Ilūkstes NSS

Attīstības Austrumu grupa U-14 2021

  • 4pozīcija
  • 15punkti
  • 32:37vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Ņikita AndrijevskisDzimšanas datums: 22.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars BleiveDzimšanas datums: 02.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis BleiveDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
-
-
Maigurs BleiveDzimšanas datums: 21.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jāzeps ČamānsDzimšanas datums: 03.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita CirsisDzimšanas datums: 09.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss FjodorovsDzimšanas datums: 14.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs IļjinsDzimšanas datums: 16.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja JuškoDzimšanas datums: 24.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KeivomegsDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Vladislavs KrasovskisDzimšanas datums: 22.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Santa LizakaDzimšanas datums: 27.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dzintars LizaksDzimšanas datums: 27.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ainārs MaculevičsDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels MarkovičsDzimšanas datums: 12.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita MarkulisDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Mārtiņš MotivānsDzimšanas datums: 04.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš NiedrītisDzimšanas datums: 27.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks Orss-OrlovskisDzimšanas datums: 01.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
18
2
-
Timurs PavlovsDzimšanas datums: 13.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms PliskaDzimšanas datums: 06.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims PlotņikovsDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars RītiņšDzimšanas datums: 28.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis SapaDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Adrians Ivo ŠaršunsDzimšanas datums: 29.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands ŠostakovskisDzimšanas datums: 08.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass StrodsDzimšanas datums: 17.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers SurgovtsDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Valters VasiļevskisDzimšanas datums: 12.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Ralfs Roberts ZībergsDzimšanas datums: 12.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

Treneru korpuss

  • Armīns Kaniņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1989.
  • Aleksandrs Vorotinskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.12.1972.

pirmdiena

5
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 1. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

ceturtdiena

8
jūl
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 4. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

13
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 2. kārta
Maltas stadions

svētdiena

18
jūl
10:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 3. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

pirmdiena

2
aug
11:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 5. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

ceturtdiena

12
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 6. kārta
Aizkraukles stadions

piektdiena

20
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 7. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

27
aug
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 8. kārta
Viesītes stadions

otrdiena

7
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 9. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

12
sep
10:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-14 2021, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
11
0
1
57
9
+48
33
2
11
10
0
1
67
6
+61
30
3
12
8
0
4
46
19
+27
24
4
10
5
0
5
32
37
-5
15
5
11
5
0
6
22
24
-2
15
6
12
3
0
9
16
69
-53
9
7
11
3
0
8
19
39
-20
9
8
13
1
0
12
8
64
-56
3
1
Marks Pačepko
AFA Olaine
62
2
Marks Orss-Orlovskis
Ilūkstes NSS
36
3
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
34
4
Deivijs Pušpurs
Balvu sporta skola
24
5
Daniils Vincāns
Fariona FK
23
6
Danils Aleksejevs
Balvu sporta skola
22
7
Roberts Mazais
FK Veina Aizkraukle
22
8
Bruno Skroderis
Liepājas FS
20
9
Jānis Bleive
Ilūkstes NSS
20
10
Ņikita Kolpņevs
BFC Daugavpils
20
11
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
18
12
Pētersons Māris
BFC Daugavpils
18
13
Deins Maskaļonoks
FK Auda
17
14
Andrejs Esterkins
LBF JFK Daugava
16
15
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
16
16
Rainers Valters Pops
Balvu sporta skola
16
17
Artūrs Budičis
Liepājas FS
15
18
Aleksandrs Gleba
BFC Daugavpils
14
19
Bruno Hūns
Liepājas FS
14
20
Nikijs Broks
Madonas BJSS
14
21
Emīls Aksels Bergmanis
FS Metta
13
22
Anrijs Tomass Kmetjuks
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
11
23
Artis Morozs
Rēzeknes novada Sporta skola
10
24
Austris Stikāns
Madonas BJSS
10
25
Daniils Prančs
Rēzeknes novada Sporta skola
10
26
Iļja Aleksejevs
BFC Daugavpils
10
27
Matiass Teofīls Sprūde
Liepājas FS
10
28
Nauris Sorokins
Balvu sporta skola
10
29
Roberts Cvečkovskis
BFC Daugavpils
10
30
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
8
31
Maksims Oladjko
BFC Daugavpils
8
32
Markuss Labutis
Sēlijas SS
8
33
Oskars Saulītis
FK Veina Aizkraukle
8
34
Valentīns Sirņikovs
BFC Daugavpils
8
35
Aleksandrs Leons Palijs
Rīgas Futbola Skola
7
36
Daniils Korobočkins
AFA Olaine
7
37
Edvarts Konons
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
7
38
Kristaps Smirnovs
JDFS Alberts
7
39
Raivo Zaicevs
FK Auda
7
40
Ričards Celitāns
JDFS Alberts
7
41
Adrians Stramkals
FS Metta
6
42
Aleksandrs Tumaševičs
Rēzeknes novada Sporta skola
6
43
Artjoms Geiko
BFC Daugavpils
6
44
Ārons Amdurs
Fariona FK
6
45
Daniss Antropovs
AFA Olaine
6
46
Dominiks Čudars
FS Jelgava
6
47
Fricis Straustiņš
JDFS Alberts
6
48
Gustavs Sniedze
FK Veina Aizkraukle
6
49
Henrijs Velzets
FK Auda
6
50
Iļja Kononovs
Fariona FK
6
51
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS
6
52
Markuss Jeļizarjevs
Jēkabpils SS
6
53
Ņikita Koļesņikovs
BFC Daugavpils
6
54
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
6
55
Reinis Kostukevičs
Madonas BJSS
6
56
Rinolds Baikovs
Balvu sporta skola
6
57
Ritvars Ancāns
FK Veina Aizkraukle
6
58
Aleksandrs Slišāns
Liepājas FS
5
59
Aleksandrs Žedanis
AFA Olaine
5
60
Dmitrijs Vereščetins
Rīgas Futbola Skola
5
61
Elans Jaseļskis
AFA Olaine
5
62
Jeļisejs Davidovs
LBF JFK Daugava
5
63
Romans Salatkovs
R.F.K.
5
64
Adrians Gribovičs
FS Metta
4
65
Aleksis Krūmiņš
FK Veina Aizkraukle
4
66
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
4
67
Assarovskis Roberts
BFC Daugavpils
4
68
Edijs Sprūdžs
Madonas BJSS
4
69
Edvards Kondrašs
LBF JFK Daugava
4
70
Edžus Vītols
FK Auda
4
71
Finkeļbergs Alans
BFC Daugavpils
4
72
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
4
73
Markuss Gagars
Balvu sporta skola
4
74
Markuss Valukevics
AFA Olaine
4
75
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
4
76
Nauris Stiprais
Madonas BJSS
4
77
Ņikita Večorko
BFC Daugavpils
4
78
Rafaels Lūsis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
4
79
Ralfs Juliāns Sirmais
Balvu sporta skola
4
80
Reinholds Lejnieks
FS Jelgava
4
81
Toms Zvejnieks
Balvu sporta skola
4
82
Aksels Mauliņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
3
83
Andris Andrejs Veiss
Fariona FK
3
84
Artūrs Buls
Rīgas Futbola Skola
3
85
Daniels Aleksandrs Tolēns
RFS Akadēmija
3
86
Daniels Vilciņš
SK Super Nova/Suntaži
3
87
Deniss Bruļs
Liepājas FS
3
88
Kārlis Miķelsons
JDFS Alberts
3
89
Kristers Osītis
FK Auda
3
90
Kristians Slobodeņuks
R.F.K.
3
91
Marats Liepiņš
R.F.K.
3
92
Mareks Furmaņuks
Fariona FK
3
93
Mārtiņš Putniņš
SK Super Nova/Suntaži
3
94
Nikolass Kļimenko
Fariona FK
3
95
Ņikita Ponomarjovs
Fariona FK
3
96
Pauls Grava
Fariona FK
3
97
Rainers Matvejāns
SK Super Nova/Suntaži
3
98
Ruslans Počkajevs
LBF JFK Daugava
3
99
Sergejs Miņins
Liepājas FS
3
100
Adrians Karpovičs
Jēkabpils SS
2
101
Aleksandrs Skurjats
LBF JFK Daugava
2
102
Aleksejs Švidkijs
LBF JFK Daugava
2
103
Anastasija Stanīte
Jēkabpils SS
2
104
Andrejs Reiznieks
FK Auda
2
105
Artis Meiers
Madonas BJSS
2
106
Artjoms Kabakovs
Fariona FK
2
107
Artjoms Stepanovs
Jēkabpils SS
2
108
Daniils Andrejevs
R.F.K.
2
109
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
2
110
Dmitrijs Višņakovs
Rīgas Futbola Skola
2
111
Dzintars Lizaks
Ilūkstes NSS
2
112
Edvards Bambāns
Fariona FK
2
113
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
2
114
Gustavs Nulle
FS Jelgava
2
115
Hugo Saulriets
JDFS Alberts
2
116
Iļja Demidovs
Fariona FK
2
117
Iļja Smirnovs
Rēzeknes novada Sporta skola
2
118
Jurģis Kuzņecovs
FK Auda
2
119
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
2
120
Kirils Bogdanovs
Rīgas Futbola Skola
2
121
Kirils Gluhovskis
R.F.K.
2
122
Kristiāna Ustiņenkova
Jēkabpils SS
2
123
Kristiāns Škagals
Sēlijas SS
2
124
Kristiāns Untulis
Liepājas FS
2
125
Kristofers Pušpurs
Balvu sporta skola
2
126
Lauris Antiņš
Rēzeknes novada Sporta skola
2
127
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
2
128
Nikita Lipskis
Jēkabpils SS
2
129
Nikolajs Kaminskis
Jēkabpils SS
2
130
Nikolas Kostanšvili
R.F.K.
2
131
Ņikita Markulis
Ilūkstes NSS
2
132
Reinis Kalniņš
FK Veina Aizkraukle
2
133
Reinis Sapa
Ilūkstes NSS
2
134
Renārs Šļūka
JDFS Alberts
2
135
Ričards Sticers
FK Veina Aizkraukle
2
136
Rihards Raiens Jefimovs
Madonas BJSS
2
137
Roberts Daniels Vucens
RFS Akadēmija
2
138
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
139
Roberts Tomass
FS Jelgava
2
140
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
2
141
Stanislavs Čerņavka
Rēzeknes novada Sporta skola
2
142
Sviatoslav Belovolov
RFS Akadēmija
2
143
Timurs Balodis
Fariona FK
2
144
Vadims Pavlovs
BFC Daugavpils
2
145
Valters Vasiļevskis
Ilūkstes NSS
2
146
Valts Pērkons
Madonas BJSS
2
147
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine
2
148
Vladislavs Mezencevs
LBF JFK Daugava
2
149
Adrians Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
150
Aleks Koliņko
Rīgas Futbola Skola
1
151
Aleksandrs Krūze
LBF JFK Daugava
1
152
Aleksejs Sorokins
RFS Akadēmija
1
153
Aleksis Kiseļovs
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
154
Andris Abuhovs
LBF JFK Daugava
1
155
Anrijs Velzets
FK Auda
1
156
Arsēnijs Panteļejevs
Fariona FK
1
157
Artemijs Horunžijs
FC Noah Jurmala
1
158
Artjoms Kašu
FC Noah Jurmala
1
159
Artjoms Popmans
FK Auda
1
160
Artjoms Semencovs
RFS Akadēmija
1
161
Artūrs Georgs Niedra
LBF JFK Daugava
1
162
Artūrs Mauriņš
JDFS Alberts
1
163
Dāvis Birģelis
JDFS Alberts
1
164
Dāvis Boriss
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
165
Dāvis Jākobsons
FC Noah Jurmala
1
166
Demians Jakušs-Kreituss
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
167
Dmitrijs Sņetkovs
LBF JFK Daugava
1
168
Emīls Bullis
FS Jelgava
1
169
Ernests Karpevičs
LBF JFK Daugava
1
170
Felikss Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
171
Gustavs Lejaskrauklis
FK Auda
1
172
Gustavs Viziņš
FS Metta
1
173
Henrijs Hincenbergs
SK Super Nova/Suntaži
1
174
Iļja Rostenis
Rīgas Futbola Skola
1
175
Jegors Čaikovskis
FS Jelgava
1
176
Jegors Krasuhins
AFA Olaine
1
177
Jurģis Lindbergs
FS Nikars
1
178
Kirils Cemaško
R.F.K.
1
179
Kirils Golovčenko
Liepājas FS
1
180
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
181
Kristers Puķītis
Liepājas FS
1
182
Kristiāns Ginis
FK Auda
1
183
Kristofers Ernests Poriņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
184
Kristofers Kalniņš
FS Metta
1
185
Matīss Lazdiņš
RFS Akadēmija
1
186
Mihails Šumahers
FS Nikars
1
187
Nikita Ņikitins
FS Metta
1
188
Niks Kārkliņš
Rīgas Futbola Skola
1
189
Ņikita Ņemiro
LBF JFK Daugava
1
190
Patriks Gorkšs
JDFS Alberts
1
191
Patriks Rozentāls
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
192
Rauls Stepens
Liepājas FS
1
193
Ričards Laurovs
FS Metta
1
194
Romāns Ļivanovs
Rīgas Futbola Skola
1
195
Sergejs Ertmans
LBF JFK Daugava
1
196
Sergejs Nikolajevs
LBF JFK Daugava
1
197
Timur Ebert
AFA Olaine
1
198
Tomass Ulmis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
199
Tomass Vaivods
FS Nikars
1
200
Toms Daniels Poriņš
Liepājas FS
1
201
Uvis Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
202
Vladislavs Plēpis
Rīgas Futbola Skola
1
203
Zeidans Briedis
JDFS Alberts
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU