Daugavpils

Elites grupa U-18 2024

  • 1pozīcija
  • 16punkti
  • 27:6vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Raimonds PupelsDzimšanas datums: 18.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lukass ŽuravļovsDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
366
-
-
-
Aizsargi
Ņikita JemeļjanovsDzimšanas datums: 29.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs MolotkovsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
330
1
-
-
Milāns TihonovičsDzimšanas datums: 30.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers Tomass UrujevsDzimšanas datums: 02.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
2
1
-
Aleksejs ValpētersDzimšanas datums: 08.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
511
1
-
-
Pussargi
Ņikita BarkovskisDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
357
2
-
-
Ralfs BaškoDzimšanas datums: 10.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
363
2
-
-
Artem HarzhaDzimšanas datums: 03.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
6
493
4
1
-
Vladislavs KlimenkovsDzimšanas datums: 14.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Stanislavs PetkevičsDzimšanas datums: 02.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ervīns PiņaskinsDzimšanas datums: 18.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
383
-
-
-
Kirils PlotņikovsDzimšanas datums: 27.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls UrbānsDzimšanas datums: 11.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Deniss AvdejevsDzimšanas datums: 22.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
529
7
2
-
Spēlētāji
Danils AleksejevsDzimšanas datums: 03.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls AtamaņukovsDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
140
-
1
-
Germans BidzānsDzimšanas datums: 07.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BujanovsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
335
-
2
-
Konstantīns ČemodanovsDzimšanas datums: 16.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
28
-
-
-
Rolands DaukštsDzimšanas datums: 19.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
57
1
-
-
Pāvels HohlovsDzimšanas datums: 17.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
61
-
-
-
Dēvids KļimkoDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Maksims KopilovsDzimšanas datums: 14.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
360
3
-
-
Roman KorzhenkoDzimšanas datums: 16.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
5
202
-
1
-
Pētersons MārisDzimšanas datums: 10.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
39
-
-
-
Artēmijs MasļakovsDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
202
-
-
-
Surtajevs ŅikitaDzimšanas datums: 11.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Maksims OladjkoDzimšanas datums: 24.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
17
-
-
-
Nazar PrudchenkoDzimšanas datums: 28.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
1
30
2
-
-
Jurijs SaveļjevsDzimšanas datums: 30.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
174
-
-
-
Kyrylo SvitlychnyiDzimšanas datums: 14.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
4
135
-
-
-
Genrihs TruskovskisDzimšanas datums: 23.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
74
1
-
-
Artjoms VinokurovsDzimšanas datums: 19.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
124
-
-
-

ceturtdiena

18
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

otrdiena

23
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 2. kārta
Stadions "Celtnieks"

pirmdiena

29
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 4. kārta
Stadions "Celtnieks"

otrdiena

14
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 5. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

trešdiena

29
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 7. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

19
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 8. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

piektdiena

28
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"
-

trešdiena

31
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 10. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
-

trešdiena

7
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 11. kārta
Mežaparks SV
-

pirmdiena

12
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 12. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

trešdiena

21
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 13. kārta
RTU stadions
-

svētdiena

25
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 14. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

trešdiena

18
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-18 2024, 15. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
27
6
+21
16
2
7
5
1
1
15
4
+11
16
3
6
5
0
1
19
6
+13
15
4
5
4
0
1
10
4
+6
12
5
7
3
1
3
12
16
-4
10
6
7
3
0
4
7
14
-7
9
7
6
2
1
3
20
14
+6
7
8
6
2
1
3
10
16
-6
7
9
8
2
0
6
11
21
-10
6
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova
12
2
Deniss Avdejevs
Daugavpils
7
3
Kristers Zuševics
FS Jelgava
6
4
Danila Lisenkovs
Skanstes SK
5
5
Artem Harzha
Daugavpils
4
6
Artjoms Juhņevičs
RFS Academy
3
7
Gatis Belickis
Skanstes SK
3
8
Kaspars Strautiņš
Riga FC Academy
3
9
Maksims Kopilovs
Daugavpils
3
10
Martins Raihs
Liepājas FS
3
11
Rafaels Lūsis
RFS Academy
3
12
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava
2
13
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
2
14
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
2
15
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava
2
16
Hugo Kincs
JDFS Alberts
2
17
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
2
18
Jegors Kiuškins
RFS Academy
2
19
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
20
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS
2
21
Markuss Spāde
JDFS Alberts
2
22
Nazar Prudchenko
Daugavpils
2
23
Ņikita Barkovskis
Daugavpils
2
24
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
2
25
Rainers Tomass Urujevs
Daugavpils
2
26
Ralfs Baško
Daugavpils
2
27
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
28
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
29
Aleksandrs Molotkovs
Daugavpils
1
30
Aleksandrs Zahars
Riga FC Academy
1
31
Aleksejs Valpēters
Daugavpils
1
32
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
34
Anatolii Datsenko
Riga FC Academy
1
35
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
36
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
37
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS
1
38
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava
1
39
Dmitrijs Grigorjevs
RFS Academy
1
40
Dominiks Romenskis
Skanstes SK
1
41
Edgars Lange
Skanstes SK
1
42
Efraims Valutadatils
RFS Academy
1
43
Emīls Roga
Liepājas FS
1
44
Gabriels Grava
Skanstes SK
1
45
Genrihs Truskovskis
Daugavpils
1
46
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
47
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
48
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
1
49
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
50
Klāvs Jēkabsons
Skanstes SK
1
51
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
1
52
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
53
Mariss Kurins
FK Tukums 2000/TSS
1
54
Marks Dambis
Liepājas FS
1
55
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
1
56
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
57
Markuss Ivanovs
FS Jelgava
1
58
Matīss Spunde
RFS Academy
1
59
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
1
60
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
1
61
Oleksandr Laptiev
Riga FC Academy
1
62
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
1
63
Pēteris Palameiks
Skanstes SK
1
64
Rainers Hermanis
Liepājas FS
1
65
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
66
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
67
Ratmirs Trifonovs
Riga FC Academy
1
68
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
69
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
70
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/VSS
1
71
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS
1
72
Rolands Daukšts
Daugavpils
1
73
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava
1
74
Sergejs Motiļs
RFS Academy
1
75
Toms Hūns
Liepājas FS
1
76
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU