SK Super Nova

Elites grupa U-18 2024

  • 1pozīcija
  • 16punkti
  • 15:2vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Norberts ArmanovičsDzimšanas datums: 21.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Kristers Gabriels BiteDzimšanas datums: 21.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Roberts AleksejevsDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
411
-
2
-
Pussargi
Timurs AbramenkoDzimšanas datums: 05.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Alens GrikovsDzimšanas datums: 28.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
230
1
-
-
Krists KomorovskisDzimšanas datums: 12.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
179
-
-
-
Klimentijs ManijaDzimšanas datums: 03.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers SkadmanisDzimšanas datums: 21.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms VissarionovsDzimšanas datums: 11.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Artjoms DeņisovsDzimšanas datums: 09.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
314
-
-
-
Daniels RadzenieksDzimšanas datums: 22.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
488
12
2
-
Haralds SilagailisDzimšanas datums: 12.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
54
1
-
-
Spēlētāji
Ārons AmdursDzimšanas datums: 26.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
26
-
-
-
Mārtiņš BērziņšDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
351
-
-
-
Matīss CauneDzimšanas datums: 13.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
489
-
1
-
Artjoms ČernovsDzimšanas datums: 15.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
449
-
2
-
Kristians Sergejs ČernovsDzimšanas datums: 27.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
455
1
2
-
Rems Gastons DzeguzeDzimšanas datums: 05.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
153
-
-
-
Viktors JermaksDzimšanas datums: 31.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
410
-
-
-
Roberts KonopeckisDzimšanas datums: 20.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
442
-
1
-
Mihails KuliksDzimšanas datums: 11.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
510
-
2
-
Alekss KuprinsDzimšanas datums: 05.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Damirs OnackisDzimšanas datums: 10.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
260
-
1
-
Daniels ŠvecovsDzimšanas datums: 26.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
67
-
-
-
Kristers ZenčenkoDzimšanas datums: 22.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
93
-
1
-

trešdiena

17
apr
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 1. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

24
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

29
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

8
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 4. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

15
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 5. kārta
RTU stadions

trešdiena

22
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 6. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

1
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 7. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

19
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 8. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

31
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 10. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

7
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 11. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

14
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 12. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

21
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 13. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

svētdiena

25
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 14. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

otrdiena

17
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 15. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
15
2
+13
16
2
5
5
0
0
18
4
+14
15
3
5
4
1
0
21
5
+16
13
4
6
3
1
2
11
10
+1
10
5
4
3
0
1
8
3
+5
9
6
7
2
0
5
9
16
-7
6
7
6
2
0
4
5
14
-9
6
8
5
1
1
3
15
12
+3
4
9
5
1
1
3
8
15
-7
4
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
12
2
Kristers Zuševics
FS Jelgava
6
3
Deniss Avdejevs
Daugavpils
5
4
Artem Harzha
Daugavpils
4
5
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
3
6
Danila Lisenkovs
Skanstes SK
3
7
Maksims Kopilovs
Daugavpils
3
8
Martins Raihs
Liepājas FS
3
9
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
2
10
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
2
11
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
2
12
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
2
13
Gatis Belickis
Skanstes SK
2
14
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
15
Jegors Kiuškins
RFS Academy
2
16
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
17
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
2
18
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
19
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
20
Rafaels Lūsis
RFS Academy
2
21
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
22
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
23
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
24
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
25
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
1
26
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
27
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
28
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
29
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
30
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
31
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
32
Dominiks Romenskis
Skanstes SK
1
33
Edgars Lange
Skanstes SK
1
34
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
35
Emīls Roga
Liepājas FS
1
36
Gabriels Grava
Skanstes SK
1
37
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
38
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
39
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
40
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
41
Hugo Kincs
JDFS Alberts
1
42
Kaspars Strautiņš
Riga FC Academy
1
43
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
44
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
45
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
46
Marks Dambis
Liepājas FS
1
47
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
48
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
1
49
Markuss Spāde
JDFS Alberts
1
50
Matīss Spunde
RFS Academy
1
51
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
52
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
53
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
54
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
1
55
Pēteris Palameiks
Skanstes SK
1
56
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
57
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
58
Rainers Tomass Urujevs
Daugavpils
1
59
Ralfs Baško
Daugavpils
1
60
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
61
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
62
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
63
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
64
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
65
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
1
66
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
1
67
Sergejs Motiļs
RFS Academy
1
68
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes