Skanstes SK/FS Metta
Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024
- 3pozīcija
- 15punkti
- 42:25vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Juris BašēnsDzimšanas datums: 27.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvis BuņķisDzimšanas datums: 30.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Jānis ButlersDzimšanas datums: 24.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dariuss DamškalnsDzimšanas datums: 01.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms GreizisDzimšanas datums: 07.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls GrīnbergsDzimšanas datums: 28.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms HermanisDzimšanas datums: 08.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristofers KaģisDzimšanas datums: 14.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss KarpovsDzimšanas datums: 18.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adriāns KazaksDzimšanas datums: 07.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Dauškans KristapsDzimšanas datums: 20.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs KuļikovskisDzimšanas datums: 12.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ādams MikuckisDzimšanas datums: 24.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Adrians NeļķeDzimšanas datums: 01.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mikhail OgorodovDzimšanas datums: 07.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Bernards OsisDzimšanas datums: 16.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers OsmanisDzimšanas datums: 25.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Alberts OzoliņšDzimšanas datums: 29.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts PuķeDzimšanas datums: 22.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rolands Dāvis RācenisDzimšanas datums: 16.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
1
-
Fjodors RadčenkoDzimšanas datums: 23.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvids RozītisDzimšanas datums: 06.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts Marks RužaDzimšanas datums: 06.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Haralds SametisDzimšanas datums: 20.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
6
-
-
Mikus SaulītisDzimšanas datums: 28.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs Fricis SinkevičsDzimšanas datums: 29.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs SizassDzimšanas datums: 28.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
14
-
-
Marsels StrumpmanisDzimšanas datums: 25.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Markuss ŠvedsDzimšanas datums: 14.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars Benjamins TamužsDzimšanas datums: 05.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts TerbetsDzimšanas datums: 22.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
1
-
Tomass TrenmorsDzimšanas datums: 09.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sebastians TurksDzimšanas datums: 02.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Haralds ZāleDzimšanas datums: 20.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Bruno ŽukovskisDzimšanas datums: 18.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
28
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
otrdiena
7
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 2. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
trešdiena
15
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 3. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
ceturtdiena
23
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 4. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
trešdiena
29
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 5. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
ceturtdiena
6
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
14
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 7. kārta
Cēsu pilsētas stadions
pirmdiena
17
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 8. kārta
Limbažu stadions
trešdiena
7
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 9. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
-
svētdiena
18
aug
19:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 10. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
svētdiena
25
aug
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 11. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
-
sestdiena
31
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 12. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
otrdiena
3
sep
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
14
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 14. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniēls Mārtiņš Prūsis
RFS Academy-2
24
2
Markuss Andersons
Limbažu NSS
22
3
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
16
4
Artūrs Sizass
Skanstes SK/FS Metta
14
5
Toms Krievkalns
SK Super Nova Sigulda
13
6
Jānis Turlajs
SK Super Nova Sigulda
12
7
Matvejs Fjodorovs
RFS Academy-2
12
8
Rūdolfs Beitiks
FK Smiltene/BJSS
12
9
Raiens Priževaits
RFS Academy-2
11
10
Markus Koreckis
RFS Academy-2
10
11
Māris Dancis
SK Super Nova Sigulda
10
12
Gints Kuriņš
SK Super Nova Sigulda
7
13
Reinis Kaminskis
Mārupes NSS
7
14
Haralds Sametis
Skanstes SK/FS Metta
6
15
Ādams Mikuckis
Skanstes SK/FS Metta
5
16
Kārlis Rudzītis
FK Smiltene/BJSS
5
17
Ņikita Oškukovs
RFS Academy-2
5
18
Romans Vasiļjevs
RFS Academy-2
5
19
Artjoms Grudins
RFS Academy-2
4
20
Dāvis Buņķis
Skanstes SK/FS Metta
4
21
Emīls Sprukuls
RFS Academy-2
4
22
Linards Kešāns
SK Super Nova Sigulda
4
23
Miķelis Markvarts
SK Super Nova Sigulda
4
24
Rolands Dāvis Rācenis
Skanstes SK/FS Metta
4
25
Eduards Juris Čepulis
FK Smiltene/BJSS
3
26
Emīls Ķikāns
FK Smiltene/BJSS
3
27
Mikhail Ogorodov
Skanstes SK/FS Metta
3
28
Ričards Ķēniņš
Mārupes NSS
3
29
Roberts Terbets
Skanstes SK/FS Metta
3
30
RONALDO GOBIŅŠ
Limbažu NSS
3
31
Armands Prūsis
FK Smiltene/BJSS
2
32
Deniss Ivaņko
RFS Academy-2
2
33
Gustavs Mitrevics
SK Super Nova Sigulda
2
34
Jānis Švarcs
Mārupes NSS
2
35
Marsels Jasenko
RFS Academy-2
2
36
Marsels Strumpmanis
Skanstes SK/FS Metta
2
37
Mārtiņš Marašinskis
Mārupes NSS
2
38
Niklāvs Leimanis
FK Smiltene/BJSS
2
39
Raivis Jānis Gaugers
FK Smiltene/BJSS
2
40
Renārs Lukas Vizuliņš
FK Smiltene/BJSS
2
41
Adrians Grebežniks
SK Super Nova Sigulda
1
42
Adrians Pāvils Odziņš
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
43
Adriāns Kazaks
Skanstes SK/FS Metta
1
44
Artjoms Ivanovs
RFS Academy-2
1
45
Domeniks Kaire
SK Super Nova Sigulda
1
46
Dominiks Reiniks
SK Super Nova Sigulda
1
47
Edvards Osītis
FK Sigulda
1
48
Gabriels Džordžs Hanna
SK Super Nova Sigulda
1
49
Jānis Kelvins Romancāns
Limbažu NSS
1
50
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
51
Jānis Zālītis
RFS Academy-2
1
52
Jēkabs Skudra
Mārupes NSS
1
53
Kārlis Kalniņš
SK Super Nova Sigulda
1
54
Kristiāns Gurskis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Martins Zviedris
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
56
Matīss Sermulis
SK Super Nova Sigulda
1
57
Miks Mileiko
Mārupes NSS
1
58
Oskars Viljams Marskells
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
59
Patriks Strīķis
Limbažu NSS
1
60
Ralfs Ozols-Kumeliņš
SK Super Nova Sigulda
1
61
Verners Visockis
Mārupes NSS
1