Sēlijas SS

Attīstības Austrumu grupa U-14 2021

  • 8pozīcija
  • 3punkti
  • 8:64vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Kristers AizporietisDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armīns DārziņšDzimšanas datums: 24.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards GeižānsDzimšanas datums: 04.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis KrasovskisDzimšanas datums: 17.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards KrastiņšDzimšanas datums: 02.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps KrūmiņšDzimšanas datums: 14.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Endijs LasmanisDzimšanas datums: 17.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Raivo LauvaDzimšanas datums: 12.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maikls OzoliņšDzimšanas datums: 11.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Rihards ParmonsDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristiāns ŠkagalsDzimšanas datums: 24.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Armands SvencisDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps TetinisDzimšanas datums: 18.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars TetinisDzimšanas datums: 01.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristiāns TučsDzimšanas datums: 04.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

pirmdiena

5
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 1. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

otrdiena

13
jūl
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 7. kārta
Viesītes stadions

pirmdiena

19
jūl
15:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 3. kārta
Viesītes stadions

svētdiena

25
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 4. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

pirmdiena

9
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 6. kārta
Balvu pilsētas stadions

ceturtdiena

19
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 2. kārta
Madonas pilsētas stadions

trešdiena

25
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 5. kārta
Viesītes stadions

piektdiena

27
aug
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 8. kārta
Viesītes stadions

piektdiena

3
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 9. kārta
Gostiņu stadions

piektdiena

10
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 10. kārta
Maltas stadions

trešdiena

22
sep
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 11. kārta
Viesītes stadions

piektdiena

1
okt
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 12. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

8
okt
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 13. kārta
Viesītes stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
0
1
57
9
+48
33
2
11
10
0
1
67
6
+61
30
3
12
8
0
4
46
19
+27
24
4
10
5
0
5
32
37
-5
15
5
11
5
0
6
22
24
-2
15
6
12
3
0
9
16
69
-53
9
7
11
3
0
8
19
39
-20
9
8
13
1
0
12
8
64
-56
3
1
Marks Orss-Orlovskis
Ilūkstes NSS
18
2
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
17
3
Deivijs Pušpurs
Balvu sporta skola
12
4
Danils Aleksejevs
Balvu sporta skola
11
5
Roberts Mazais
FK Veina Aizkraukle
11
6
Jānis Bleive
Ilūkstes NSS
10
7
Ņikita Kolpņevs
BFC Daugavpils
10
8
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
9
9
Pētersons Māris
BFC Daugavpils
9
10
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
8
11
Rainers Valters Pops
Balvu sporta skola
8
12
Aleksandrs Gleba
BFC Daugavpils
7
13
Nikijs Broks
Madonas BJSS
7
14
Artis Morozs
Rēzeknes novada Sporta skola
5
15
Austris Stikāns
Madonas BJSS
5
16
Daniils Prančs
Rēzeknes novada Sporta skola
5
17
Iļja Aleksejevs
BFC Daugavpils
5
18
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
5
19
Roberts Cvečkovskis
BFC Daugavpils
5
20
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
4
21
Maksims Oladjko
BFC Daugavpils
4
22
Markuss Labutis
Sēlijas SS
4
23
Oskars Saulītis
FK Veina Aizkraukle
4
24
Valentīns Sirņikovs
BFC Daugavpils
4
25
Aleksandrs Tumaševičs
Rēzeknes novada Sporta skola
3
26
Artjoms Geiko
BFC Daugavpils
3
27
Gustavs Sniedze
FK Veina Aizkraukle
3
28
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS
3
29
Markuss Jeļizarjevs
Jēkabpils SS
3
30
Ņikita Koļesņikovs
BFC Daugavpils
3
31
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
3
32
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
33
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
3
34
Ritvars Ancāns
FK Veina Aizkraukle
3
35
Aleksis Krūmiņš
FK Veina Aizkraukle
2
36
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
2
37
Assarovskis Roberts
BFC Daugavpils
2
38
Edijs Sprūdžs
Madonas BJSS
2
39
Finkeļbergs Alans
BFC Daugavpils
2
40
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
2
41
Markuss Gagars
Balvu sporta skola
2
42
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
2
43
Nauris Stiprais
Madonas BJSS
2
44
Ņikita Večorko
BFC Daugavpils
2
45
Ralfs Juliāns Sirmais
Balvu sporta skola
2
46
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
2
47
Adrians Karpovičs
Jēkabpils SS
1
48
Anastasija Stanīte
Jēkabpils SS
1
49
Artis Meiers
Madonas BJSS
1
50
Artjoms Stepanovs
Jēkabpils SS
1
51
Dzintars Lizaks
Ilūkstes NSS
1
52
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
1
53
Iļja Smirnovs
Rēzeknes novada Sporta skola
1
54
Kristiāna Ustiņenkova
Jēkabpils SS
1
55
Kristiāns Škagals
Sēlijas SS
1
56
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
1
57
Lauris Antiņš
Rēzeknes novada Sporta skola
1
58
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
1
59
Nikita Lipskis
Jēkabpils SS
1
60
Nikolajs Kaminskis
Jēkabpils SS
1
61
Ņikita Markulis
Ilūkstes NSS
1
62
Reinis Kalniņš
FK Veina Aizkraukle
1
63
Reinis Sapa
Ilūkstes NSS
1
64
Ričards Sticers
FK Veina Aizkraukle
1
65
Rihards Raiens Jefimovs
Madonas BJSS
1
66
Stanislavs Čerņavka
Rēzeknes novada Sporta skola
1
67
Vadims Pavlovs
BFC Daugavpils
1
68
Valters Vasiļevskis
Ilūkstes NSS
1
69
Valts Pērkons
Madonas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV