Daugavpils

Attistibas Austrumu grupa U-16 2024

  • 3pozīcija
  • 13punkti
  • 32:11vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Iļja AļehnoDzimšanas datums: 15.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Romans AleksejevsDzimšanas datums: 17.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daņila ArtemčuksDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja BorovkovsDzimšanas datums: 01.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims ČelnovsDzimšanas datums: 06.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Raivo DzjatlovsDzimšanas datums: 20.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Nikita FjodorovsDzimšanas datums: 15.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nils FokinsDzimšanas datums: 06.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Rolands KursītisDzimšanas datums: 07.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
-
-
Artūrs MihailovsDzimšanas datums: 28.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils MitušovsDzimšanas datums: 27.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timurs PavlovsDzimšanas datums: 13.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims PavlovsDzimšanas datums: 25.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viktor PshykDzimšanas datums: 21.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
3
-
Iļja PuzikovsDzimšanas datums: 20.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūras RakelisDzimšanas datums: 09.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Lietuva
-
-
6
-
-
Egīls RivčsDzimšanas datums: 03.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kirills ŠarapaDzimšanas datums: 09.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Artjoms SimanovičsDzimšanas datums: 19.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms StepanovsDzimšanas datums: 21.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors TarasovsDzimšanas datums: 12.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Markevičs VadimsDzimšanas datums: 26.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels VišņakovsDzimšanas datums: 10.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Raivis ZaharevskisDzimšanas datums: 08.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ņikita ŽurņaDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-

svētdiena

21
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

28
apr
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

otrdiena

30
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 9. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

trešdiena

8
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 4. kārta
Līvānu pilsētas stadions

otrdiena

14
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 5. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

trešdiena

22
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 6. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

30
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 7. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

sestdiena

8
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 8. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-

ceturtdiena

13
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 2. kārta
Madonas pilsētas stadions
-

otrdiena

18
jūn
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 10. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-

piektdiena

12
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 11. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

otrdiena

30
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 12. kārta
Balvu pilsētas stadions
-

sestdiena

10
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 13. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

trešdiena

14
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-16 2024, 14. kārta
Gostiņu stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
5
1
0
37
4
+33
16
2
6
5
0
1
34
8
+26
15
3
6
4
1
1
32
11
+21
13
5
6
3
0
3
21
11
+10
9
6
6
1
0
5
9
35
-26
3
7
6
1
0
5
6
42
-36
3
8
6
0
0
6
10
43
-33
0
1
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
16
2
Niks Liedskalniņš
Madonas BJSS
10
3
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
7
4
Rolands Kursītis
Daugavpils
7
5
Artūras Rakelis
Daugavpils
6
6
Gustavs Krišāns
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
6
7
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
6
8
Vadims Čelnovs
Daugavpils
6
9
Jegors Tarasovs
Daugavpils
5
10
Mavļanovs Valentīns
Preiļu novada BJSS
5
11
Birjukovs Miroslavs
Augšdaugavas NSS
4
12
Dāvis Akmentiņš
Preiļu novada BJSS
4
13
Ervīns Strods
Preiļu novada BJSS
4
14
Kirills Budajs
Preiļu novada BJSS
4
15
Kristiāns Tučs
Sēlijas SS
4
16
Sergejs Degtjarovs
Preiļu novada BJSS
4
17
Armands Stepāns
Sēlijas SS
3
18
Artūrs Ontensons
Preiļu novada BJSS
3
19
Artūrs Padoms
Madonas BJSS
3
20
Kirills Paļenkovs
Preiļu novada BJSS
3
21
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
3
22
Ņikita Žurņa
Daugavpils
3
23
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
24
Andrejs Vaivods
Preiļu novada BJSS
2
25
Daniels Antiņš
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
26
Dmitrijs Kodaļevs
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
27
Ervīns Tabors
Balvu sporta skola
2
28
Intars Potapovs
Līvānu BJSS
2
29
Kirills Šarapa
Daugavpils
2
30
Kristiāns Danilovs
Preiļu novada BJSS
2
31
Mārcis Vuškārnieks
Līvānu BJSS
2
32
Raitis Strods
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
33
Roberts Šilkinis
Madonas BJSS
2
34
Stanislavs Čerņavka
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
2
35
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
36
Artemijs Litvins
Līvānu BJSS
1
37
Daniels Višņakovs
Daugavpils
1
38
Egīls Rivčs
Daugavpils
1
39
Gustavs Zeps
Līvānu BJSS
1
40
Helmuts Šubrovskis
Balvu sporta skola
1
41
Iļja Aļehno
Daugavpils
1
42
Iļja Juško
Augšdaugavas NSS
1
43
Ints Grobiņš
Sēlijas SS
1
44
Kristofers Ločmelis
Balvu sporta skola
1
45
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
1
46
Maksims Vinogradovs
Līvānu BJSS
1
47
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
1
48
Markuss Grahoļskis
Madonas BJSS
1
49
Mihails Marcinkevičs
Līvānu BJSS
1
50
Nauris Bleiders
Ludzas NSS/Rēzeknes NSS
1
51
Nikita Lipskis
Līvānu BJSS
1
52
Renārs Demčenko
Madonas BJSS
1
53
Solovjevs Daniēls
Madonas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes