Jēkabpils SS

Attīstības Austrumu grupa U-14 2021

  • 7pozīcija
  • 9punkti
  • 19:39vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Raivis MažorsDzimšanas datums: 24.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Artjoms CvetkovsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss JeļizarjevsDzimšanas datums: 18.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Nikolajs KaminskisDzimšanas datums: 02.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Uzbrucēji
Mihails TurčaņinovsDzimšanas datums: 17.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Spēlētāji
Jevgēnijs AbakumovsDzimšanas datums: 06.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja AnohinsDzimšanas datums: 25.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers BeķerisDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Ņikita BoberkovsDzimšanas datums: 01.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BogdanovsDzimšanas datums: 25.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims BorovkovsDzimšanas datums: 07.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss CircenisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Matīss DzirkalisDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss GraudumnieksDzimšanas datums: 24.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs GribsDzimšanas datums: 20.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Rolands KrasavcevsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs ĻeonovsDzimšanas datums: 01.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rodrigo ReinfeldsDzimšanas datums: 26.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis SmirnovsDzimšanas datums: 23.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Anastasija StanīteDzimšanas datums: 11.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daniels StasjuksDzimšanas datums: 27.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms StepanovsDzimšanas datums: 18.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristiāna UstiņenkovaDzimšanas datums: 29.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kaspars VoitiņšDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

ceturtdiena

8
jūl
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 4. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

ceturtdiena

15
jūl
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 2. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

23
jūl
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 3. kārta
Aizkraukles stadions

pirmdiena

9
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 6. kārta
Maltas stadions

svētdiena

15
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 7. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

trešdiena

25
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 5. kārta
Viesītes stadions

piektdiena

3
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 9. kārta
Rugāju stadions

pirmdiena

6
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 8. kārta
Madonas pilsētas stadions

piektdiena

10
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 10. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

ceturtdiena

16
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

1
okt
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 12. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
0
1
57
9
+48
33
2
11
10
0
1
67
6
+61
30
3
12
8
0
4
46
19
+27
24
4
10
5
0
5
32
37
-5
15
5
11
5
0
6
22
24
-2
15
6
12
3
0
9
16
69
-53
9
7
11
3
0
8
19
39
-20
9
8
13
1
0
12
8
64
-56
3
1
Marks Orss-Orlovskis
Ilūkstes NSS
18
2
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
17
3
Deivijs Pušpurs
Balvu sporta skola
12
4
Danils Aleksejevs
Balvu sporta skola
11
5
Roberts Mazais
FK Veina Aizkraukle
11
6
Jānis Bleive
Ilūkstes NSS
10
7
Ņikita Kolpņevs
BFC Daugavpils
10
8
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
9
9
Pētersons Māris
BFC Daugavpils
9
10
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
8
11
Rainers Valters Pops
Balvu sporta skola
8
12
Aleksandrs Gleba
BFC Daugavpils
7
13
Nikijs Broks
Madonas BJSS
7
14
Artis Morozs
Rēzeknes novada Sporta skola
5
15
Austris Stikāns
Madonas BJSS
5
16
Daniils Prančs
Rēzeknes novada Sporta skola
5
17
Iļja Aleksejevs
BFC Daugavpils
5
18
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
5
19
Roberts Cvečkovskis
BFC Daugavpils
5
20
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
4
21
Maksims Oladjko
BFC Daugavpils
4
22
Markuss Labutis
Sēlijas SS
4
23
Oskars Saulītis
FK Veina Aizkraukle
4
24
Valentīns Sirņikovs
BFC Daugavpils
4
25
Aleksandrs Tumaševičs
Rēzeknes novada Sporta skola
3
26
Artjoms Geiko
BFC Daugavpils
3
27
Gustavs Sniedze
FK Veina Aizkraukle
3
28
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS
3
29
Markuss Jeļizarjevs
Jēkabpils SS
3
30
Ņikita Koļesņikovs
BFC Daugavpils
3
31
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
3
32
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
33
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
3
34
Ritvars Ancāns
FK Veina Aizkraukle
3
35
Aleksis Krūmiņš
FK Veina Aizkraukle
2
36
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
2
37
Assarovskis Roberts
BFC Daugavpils
2
38
Edijs Sprūdžs
Madonas BJSS
2
39
Finkeļbergs Alans
BFC Daugavpils
2
40
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
2
41
Markuss Gagars
Balvu sporta skola
2
42
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
2
43
Nauris Stiprais
Madonas BJSS
2
44
Ņikita Večorko
BFC Daugavpils
2
45
Ralfs Juliāns Sirmais
Balvu sporta skola
2
46
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
2
47
Adrians Karpovičs
Jēkabpils SS
1
48
Anastasija Stanīte
Jēkabpils SS
1
49
Artis Meiers
Madonas BJSS
1
50
Artjoms Stepanovs
Jēkabpils SS
1
51
Dzintars Lizaks
Ilūkstes NSS
1
52
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
1
53
Iļja Smirnovs
Rēzeknes novada Sporta skola
1
54
Kristiāna Ustiņenkova
Jēkabpils SS
1
55
Kristiāns Škagals
Sēlijas SS
1
56
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
1
57
Lauris Antiņš
Rēzeknes novada Sporta skola
1
58
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
1
59
Nikita Lipskis
Jēkabpils SS
1
60
Nikolajs Kaminskis
Jēkabpils SS
1
61
Ņikita Markulis
Ilūkstes NSS
1
62
Reinis Kalniņš
FK Veina Aizkraukle
1
63
Reinis Sapa
Ilūkstes NSS
1
64
Ričards Sticers
FK Veina Aizkraukle
1
65
Rihards Raiens Jefimovs
Madonas BJSS
1
66
Stanislavs Čerņavka
Rēzeknes novada Sporta skola
1
67
Vadims Pavlovs
BFC Daugavpils
1
68
Valters Vasiļevskis
Ilūkstes NSS
1
69
Valts Pērkons
Madonas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes