Limbažu NSS
Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024
- 4pozīcija
- 13punkti
- 45:19vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Markuss AndersonsDzimšanas datums: 10.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
22
1
-
ROBERTS BEĻAKOVSDzimšanas datums: 01.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
MARTINS BLŪMSDzimšanas datums: 12.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims FjodorovsDzimšanas datums: 21.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
RONALDO GOBIŅŠDzimšanas datums: 22.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Rūdis GrasbergsDzimšanas datums: 18.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis HomkoDzimšanas datums: 16.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars KalniņšDzimšanas datums: 06.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
EDVARDS KĀRNUPSDzimšanas datums: 15.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
VALTERS ĶIRSISDzimšanas datums: 21.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
EDVARDS KROGZEMSDzimšanas datums: 23.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renārs LavrenovsDzimšanas datums: 16.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels LavrovsDzimšanas datums: 14.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gabriels LavrovsDzimšanas datums: 14.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
16
1
-
Emīls LindenbergsDzimšanas datums: 04.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Martins MasičsDzimšanas datums: 13.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs OgaDzimšanas datums: 10.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards PētersonsDzimšanas datums: 22.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klāvs RaibacisDzimšanas datums: 02.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
KRISTAPS REBINOVSDzimšanas datums: 20.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs RjabinovsDzimšanas datums: 25.12.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis Kelvins RomancānsDzimšanas datums: 14.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Markuss SerdānsDzimšanas datums: 25.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arvils StraumeDzimšanas datums: 24.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Patriks StrīķisDzimšanas datums: 11.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Edvards TimofejevsDzimšanas datums: 18.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
MARKUSS VEIDEDzimšanas datums: 03.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
28
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
piektdiena
10
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 2. kārta
Limbažu stadions
piektdiena
17
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 3. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
otrdiena
21
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 4. kārta
Limbažu stadions
trešdiena
29
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 5. kārta
Cēsu pilsētas stadions
pirmdiena
3
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 6. kārta
Limbažu stadions
trešdiena
12
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 7. kārta
Limbažu stadions
pirmdiena
17
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 8. kārta
Limbažu stadions
pirmdiena
5
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 9. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
-
piektdiena
23
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 11. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
pirmdiena
26
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 12. kārta
Limbažu stadions
-
trešdiena
28
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 10. kārta
Limbažu stadions
-
sestdiena
7
sep
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 13. kārta
Limbažu stadions
-
ceturtdiena
12
sep
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 14. kārta
Depo laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniēls Mārtiņš Prūsis
RFS Academy-2
24
2
Markuss Andersons
Limbažu NSS
22
3
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
16
4
Artūrs Sizass
Skanstes SK/FS Metta
14
5
Toms Krievkalns
SK Super Nova Sigulda
13
6
Jānis Turlajs
SK Super Nova Sigulda
12
7
Matvejs Fjodorovs
RFS Academy-2
12
8
Rūdolfs Beitiks
FK Smiltene/BJSS
12
9
Raiens Priževaits
RFS Academy-2
11
10
Markus Koreckis
RFS Academy-2
10
11
Māris Dancis
SK Super Nova Sigulda
10
12
Gints Kuriņš
SK Super Nova Sigulda
7
13
Reinis Kaminskis
Mārupes NSS
7
14
Haralds Sametis
Skanstes SK/FS Metta
6
15
Ādams Mikuckis
Skanstes SK/FS Metta
5
16
Kārlis Rudzītis
FK Smiltene/BJSS
5
17
Ņikita Oškukovs
RFS Academy-2
5
18
Romans Vasiļjevs
RFS Academy-2
5
19
Artjoms Grudins
RFS Academy-2
4
20
Dāvis Buņķis
Skanstes SK/FS Metta
4
21
Emīls Sprukuls
RFS Academy-2
4
22
Linards Kešāns
SK Super Nova Sigulda
4
23
Miķelis Markvarts
SK Super Nova Sigulda
4
24
Rolands Dāvis Rācenis
Skanstes SK/FS Metta
4
25
Eduards Juris Čepulis
FK Smiltene/BJSS
3
26
Emīls Ķikāns
FK Smiltene/BJSS
3
27
Mikhail Ogorodov
Skanstes SK/FS Metta
3
28
Ričards Ķēniņš
Mārupes NSS
3
29
Roberts Terbets
Skanstes SK/FS Metta
3
30
RONALDO GOBIŅŠ
Limbažu NSS
3
31
Armands Prūsis
FK Smiltene/BJSS
2
32
Deniss Ivaņko
RFS Academy-2
2
33
Gustavs Mitrevics
SK Super Nova Sigulda
2
34
Jānis Švarcs
Mārupes NSS
2
35
Marsels Jasenko
RFS Academy-2
2
36
Marsels Strumpmanis
Skanstes SK/FS Metta
2
37
Mārtiņš Marašinskis
Mārupes NSS
2
38
Niklāvs Leimanis
FK Smiltene/BJSS
2
39
Raivis Jānis Gaugers
FK Smiltene/BJSS
2
40
Renārs Lukas Vizuliņš
FK Smiltene/BJSS
2
41
Adrians Grebežniks
SK Super Nova Sigulda
1
42
Adrians Pāvils Odziņš
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
43
Adriāns Kazaks
Skanstes SK/FS Metta
1
44
Artjoms Ivanovs
RFS Academy-2
1
45
Domeniks Kaire
SK Super Nova Sigulda
1
46
Dominiks Reiniks
SK Super Nova Sigulda
1
47
Edvards Osītis
FK Sigulda
1
48
Gabriels Džordžs Hanna
SK Super Nova Sigulda
1
49
Jānis Kelvins Romancāns
Limbažu NSS
1
50
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
51
Jānis Zālītis
RFS Academy-2
1
52
Jēkabs Skudra
Mārupes NSS
1
53
Kārlis Kalniņš
SK Super Nova Sigulda
1
54
Kristiāns Gurskis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Martins Zviedris
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
56
Matīss Sermulis
SK Super Nova Sigulda
1
57
Miks Mileiko
Mārupes NSS
1
58
Oskars Viljams Marskells
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
59
Patriks Strīķis
Limbažu NSS
1
60
Ralfs Ozols-Kumeliņš
SK Super Nova Sigulda
1
61
Verners Visockis
Mārupes NSS
1