Ludzas NSS/Rēzeknes NSS

Attistibas Austrumu grupa U-16 2024

  • 3pozīcija
  • 15punkti
  • 17:11vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dmitrijs KodaļevsDzimšanas datums: 17.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Pussargi
Robins Daniels BonkaDzimšanas datums: 08.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KodaļevsDzimšanas datums: 19.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Gustavs KrišānsDzimšanas datums: 19.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
4
-
Spēlētāji
Daniels AntiņšDzimšanas datums: 18.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Dennis BļassDzimšanas datums: 04.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nauris BleidersDzimšanas datums: 07.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Potaps BondarenkoDzimšanas datums: 27.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars BorisovsDzimšanas datums: 05.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Stanislavs ČerņavkaDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
1
Matvejs CvetkovsDzimšanas datums: 17.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Daniels DmitrijevsDzimšanas datums: 05.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs IoninsDzimšanas datums: 29.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dairis KaupužsDzimšanas datums: 22.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs KolosovsDzimšanas datums: 31.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Adriāns MateļonoksDzimšanas datums: 06.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Danila MeļehovsDzimšanas datums: 03.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viktors MeņšikovsDzimšanas datums: 28.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viktors ProkofjevsDzimšanas datums: 07.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians RomanovsDzimšanas datums: 09.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kurts RudzītisDzimšanas datums: 01.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards SenkānsDzimšanas datums: 01.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja SmirnovsDzimšanas datums: 15.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Deniss SolovjovsDzimšanas datums: 21.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raitis StrodsDzimšanas datums: 01.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Anrijs ŠumskisDzimšanas datums: 12.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valērijs TomiļinsDzimšanas datums: 17.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks TrusovsDzimšanas datums: 03.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raimonds ZvīdriņšDzimšanas datums: 30.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

21
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

24
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 2. kārta
Gostiņu stadions

ceturtdiena

2
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 3. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

trešdiena

15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 5. kārta
Maltas stadions

pirmdiena

20
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 6. kārta
Balvu pilsētas stadions

ceturtdiena

23
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 4. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

otrdiena

28
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 7. kārta
Maltas stadions

sestdiena

8
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 8. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-

otrdiena

11
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 9. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-

otrdiena

18
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 10. kārta
Madonas pilsētas stadions
-

otrdiena

25
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 11. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-

otrdiena

30
jūl
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 12. kārta
Līvānu pilsētas stadions
-

otrdiena

6
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 13. kārta
Maltas stadions
-

otrdiena

13
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 14. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
37
4
+33
16
2
7
5
0
2
35
10
+25
15
4
6
4
1
1
32
11
+21
13
5
6
3
0
3
21
11
+10
9
6
7
2
0
5
9
42
-33
6
7
7
1
0
6
9
38
-29
3
8
6
0
0
6
10
43
-33
0
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
16
2
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
10
3
Gustavs Krišāns
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
8
4
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
7
5
Rolands Kursītis
Daugavpils
7
6
Artūras Rakelis
Daugavpils
6
7
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
6
8
Vadims Čelnovs
Daugavpils
6
9
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
5
10
Jegors Tarasovs
Daugavpils
5
11
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
5
12
Birjukovs Miroslavs
Augšdaugavas NSS
4
13
Ervīns Strods
Preiļu novada BJSS
4
14
Kirills Budajs
Preiļu novada BJSS
4
15
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
4
16
Sergejs Degtjarovs
Preiļu novada BJSS
4
17
Armands Stepāns
Sēlijas SS
3
18
Artūrs Ontensons
Preiļu novada BJSS
3
19
Artūrs Padoms
Madonas BJSS
3
20
Kirills Paļenkovs
Preiļu novada BJSS
3
21
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
3
22
Ņikita Žurņa
Daugavpils
3
23
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
24
Andrejs Vaivods
Preiļu novada BJSS
2
25
Daniels Antiņš
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
26
Dmitrijs Kodaļevs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
27
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
2
28
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
2
29
Kirills Šarapa
Daugavpils
2
30
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
2
31
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
2
32
Raitis Strods
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
33
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
2
34
Stanislavs Čerņavka
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
35
Viktors Šeleho
Augšdaugavas NSS
2
36
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
37
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
38
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
39
Deivis Čunčulis
Augšdaugavas NSS
1
40
Egīls Rivčs
Daugavpils
1
41
Gustavs Zeps
Līvānu BJSS
1
42
Helmuts Šubrovskis
Balvu sporta skola
1
43
Iļja Aļehno
Daugavpils
1
44
Iļja Juško
Augšdaugavas NSS
1
45
Ints Grobiņš
Sēlijas SS
1
46
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
1
47
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
1
48
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
49
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
1
50
Markuss Grahoļskis
Madonas BJSS
1
51
Mihails Marcinkevičs
Līvānu BJSS
1
52
Nauris Bleiders
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
53
Nikita Lipskis
Līvānu BJSS
1
54
Renārs Demčenko
Madonas BJSS
1
55
Solovjevs Daniēls
Madonas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes