Rīgas Futbola skola
Elites grupa U-18 2024
- 11pozīcija
- 2punkti
- 5:17vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Maksims AntonovsDzimšanas datums: 07.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
304
-
1
1
Maksims SkačkovsDzimšanas datums: 03.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
220
-
2
1
Pussargi
Boriss KadikovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
1
-
-
Uzbrucēji
Genrihs MakoveckisDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
387
1
2
-
Spēlētāji
Ņikita AfanasjevsDzimšanas datums: 04.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
646
1
1
-
Rinalds AšmanisDzimšanas datums: 28.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
599
1
2
-
Ričards BaltiņšDzimšanas datums: 10.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
184
-
-
-
Artjoms BļinovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
576
-
1
-
Mihails BogomolovsDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
74
-
-
-
Danils GavriļuksDzimšanas datums: 21.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
1
-
-
-
Vladislavs GorbačenoksDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
719
-
-
-
Jegors JassansDzimšanas datums: 29.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
161
-
-
-
Artemijs JermolajevsDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
704
-
1
-
Kristiāns KārkliņšDzimšanas datums: 09.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
186
-
-
-
Aleks KoliņkoDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita KulbachnyiDzimšanas datums: 10.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
448
-
1
-
Pēteris LūsisDzimšanas datums: 08.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
337
-
1
-
Ralfs MarkssDzimšanas datums: 23.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
306
-
-
-
Ņikita MasalovsDzimšanas datums: 21.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
46
-
-
-
Vladimirs MihailovsDzimšanas datums: 09.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Bogdans MirmanovsDzimšanas datums: 28.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims OļeiņiksDzimšanas datums: 29.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
583
1
1
-
Aleksandrs Leons PalijsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rolands ParhomenkoDzimšanas datums: 09.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniils SavickisDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
151
-
-
-
Daniil ShmagrinDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
282
-
-
-
Johans ŠtraussDzimšanas datums: 19.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
252
-
-
-
Zahars VinklersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms VišņakovsDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
77
-
1
-
trešdiena
17
apr
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 1. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
otrdiena
23
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 2. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
ceturtdiena
2
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
trešdiena
15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 5. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
trešdiena
22
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 6. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
29
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 7. kārta
Mežaparks SV
ceturtdiena
20
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 8. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
piektdiena
28
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"
trešdiena
31
jūl
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 10. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
trešdiena
7
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 11. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
trešdiena
14
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 12. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
otrdiena
20
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 13. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
trešdiena
28
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 14. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
trešdiena
25
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 16. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
12
2
Kristers Zuševics
FS Jelgava
9
3
Deniss Avdejevs
Daugavpils
7
4
Danila Lisenkovs
Skanstes SK
5
5
Artem Harzha
Daugavpils
4
6
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
4
7
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
4
8
Gatis Belickis
Skanstes SK
4
9
Maksims Kopilovs
Daugavpils
4
10
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
4
11
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
4
12
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
3
13
Jegors Kiuškins
RFS Academy
3
14
Kaspars Strautiņš
Riga FC Academy
3
15
Martins Raihs
Liepājas FS
3
16
Rafaels Lūsis
RFS Academy
3
17
Ralfs Baško
Daugavpils
3
18
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
2
19
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
2
20
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
2
21
Dominiks Romenskis
Skanstes SK
2
22
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
2
23
Hugo Kincs
JDFS Alberts
2
24
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
25
Kirils Kirsanovs
RFS Academy
2
26
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
27
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
2
28
Markuss Spāde
JDFS Alberts
2
29
Milāns Tihonovičs
Daugavpils
2
30
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
31
Ņikita Barkovskis
Daugavpils
2
32
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
2
33
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
34
Rainers Tomass Urujevs
Daugavpils
2
35
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
36
Rostislavs Jačenkovs
RFS Academy
2
37
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
38
Sergejs Motiļs
RFS Academy
2
39
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
40
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
41
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
42
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
1
43
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
44
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
45
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
46
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
47
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
48
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS
1
49
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
50
Edgars Lange
Skanstes SK
1
51
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
52
Emīls Roga
Liepājas FS
1
53
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/VSS
1
54
Gabriels Grava
Skanstes SK
1
55
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
56
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
57
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
58
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
59
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
60
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS
1
61
Jegors Poskrjobiševs
Riga FC Academy
1
62
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
63
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
64
Konstantīns Čemodanovs
Daugavpils
1
65
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
66
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
67
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
68
Marks Dambis
Liepājas FS
1
69
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
1
70
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
71
Matīss Spunde
RFS Academy
1
72
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
73
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
74
Ņikita Ševčenko
Riga FC Academy
1
75
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
76
Pēteris Palameiks
Skanstes SK
1
77
Rainers Hermanis
Liepājas FS
1
78
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
79
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
80
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
81
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
82
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
83
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/VSS
1
84
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
85
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
86
Toms Hūns
Liepājas FS
1
87
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1