Mārupes NSS
Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024
- 6pozīcija
- 10punkti
- 19:24vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Everts BaumanisDzimšanas datums: 06.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Martins BērziņšDzimšanas datums: 30.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts GrīnhofsDzimšanas datums: 02.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis KaminskisDzimšanas datums: 19.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
-
-
Viesturs KaminskisDzimšanas datums: 19.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns KazāksDzimšanas datums: 01.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards ĶēniņšDzimšanas datums: 09.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Roberts KrauklisDzimšanas datums: 04.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marks Jēkabs LācisDzimšanas datums: 22.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Georgs MackēvičsDzimšanas datums: 23.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš MarašinskisDzimšanas datums: 09.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Miks MileikoDzimšanas datums: 12.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Aleksejs OdiņšDzimšanas datums: 27.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris PersidskisDzimšanas datums: 14.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers SkavronskisDzimšanas datums: 24.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs SkudraDzimšanas datums: 26.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Jānis SkutelisDzimšanas datums: 26.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Adrians SproģisDzimšanas datums: 04.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 01.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis ŠvarcsDzimšanas datums: 20.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Maksims TiraškevičsDzimšanas datums: 05.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Patriks UrtānsDzimšanas datums: 23.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris VīksneDzimšanas datums: 13.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marsels VilkaušsDzimšanas datums: 24.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Verners VisockisDzimšanas datums: 19.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Filips ZandersonsDzimšanas datums: 04.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs ZemļickisDzimšanas datums: 12.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
pirmdiena
6
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 1. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
piektdiena
10
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 2. kārta
Limbažu stadions
otrdiena
14
mai
19:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 3. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
ceturtdiena
23
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 4. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
trešdiena
29
mai
20:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 5. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
trešdiena
5
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 6. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
piektdiena
14
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 7. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
piektdiena
21
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 8. kārta
Cēsu pilsētas stadions
pirmdiena
5
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 9. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
-
trešdiena
14
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 10. kārta
Depo laukums
-
svētdiena
25
aug
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 11. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
-
sestdiena
31
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 12. kārta
Jaunmārupes stadions
-
trešdiena
4
sep
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 13. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
-
otrdiena
10
sep
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 14. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniēls Mārtiņš Prūsis
RFS Academy-2
24
2
Markuss Andersons
Limbažu NSS
22
3
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
16
4
Artūrs Sizass
Skanstes SK/FS Metta
14
5
Toms Krievkalns
SK Super Nova Sigulda
13
6
Jānis Turlajs
SK Super Nova Sigulda
12
7
Matvejs Fjodorovs
RFS Academy-2
12
8
Rūdolfs Beitiks
FK Smiltene/BJSS
12
9
Raiens Priževaits
RFS Academy-2
11
10
Markus Koreckis
RFS Academy-2
10
11
Māris Dancis
SK Super Nova Sigulda
10
12
Gints Kuriņš
SK Super Nova Sigulda
7
13
Reinis Kaminskis
Mārupes NSS
7
14
Haralds Sametis
Skanstes SK/FS Metta
6
15
Ādams Mikuckis
Skanstes SK/FS Metta
5
16
Kārlis Rudzītis
FK Smiltene/BJSS
5
17
Ņikita Oškukovs
RFS Academy-2
5
18
Romans Vasiļjevs
RFS Academy-2
5
19
Artjoms Grudins
RFS Academy-2
4
20
Dāvis Buņķis
Skanstes SK/FS Metta
4
21
Emīls Sprukuls
RFS Academy-2
4
22
Linards Kešāns
SK Super Nova Sigulda
4
23
Miķelis Markvarts
SK Super Nova Sigulda
4
24
Rolands Dāvis Rācenis
Skanstes SK/FS Metta
4
25
Eduards Juris Čepulis
FK Smiltene/BJSS
3
26
Emīls Ķikāns
FK Smiltene/BJSS
3
27
Mikhail Ogorodov
Skanstes SK/FS Metta
3
28
Ričards Ķēniņš
Mārupes NSS
3
29
Roberts Terbets
Skanstes SK/FS Metta
3
30
RONALDO GOBIŅŠ
Limbažu NSS
3
31
Armands Prūsis
FK Smiltene/BJSS
2
32
Deniss Ivaņko
RFS Academy-2
2
33
Gustavs Mitrevics
SK Super Nova Sigulda
2
34
Jānis Švarcs
Mārupes NSS
2
35
Marsels Jasenko
RFS Academy-2
2
36
Marsels Strumpmanis
Skanstes SK/FS Metta
2
37
Mārtiņš Marašinskis
Mārupes NSS
2
38
Niklāvs Leimanis
FK Smiltene/BJSS
2
39
Raivis Jānis Gaugers
FK Smiltene/BJSS
2
40
Renārs Lukas Vizuliņš
FK Smiltene/BJSS
2
41
Adrians Grebežniks
SK Super Nova Sigulda
1
42
Adrians Pāvils Odziņš
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
43
Adriāns Kazaks
Skanstes SK/FS Metta
1
44
Artjoms Ivanovs
RFS Academy-2
1
45
Domeniks Kaire
SK Super Nova Sigulda
1
46
Dominiks Reiniks
SK Super Nova Sigulda
1
47
Edvards Osītis
FK Sigulda
1
48
Gabriels Džordžs Hanna
SK Super Nova Sigulda
1
49
Jānis Kelvins Romancāns
Limbažu NSS
1
50
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
51
Jānis Zālītis
RFS Academy-2
1
52
Jēkabs Skudra
Mārupes NSS
1
53
Kārlis Kalniņš
SK Super Nova Sigulda
1
54
Kristiāns Gurskis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Martins Zviedris
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
56
Matīss Sermulis
SK Super Nova Sigulda
1
57
Miks Mileiko
Mārupes NSS
1
58
Oskars Viljams Marskells
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
59
Patriks Strīķis
Limbažu NSS
1
60
Ralfs Ozols-Kumeliņš
SK Super Nova Sigulda
1
61
Verners Visockis
Mārupes NSS
1