Sēlijas SS

Attistibas Austrumu grupa U-16 2024

  • 8pozīcija
  • 0punkti
  • 10:43vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Kristers AizporietisDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dīns BerģisDzimšanas datums: 19.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs BrunovskisDzimšanas datums: 26.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armīns DārziņšDzimšanas datums: 24.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo EikensDzimšanas datums: 12.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts GajevskisDzimšanas datums: 01.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ints GrobiņšDzimšanas datums: 27.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ralfs JaundāldersDzimšanas datums: 22.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rauls Petrass KateivaDzimšanas datums: 29.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis KrasovskisDzimšanas datums: 17.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards KrastiņšDzimšanas datums: 26.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps KrūmiņšDzimšanas datums: 14.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls LācītisDzimšanas datums: 04.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo LauvaDzimšanas datums: 12.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls MoļsDzimšanas datums: 11.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers NenišķisDzimšanas datums: 23.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards OzoliņšDzimšanas datums: 29.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards ParmonsDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis RāviņšDzimšanas datums: 02.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims Nils SebežsDzimšanas datums: 15.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Armands StepānsDzimšanas datums: 24.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Kristiāns TučsDzimšanas datums: 04.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Matīss ZubkovsDzimšanas datums: 31.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

otrdiena

16
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 1. kārta
Līvānu pilsētas stadions

trešdiena

24
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 2. kārta
Gostiņu stadions

svētdiena

5
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 3. kārta
Rugāju stadions

ceturtdiena

9
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 4. kārta
Gostiņu stadions

trešdiena

15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 5. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

20
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 6. kārta
Gostiņu stadions

ceturtdiena

30
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 7. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

otrdiena

11
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 9. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-

pirmdiena

17
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 10. kārta
Gostiņu stadions
-

ceturtdiena

27
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 11. kārta
Madonas pilsētas stadions
-

otrdiena

9
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 8. kārta
Viesītes stadions
-

pirmdiena

29
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 12. kārta
Gostiņu stadions
-

pirmdiena

5
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 13. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-

trešdiena

14
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 14. kārta
Gostiņu stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
37
4
+33
16
2
7
5
0
2
35
10
+25
15
4
6
4
1
1
32
11
+21
13
5
6
3
0
3
21
11
+10
9
6
7
2
0
5
9
42
-33
6
7
7
1
0
6
9
38
-29
3
8
6
0
0
6
10
43
-33
0
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
16
2
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
10
3
Gustavs Krišāns
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
8
4
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
7
5
Rolands Kursītis
Daugavpils
7
6
Artūras Rakelis
Daugavpils
6
7
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
6
8
Vadims Čelnovs
Daugavpils
6
9
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
5
10
Jegors Tarasovs
Daugavpils
5
11
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
5
12
Birjukovs Miroslavs
Augšdaugavas NSS
4
13
Ervīns Strods
Preiļu novada BJSS
4
14
Kirills Budajs
Preiļu novada BJSS
4
15
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
4
16
Sergejs Degtjarovs
Preiļu novada BJSS
4
17
Armands Stepāns
Sēlijas SS
3
18
Artūrs Ontensons
Preiļu novada BJSS
3
19
Artūrs Padoms
Madonas BJSS
3
20
Kirills Paļenkovs
Preiļu novada BJSS
3
21
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
3
22
Ņikita Žurņa
Daugavpils
3
23
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
24
Andrejs Vaivods
Preiļu novada BJSS
2
25
Daniels Antiņš
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
26
Dmitrijs Kodaļevs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
27
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
2
28
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
2
29
Kirills Šarapa
Daugavpils
2
30
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
2
31
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
2
32
Raitis Strods
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
33
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
2
34
Stanislavs Čerņavka
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
35
Viktors Šeleho
Augšdaugavas NSS
2
36
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
37
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
38
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
39
Deivis Čunčulis
Augšdaugavas NSS
1
40
Egīls Rivčs
Daugavpils
1
41
Gustavs Zeps
Līvānu BJSS
1
42
Helmuts Šubrovskis
Balvu sporta skola
1
43
Iļja Aļehno
Daugavpils
1
44
Iļja Juško
Augšdaugavas NSS
1
45
Ints Grobiņš
Sēlijas SS
1
46
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
1
47
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
1
48
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
49
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
1
50
Markuss Grahoļskis
Madonas BJSS
1
51
Mihails Marcinkevičs
Līvānu BJSS
1
52
Nauris Bleiders
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
53
Nikita Lipskis
Līvānu BJSS
1
54
Renārs Demčenko
Madonas BJSS
1
55
Solovjevs Daniēls
Madonas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes