Madonas BJSS
Attistibas Austrumu grupa U-16 2024
- 5pozīcija
- 18punkti
- 36:17vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Emīls AmatsDzimšanas datums: 08.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Emīls AvotiņšDzimšanas datums: 29.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Rihards BošsDzimšanas datums: 30.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Solovjevs DaniēlsDzimšanas datums: 01.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Renārs DemčenkoDzimšanas datums: 06.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Martins DukaļskisDzimšanas datums: 18.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
2
-
Greivuls GabrielsDzimšanas datums: 04.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivis GalibeckisDzimšanas datums: 09.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers GaraisDzimšanas datums: 27.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss GrahoļskisDzimšanas datums: 10.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Dairis JustsDzimšanas datums: 18.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards KaņeponsDzimšanas datums: 16.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Rainers KolomeginsDzimšanas datums: 10.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis KostukevičsDzimšanas datums: 05.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
3
-
Markuss LazdaDzimšanas datums: 19.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Jānis Līcis-ŠtraussDzimšanas datums: 17.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niks LiedskalniņšDzimšanas datums: 02.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
10
6
-
Rūdolfs MālnieksDzimšanas datums: 21.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artis MeiersDzimšanas datums: 03.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edijs MutorsDzimšanas datums: 15.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Elans NikutaitisDzimšanas datums: 16.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
1
-
Artūrs PadomsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
9
6
-
Artūrs PelšsDzimšanas datums: 09.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis PriednieksDzimšanas datums: 10.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adrians RāpsDzimšanas datums: 03.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
3
-
Roberts RiekstiņšDzimšanas datums: 30.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts ŠilkinisDzimšanas datums: 28.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
4
-
Adrians StāmersDzimšanas datums: 10.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Reinis StrodsDzimšanas datums: 20.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Iļja VoropanovsDzimšanas datums: 17.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kaspars ZepsDzimšanas datums: 01.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renārs ZondarsDzimšanas datums: 18.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
otrdiena
16
apr
17:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 1. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
otrdiena
30
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 9. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
ceturtdiena
2
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 3. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
ceturtdiena
9
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 4. kārta
Gostiņu stadions
otrdiena
14
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 5. kārta
Madonas pilsētas stadions
pirmdiena
20
mai
17:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 6. kārta
Līvānu pilsētas stadions
ceturtdiena
6
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 8. kārta
Madonas pilsētas stadions
ceturtdiena
13
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 2. kārta
Madonas pilsētas stadions
otrdiena
18
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 10. kārta
Madonas pilsētas stadions
ceturtdiena
27
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 11. kārta
Madonas pilsētas stadions
pirmdiena
1
jūl
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 7. kārta
Madonas pilsētas stadions
trešdiena
3
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 13. kārta
Madonas pilsētas stadions
ceturtdiena
1
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 12. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-
trešdiena
14
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 14. kārta
Balvu pilsētas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
22
2
Gustavs Krišāns
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
11
3
Rolands Kursītis
Daugavpils
11
4
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
10
5
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
10
6
Artūras Rakelis
Daugavpils
9
7
Artūrs Padoms
Madonas BJSS
9
8
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
7
9
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
6
10
Jegors Tarasovs
Daugavpils
6
11
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
6
12
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
6
13
Vadims Čelnovs
Daugavpils
6
14
Andrejs Vaivods
Preiļu novada BJSS
5
15
Ervīns Strods
Preiļu novada BJSS
5
16
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
5
17
Kirills Budajs
Preiļu novada BJSS
5
18
Kirills Paļenkovs
Preiļu novada BJSS
5
19
Kirills Šarapa
Daugavpils
5
20
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
5
21
Raitis Strods
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
5
22
Birjukovs Miroslavs
Augšdaugavas NSS
4
23
Elans Nikutaitis
Madonas BJSS
4
24
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
4
25
Ņikita Žurņa
Daugavpils
4
26
Sergejs Degtjarovs
Preiļu novada BJSS
4
27
Armands Stepāns
Sēlijas SS
3
28
Artūrs Ontensons
Preiļu novada BJSS
3
29
Dmitrijs Kodaļevs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
3
30
Edžus Jermacāns
Balvu sporta skola
3
31
Ints Grobiņš
Sēlijas SS
3
32
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
33
Stanislavs Čerņavka
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
3
34
Daniels Antiņš
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
35
Iļja Juško
Augšdaugavas NSS
2
36
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
2
37
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
2
38
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
2
39
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
2
40
Nauris Bleiders
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
41
Nils Fokins
Daugavpils
2
42
Renārs Demčenko
Madonas BJSS
2
43
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
2
44
Viktors Šeleho
Augšdaugavas NSS
2
45
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
46
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
47
Arturs Kolosovs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
48
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
49
Deivis Čunčulis
Augšdaugavas NSS
1
50
Egīls Rivčs
Daugavpils
1
51
Gustavs Zeps
Līvānu BJSS
1
52
Helmuts Šubrovskis
Balvu sporta skola
1
53
Iļja Aļehno
Daugavpils
1
54
Kirils Mitušovs
Daugavpils
1
55
Kurts Rudzītis
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
56
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
1
57
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
1
58
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
59
Markuss Grahoļskis
Madonas BJSS
1
60
Markuss Lazda
Madonas BJSS
1
61
Martins Dukaļskis
Madonas BJSS
1
62
Matīss Fjodorovs
Augšdaugavas NSS
1
63
Mihails Marcinkevičs
Līvānu BJSS
1
64
Nikita Lipskis
Līvānu BJSS
1
65
Romans Aleksejevs
Daugavpils
1
66
Solovjevs Daniēls
Madonas BJSS
1