FK Smiltene/BJSS
Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024
- 5pozīcija
- 10punkti
- 33:22vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rūdolfs BeitiksDzimšanas datums: 23.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
12
-
-
Ross BormanisDzimšanas datums: 21.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels BriņķisDzimšanas datums: 19.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rodrigo BukavsDzimšanas datums: 14.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Eduards Juris ČepulisDzimšanas datums: 26.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
1
-
Rainers DaņilovsDzimšanas datums: 12.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts FreimanisDzimšanas datums: 02.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivis Jānis GaugersDzimšanas datums: 23.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Kristiāns GurskisDzimšanas datums: 29.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Eduards KalniņšDzimšanas datums: 22.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miķelis KalniņšDzimšanas datums: 19.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass Krists KazaksDzimšanas datums: 24.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls ĶikānsDzimšanas datums: 17.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Niklāvs LeimanisDzimšanas datums: 04.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Jānis Kristians LīvmanisDzimšanas datums: 04.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andžejs PetrovsDzimšanas datums: 13.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms PetrovskisDzimšanas datums: 05.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pauls PovhsDzimšanas datums: 25.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Armands PrūsisDzimšanas datums: 17.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Kārlis RudzītisDzimšanas datums: 13.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Markus SamučonoksDzimšanas datums: 16.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts SkujaDzimšanas datums: 27.12.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niks VaļulisDzimšanas datums: 18.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Gustavs VeidemanisDzimšanas datums: 26.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Renārs Lukas VizuliņšDzimšanas datums: 25.05.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Jurijs ZozuļaDzimšanas datums: 22.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
1
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 1. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
svētdiena
12
mai
19:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 2. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
piektdiena
17
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 3. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
otrdiena
21
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 4. kārta
Limbažu stadions
otrdiena
28
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 5. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
ceturtdiena
6
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
14
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 7. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
trešdiena
26
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 8. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
pirmdiena
12
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 9. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
piektdiena
16
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 10. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
piektdiena
23
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 11. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
ceturtdiena
29
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 12. kārta
Depo laukums
-
otrdiena
3
sep
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
otrdiena
10
sep
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 14. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniēls Mārtiņš Prūsis
RFS Academy-2
24
2
Markuss Andersons
Limbažu NSS
22
3
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
16
4
Artūrs Sizass
Skanstes SK/FS Metta
14
5
Toms Krievkalns
SK Super Nova Sigulda
13
6
Jānis Turlajs
SK Super Nova Sigulda
12
7
Matvejs Fjodorovs
RFS Academy-2
12
8
Rūdolfs Beitiks
FK Smiltene/BJSS
12
9
Raiens Priževaits
RFS Academy-2
11
10
Markus Koreckis
RFS Academy-2
10
11
Māris Dancis
SK Super Nova Sigulda
10
12
Gints Kuriņš
SK Super Nova Sigulda
7
13
Reinis Kaminskis
Mārupes NSS
7
14
Haralds Sametis
Skanstes SK/FS Metta
6
15
Ādams Mikuckis
Skanstes SK/FS Metta
5
16
Kārlis Rudzītis
FK Smiltene/BJSS
5
17
Ņikita Oškukovs
RFS Academy-2
5
18
Romans Vasiļjevs
RFS Academy-2
5
19
Artjoms Grudins
RFS Academy-2
4
20
Dāvis Buņķis
Skanstes SK/FS Metta
4
21
Emīls Sprukuls
RFS Academy-2
4
22
Linards Kešāns
SK Super Nova Sigulda
4
23
Miķelis Markvarts
SK Super Nova Sigulda
4
24
Rolands Dāvis Rācenis
Skanstes SK/FS Metta
4
25
Eduards Juris Čepulis
FK Smiltene/BJSS
3
26
Emīls Ķikāns
FK Smiltene/BJSS
3
27
Mikhail Ogorodov
Skanstes SK/FS Metta
3
28
Ričards Ķēniņš
Mārupes NSS
3
29
Roberts Terbets
Skanstes SK/FS Metta
3
30
RONALDO GOBIŅŠ
Limbažu NSS
3
31
Armands Prūsis
FK Smiltene/BJSS
2
32
Deniss Ivaņko
RFS Academy-2
2
33
Gustavs Mitrevics
SK Super Nova Sigulda
2
34
Jānis Švarcs
Mārupes NSS
2
35
Marsels Jasenko
RFS Academy-2
2
36
Marsels Strumpmanis
Skanstes SK/FS Metta
2
37
Mārtiņš Marašinskis
Mārupes NSS
2
38
Niklāvs Leimanis
FK Smiltene/BJSS
2
39
Raivis Jānis Gaugers
FK Smiltene/BJSS
2
40
Renārs Lukas Vizuliņš
FK Smiltene/BJSS
2
41
Adrians Grebežniks
SK Super Nova Sigulda
1
42
Adrians Pāvils Odziņš
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
43
Adriāns Kazaks
Skanstes SK/FS Metta
1
44
Artjoms Ivanovs
RFS Academy-2
1
45
Domeniks Kaire
SK Super Nova Sigulda
1
46
Dominiks Reiniks
SK Super Nova Sigulda
1
47
Edvards Osītis
FK Sigulda
1
48
Gabriels Džordžs Hanna
SK Super Nova Sigulda
1
49
Jānis Kelvins Romancāns
Limbažu NSS
1
50
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
51
Jānis Zālītis
RFS Academy-2
1
52
Jēkabs Skudra
Mārupes NSS
1
53
Kārlis Kalniņš
SK Super Nova Sigulda
1
54
Kristiāns Gurskis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Martins Zviedris
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
56
Matīss Sermulis
SK Super Nova Sigulda
1
57
Miks Mileiko
Mārupes NSS
1
58
Oskars Viljams Marskells
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
59
Patriks Strīķis
Limbažu NSS
1
60
Ralfs Ozols-Kumeliņš
SK Super Nova Sigulda
1
61
Verners Visockis
Mārupes NSS
1