Līvānu BJSS
Attistibas Austrumu grupa U-16 2024
- 7pozīcija
- 3punkti
- 9:46vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Pussargi
Nikita LipskisDzimšanas datums: 24.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Uzbrucēji
Gustavs ZepsDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Spēlētāji
Adrians DriviņšDzimšanas datums: 05.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Semions JasukevičsDzimšanas datums: 19.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers KalinovsDzimšanas datums: 04.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raitis KarpovičsDzimšanas datums: 25.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs KručiņinsDzimšanas datums: 13.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Deniss LavručenoksDzimšanas datums: 12.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artemijs LitvinsDzimšanas datums: 30.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Mihails MarcinkevičsDzimšanas datums: 11.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Maksims NazarenkovsDzimšanas datums: 22.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niks Markuss OlantsDzimšanas datums: 02.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Intars PotapovsDzimšanas datums: 26.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Elgars ŠaškinsDzimšanas datums: 13.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps ŠevčuksDzimšanas datums: 07.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivis SkutelsDzimšanas datums: 06.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels StepanovsDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita VeissDzimšanas datums: 03.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims VinogradovsDzimšanas datums: 17.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Jānis VucenlazdānsDzimšanas datums: 22.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis VuškārnieksDzimšanas datums: 25.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
otrdiena
16
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 1. kārta
Līvānu pilsētas stadions
pirmdiena
22
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 2. kārta
Līvānu pilsētas stadions
pirmdiena
29
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 3. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
trešdiena
8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 4. kārta
Līvānu pilsētas stadions
trešdiena
15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 5. kārta
Maltas stadions
pirmdiena
20
mai
17:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 6. kārta
Līvānu pilsētas stadions
otrdiena
28
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 7. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
pirmdiena
10
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 9. kārta
Balvu pilsētas stadions
trešdiena
3
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 13. kārta
Madonas pilsētas stadions
otrdiena
9
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 8. kārta
Viesītes stadions
-
piektdiena
12
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 11. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
ceturtdiena
18
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 10. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
otrdiena
30
jūl
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 12. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
pirmdiena
12
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 14. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
22
2
Gustavs Krišāns
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
11
3
Rolands Kursītis
Daugavpils
11
4
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
10
5
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
10
6
Artūras Rakelis
Daugavpils
9
7
Artūrs Padoms
Madonas BJSS
9
8
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
7
9
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
6
10
Jegors Tarasovs
Daugavpils
6
11
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
6
12
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
6
13
Vadims Čelnovs
Daugavpils
6
14
Andrejs Vaivods
Preiļu novada BJSS
5
15
Ervīns Strods
Preiļu novada BJSS
5
16
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
5
17
Kirills Budajs
Preiļu novada BJSS
5
18
Kirills Paļenkovs
Preiļu novada BJSS
5
19
Kirills Šarapa
Daugavpils
5
20
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
5
21
Raitis Strods
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
5
22
Birjukovs Miroslavs
Augšdaugavas NSS
4
23
Elans Nikutaitis
Madonas BJSS
4
24
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
4
25
Ņikita Žurņa
Daugavpils
4
26
Sergejs Degtjarovs
Preiļu novada BJSS
4
27
Armands Stepāns
Sēlijas SS
3
28
Artūrs Ontensons
Preiļu novada BJSS
3
29
Dmitrijs Kodaļevs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
3
30
Edžus Jermacāns
Balvu sporta skola
3
31
Ints Grobiņš
Sēlijas SS
3
32
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
33
Stanislavs Čerņavka
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
3
34
Daniels Antiņš
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
35
Iļja Juško
Augšdaugavas NSS
2
36
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
2
37
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
2
38
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
2
39
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
2
40
Nauris Bleiders
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
41
Nils Fokins
Daugavpils
2
42
Renārs Demčenko
Madonas BJSS
2
43
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
2
44
Viktors Šeleho
Augšdaugavas NSS
2
45
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
46
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
47
Arturs Kolosovs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
48
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
49
Deivis Čunčulis
Augšdaugavas NSS
1
50
Egīls Rivčs
Daugavpils
1
51
Gustavs Zeps
Līvānu BJSS
1
52
Helmuts Šubrovskis
Balvu sporta skola
1
53
Iļja Aļehno
Daugavpils
1
54
Kirils Mitušovs
Daugavpils
1
55
Kurts Rudzītis
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
56
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
1
57
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
1
58
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
59
Markuss Grahoļskis
Madonas BJSS
1
60
Markuss Lazda
Madonas BJSS
1
61
Martins Dukaļskis
Madonas BJSS
1
62
Matīss Fjodorovs
Augšdaugavas NSS
1
63
Mihails Marcinkevičs
Līvānu BJSS
1
64
Nikita Lipskis
Līvānu BJSS
1
65
Romans Aleksejevs
Daugavpils
1
66
Solovjevs Daniēls
Madonas BJSS
1