārcis KazainisDzimšanas datums: 28.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Artjoms LazarevsDzimšanas datums: 12.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
495
-
1
-
Kyrylo LiakhovDzimšanas datums: 24.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
6
283
-
-
-
Aleksandrs MoskaļovsDzimšanas datums: 31.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
515
-
3
-
Deniss NazarovsDzimšanas datums: 22.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Danylo PikarDzimšanas datums: 25.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
6
536
-
1
-
Jegors PoskrjobiševsDzimšanas datums: 12.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
355
-
1
-
Toms SarmaDzimšanas datums: 18.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ŠestakovsDzimšanas datums: 05.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
39
-
-
-
Ņikita ŠevčenkoDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
365
-
-
-
Emīls SiliņšDzimšanas datums: 03.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
171
-
2
-
Leonīds ŠindlersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars StrautiņšDzimšanas datums: 21.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
401
3
-
-
Maksims ŠumilkinsDzimšanas datums: 07.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
19
-
-
-
Ratmirs TrifonovsDzimšanas datums: 04.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
507
1
1
-
Aleksandrs ZaharsDzimšanas datums: 04.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
525
1
2
-
Ralfs ZemītisDzimšanas datums: 06.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

24
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 2. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

1
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 3. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 4. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

16
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 5. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

22
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 6. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

29
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 7. kārta
Mežaparks SV

ceturtdiena

20
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 8. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
-

trešdiena

24
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 9. kārta
Mežaparks SV
-

trešdiena

31
jūl
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

7
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 11. kārta
Mežaparks SV
-

trešdiena

21
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 13. kārta
Mežaparks SV
-

trešdiena

28
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 14. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

trešdiena

18
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 15. kārta
Mežaparks SV
-

trešdiena

25
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 16. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
27
6
+21
16
2
7
5
1
1
15
4
+11
16
3
6
5
0
1
19
6
+13
15
4
5
4
0
1
10
4
+6
12
5
7
3
1
3
12
16
-4
10
6
7
3
0
4
7
14
-7
9
7
6
2
1
3
20
14
+6
7
8
6
2
1
3
10
16
-6
7
9
8
2
0
6
11
21
-10
6
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
12
2
Deniss Avdejevs
Daugavpils
7
3
Kristers Zuševics
FS Jelgava
6
4
Danila Lisenkovs
Skanstes SK
5
5
Artem Harzha
Daugavpils
4
6
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
3
7
Gatis Belickis
Skanstes SK
3
8
Kaspars Strautiņš
Riga FC Academy
3
9
Maksims Kopilovs
Daugavpils
3
10
Martins Raihs
Liepājas FS
3
11
Rafaels Lūsis
RFS Academy
3
12
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
2
13
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
2
14
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
2
15
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
2
16
Hugo Kincs
JDFS Alberts
2
17
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
18
Jegors Kiuškins
RFS Academy
2
19
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
20
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
2
21
Markuss Spāde
JDFS Alberts
2
22
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
23
Ņikita Barkovskis
Daugavpils
2
24
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
25
Rainers Tomass Urujevs
Daugavpils
2
26
Ralfs Baško
Daugavpils
2
27
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
28
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
29
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
30
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
31
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
32
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
34
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
35
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
36
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
37
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS
1
38
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
39
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
40
Dominiks Romenskis
Skanstes SK
1
41
Edgars Lange
Skanstes SK
1
42
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
43
Emīls Roga
Liepājas FS
1
44
Gabriels Grava
Skanstes SK
1
45
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
46
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
47
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
48
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
49
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
50
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
51
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
52
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
53
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
54
Marks Dambis
Liepājas FS
1
55
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
1
56
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
57
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
1
58
Matīss Spunde
RFS Academy
1
59
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
60
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
61
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
62
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
1
63
Pēteris Palameiks
Skanstes SK
1
64
Rainers Hermanis
Liepājas FS
1
65
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
66
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
67
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
68
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
69
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
70
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/VSS
1
71
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
72
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
73
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
1
74
Sergejs Motiļs
RFS Academy
1
75
Toms Hūns
Liepājas FS
1
76
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU