Līvānu BJSS
Attistibas Austrumu grupa U-16 2024
- 5pozīcija
- 3punkti
- 4:13vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Pussargi
Nikita LipskisDzimšanas datums: 24.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Gustavs ZepsDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Adrians DriviņšDzimšanas datums: 05.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Semions JasukevičsDzimšanas datums: 19.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers KalinovsDzimšanas datums: 04.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raitis KarpovičsDzimšanas datums: 25.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs KručiņinsDzimšanas datums: 13.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Deniss LavručenoksDzimšanas datums: 12.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artemijs LitvinsDzimšanas datums: 30.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Mihails MarcinkevičsDzimšanas datums: 11.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims NazarenkovsDzimšanas datums: 22.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niks Markuss OlantsDzimšanas datums: 02.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Intars PotapovsDzimšanas datums: 26.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Elgars ŠaškinsDzimšanas datums: 13.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps ŠevčuksDzimšanas datums: 07.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivis SkutelsDzimšanas datums: 06.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels StepanovsDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita VeissDzimšanas datums: 03.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims VinogradovsDzimšanas datums: 17.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Jānis VucenlazdānsDzimšanas datums: 22.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis VuškārnieksDzimšanas datums: 25.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
otrdiena
16
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 1. kārta
Līvānu pilsētas stadions
pirmdiena
22
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 2. kārta
Līvānu pilsētas stadions
pirmdiena
29
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 3. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-
trešdiena
8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 4. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
trešdiena
15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 5. kārta
Maltas stadions
-
pirmdiena
20
mai
17:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 6. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
otrdiena
28
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 7. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-
pirmdiena
10
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 9. kārta
Balvu pilsētas stadions
-
trešdiena
3
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 13. kārta
Madonas pilsētas stadions
-
otrdiena
9
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 8. kārta
Viesītes stadions
-
piektdiena
12
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 11. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
ceturtdiena
18
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 10. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
otrdiena
30
jūl
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 12. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
pirmdiena
12
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 14. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
6
2
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
5
3
Rolands Kursītis
Daugavpils
5
4
Ervīns Strods
Preiļu novada BJSS
3
5
Gustavs Krišāns
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
3
6
Jegors Tarasovs
Daugavpils
3
7
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
3
8
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
3
9
Vadims Čelnovs
Daugavpils
3
10
Armands Stepāns
Sēlijas SS
2
11
Artūras Rakelis
Daugavpils
2
12
Birjukovs Miroslavs
Augšdaugavas NSS
2
13
Daniels Antiņš
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
14
Kirills Šarapa
Daugavpils
2
15
Sergejs Degtjarovs
Preiļu novada BJSS
2
16
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
17
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
18
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
19
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
1
20
Dmitrijs Kodaļevs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
21
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
1
22
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
1
23
Kirills Budajs
Preiļu novada BJSS
1
24
Kirills Paļenkovs
Preiļu novada BJSS
1
25
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
1
26
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
1
27
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
1
28
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
29
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
1
30
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
1
31
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
1
32
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
1