Ilūkstes NSS

Attīstības Austrumu grupa U-14 2021

  • 4pozīcija
  • 15punkti
  • 32:37vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Ņikita AndrijevskisDzimšanas datums: 22.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars BleiveDzimšanas datums: 02.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis BleiveDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
-
-
Maigurs BleiveDzimšanas datums: 21.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jāzeps ČamānsDzimšanas datums: 03.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita CirsisDzimšanas datums: 09.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss FjodorovsDzimšanas datums: 14.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs IļjinsDzimšanas datums: 16.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja JuškoDzimšanas datums: 24.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KeivomegsDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Vladislavs KrasovskisDzimšanas datums: 22.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Santa LizakaDzimšanas datums: 27.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dzintars LizaksDzimšanas datums: 27.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ainārs MaculevičsDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels MarkovičsDzimšanas datums: 12.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita MarkulisDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Mārtiņš MotivānsDzimšanas datums: 04.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš NiedrītisDzimšanas datums: 27.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks Orss-OrlovskisDzimšanas datums: 01.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
18
2
-
Artjoms PliskaDzimšanas datums: 06.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars RītiņšDzimšanas datums: 28.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis SapaDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Adrians Ivo ŠaršunsDzimšanas datums: 29.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands ŠostakovskisDzimšanas datums: 08.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass StrodsDzimšanas datums: 17.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers SurgovtsDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Valters VasiļevskisDzimšanas datums: 12.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Ralfs Roberts ZībergsDzimšanas datums: 12.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

Treneru korpuss

  • Armīns Kaniņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1989.
  • Aleksandrs Vorotinskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.12.1972.

pirmdiena

5
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 1. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

ceturtdiena

8
jūl
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 4. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

13
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 2. kārta
Maltas stadions

svētdiena

18
jūl
10:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 3. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

pirmdiena

2
aug
11:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 5. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

ceturtdiena

12
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 6. kārta
Aizkraukles stadions

piektdiena

20
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 7. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

27
aug
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 8. kārta
Viesītes stadions

otrdiena

7
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 9. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

12
sep
10:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
0
1
57
9
+48
33
2
11
10
0
1
67
6
+61
30
3
12
8
0
4
46
19
+27
24
4
10
5
0
5
32
37
-5
15
5
11
5
0
6
22
24
-2
15
6
12
3
0
9
16
69
-53
9
7
11
3
0
8
19
39
-20
9
8
13
1
0
12
8
64
-56
3
1
Marks Orss-Orlovskis
Ilūkstes NSS
18
2
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
17
3
Deivijs Pušpurs
Balvu sporta skola
12
4
Danils Aleksejevs
Balvu sporta skola
11
5
Roberts Mazais
FK Veina Aizkraukle
11
6
Jānis Bleive
Ilūkstes NSS
10
7
Ņikita Kolpņevs
BFC Daugavpils
10
8
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
9
9
Pētersons Māris
BFC Daugavpils
9
10
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
8
11
Rainers Valters Pops
Balvu sporta skola
8
12
Aleksandrs Gleba
BFC Daugavpils
7
13
Nikijs Broks
Madonas BJSS
7
14
Artis Morozs
Rēzeknes novada Sporta skola
5
15
Austris Stikāns
Madonas BJSS
5
16
Daniils Prančs
Rēzeknes novada Sporta skola
5
17
Iļja Aleksejevs
BFC Daugavpils
5
18
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
5
19
Roberts Cvečkovskis
BFC Daugavpils
5
20
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
4
21
Maksims Oladjko
BFC Daugavpils
4
22
Markuss Labutis
Sēlijas SS
4
23
Oskars Saulītis
FK Veina Aizkraukle
4
24
Valentīns Sirņikovs
BFC Daugavpils
4
25
Aleksandrs Tumaševičs
Rēzeknes novada Sporta skola
3
26
Artjoms Geiko
BFC Daugavpils
3
27
Gustavs Sniedze
FK Veina Aizkraukle
3
28
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS
3
29
Markuss Jeļizarjevs
Jēkabpils SS
3
30
Ņikita Koļesņikovs
BFC Daugavpils
3
31
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
3
32
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
3
33
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
3
34
Ritvars Ancāns
FK Veina Aizkraukle
3
35
Aleksis Krūmiņš
FK Veina Aizkraukle
2
36
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
2
37
Assarovskis Roberts
BFC Daugavpils
2
38
Edijs Sprūdžs
Madonas BJSS
2
39
Finkeļbergs Alans
BFC Daugavpils
2
40
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
2
41
Markuss Gagars
Balvu sporta skola
2
42
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
2
43
Nauris Stiprais
Madonas BJSS
2
44
Ņikita Večorko
BFC Daugavpils
2
45
Ralfs Juliāns Sirmais
Balvu sporta skola
2
46
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
2
47
Adrians Karpovičs
Jēkabpils SS
1
48
Anastasija Stanīte
Jēkabpils SS
1
49
Artis Meiers
Madonas BJSS
1
50
Artjoms Stepanovs
Jēkabpils SS
1
51
Dzintars Lizaks
Ilūkstes NSS
1
52
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
1
53
Iļja Smirnovs
Rēzeknes novada Sporta skola
1
54
Kristiāna Ustiņenkova
Jēkabpils SS
1
55
Kristiāns Škagals
Sēlijas SS
1
56
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
1
57
Lauris Antiņš
Rēzeknes novada Sporta skola
1
58
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
1
59
Nikita Lipskis
Jēkabpils SS
1
60
Nikolajs Kaminskis
Jēkabpils SS
1
61
Ņikita Markulis
Ilūkstes NSS
1
62
Reinis Kalniņš
FK Veina Aizkraukle
1
63
Reinis Sapa
Ilūkstes NSS
1
64
Ričards Sticers
FK Veina Aizkraukle
1
65
Rihards Raiens Jefimovs
Madonas BJSS
1
66
Stanislavs Čerņavka
Rēzeknes novada Sporta skola
1
67
Vadims Pavlovs
BFC Daugavpils
1
68
Valters Vasiļevskis
Ilūkstes NSS
1
69
Valts Pērkons
Madonas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes