RFS Academy-2
Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024
- 1pozīcija
- 22punkti
- 82:7vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Marks BogatijsDzimšanas datums: 26.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns LīdeDzimšanas datums: 15.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Uzbrucēji
Kristiāns GremzeDzimšanas datums: 13.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adriāns RutkisDzimšanas datums: 31.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Alekss BassDzimšanas datums: 08.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matvejs FjodorovsDzimšanas datums: 15.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
12
-
-
Daniels GabrānovsDzimšanas datums: 27.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms GrudinsDzimšanas datums: 02.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Deniss IvaņkoDzimšanas datums: 21.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Artjoms IvanovsDzimšanas datums: 22.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Marsels JasenkoDzimšanas datums: 06.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Markus KoreckisDzimšanas datums: 15.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
10
-
-
Ēriks KurpnieksDzimšanas datums: 23.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristīne LindbergaDzimšanas datums: 06.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksis LocānsDzimšanas datums: 20.12.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Igors MališsDzimšanas datums: 18.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs NapalkovsDzimšanas datums: 02.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Ņikita OškukovsDzimšanas datums: 11.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Mareks PostsDzimšanas datums: 25.12.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raiens PriževaitsDzimšanas datums: 31.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
11
-
-
Daniēls Mārtiņš PrūsisDzimšanas datums: 25.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
24
-
-
Krišjānis SaulītisDzimšanas datums: 11.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls SprukulsDzimšanas datums: 20.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Gustavs SušilovsDzimšanas datums: 23.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Romans VasiļjevsDzimšanas datums: 10.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Jānis ZālītisDzimšanas datums: 19.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Gustavs ZariņšDzimšanas datums: 22.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims ŽibenkoDzimšanas datums: 01.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
28
apr
20:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 1. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
svētdiena
12
mai
19:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 2. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
trešdiena
15
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 3. kārta
Rimi Olimpiskais centrs
svētdiena
26
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 4. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
trešdiena
29
mai
20:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 5. kārta
Mārupes vidusskolas stadions
pirmdiena
3
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 6. kārta
Limbažu stadions
trešdiena
12
jūn
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 7. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
trešdiena
19
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 8. kārta
Depo laukums
pirmdiena
12
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 9. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
otrdiena
13
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 11. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
svētdiena
18
aug
19:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 10. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
sestdiena
31
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 12. kārta
Jaunmārupes stadions
-
sestdiena
7
sep
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 13. kārta
Limbažu stadions
-
svētdiena
15
sep
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Ziemelu grupa U-13 2024, 14. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Daniēls Mārtiņš Prūsis
RFS Academy-2
24
2
Markuss Andersons
Limbažu NSS
22
3
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
16
4
Artūrs Sizass
Skanstes SK/FS Metta
14
5
Toms Krievkalns
SK Super Nova Sigulda
13
6
Jānis Turlajs
SK Super Nova Sigulda
12
7
Matvejs Fjodorovs
RFS Academy-2
12
8
Rūdolfs Beitiks
FK Smiltene/BJSS
12
9
Raiens Priževaits
RFS Academy-2
11
10
Markus Koreckis
RFS Academy-2
10
11
Māris Dancis
SK Super Nova Sigulda
10
12
Gints Kuriņš
SK Super Nova Sigulda
7
13
Reinis Kaminskis
Mārupes NSS
7
14
Haralds Sametis
Skanstes SK/FS Metta
6
15
Ādams Mikuckis
Skanstes SK/FS Metta
5
16
Kārlis Rudzītis
FK Smiltene/BJSS
5
17
Ņikita Oškukovs
RFS Academy-2
5
18
Romans Vasiļjevs
RFS Academy-2
5
19
Artjoms Grudins
RFS Academy-2
4
20
Dāvis Buņķis
Skanstes SK/FS Metta
4
21
Emīls Sprukuls
RFS Academy-2
4
22
Linards Kešāns
SK Super Nova Sigulda
4
23
Miķelis Markvarts
SK Super Nova Sigulda
4
24
Rolands Dāvis Rācenis
Skanstes SK/FS Metta
4
25
Eduards Juris Čepulis
FK Smiltene/BJSS
3
26
Emīls Ķikāns
FK Smiltene/BJSS
3
27
Mikhail Ogorodov
Skanstes SK/FS Metta
3
28
Ričards Ķēniņš
Mārupes NSS
3
29
Roberts Terbets
Skanstes SK/FS Metta
3
30
RONALDO GOBIŅŠ
Limbažu NSS
3
31
Armands Prūsis
FK Smiltene/BJSS
2
32
Deniss Ivaņko
RFS Academy-2
2
33
Gustavs Mitrevics
SK Super Nova Sigulda
2
34
Jānis Švarcs
Mārupes NSS
2
35
Marsels Jasenko
RFS Academy-2
2
36
Marsels Strumpmanis
Skanstes SK/FS Metta
2
37
Mārtiņš Marašinskis
Mārupes NSS
2
38
Niklāvs Leimanis
FK Smiltene/BJSS
2
39
Raivis Jānis Gaugers
FK Smiltene/BJSS
2
40
Renārs Lukas Vizuliņš
FK Smiltene/BJSS
2
41
Adrians Grebežniks
SK Super Nova Sigulda
1
42
Adrians Pāvils Odziņš
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
43
Adriāns Kazaks
Skanstes SK/FS Metta
1
44
Artjoms Ivanovs
RFS Academy-2
1
45
Domeniks Kaire
SK Super Nova Sigulda
1
46
Dominiks Reiniks
SK Super Nova Sigulda
1
47
Edvards Osītis
FK Sigulda
1
48
Gabriels Džordžs Hanna
SK Super Nova Sigulda
1
49
Jānis Kelvins Romancāns
Limbažu NSS
1
50
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
51
Jānis Zālītis
RFS Academy-2
1
52
Jēkabs Skudra
Mārupes NSS
1
53
Kārlis Kalniņš
SK Super Nova Sigulda
1
54
Kristiāns Gurskis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Martins Zviedris
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
56
Matīss Sermulis
SK Super Nova Sigulda
1
57
Miks Mileiko
Mārupes NSS
1
58
Oskars Viljams Marskells
FK Cēsis/Cēsu PSS/VFC
1
59
Patriks Strīķis
Limbažu NSS
1
60
Ralfs Ozols-Kumeliņš
SK Super Nova Sigulda
1
61
Verners Visockis
Mārupes NSS
1