Riga FC Academy

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2022

  • 2pozīcija
  • 22punkti
  • 31:19vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dzintars Mārtiņš KaupeDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
1
-
Pussargi
Kristaps Kārlis KrieviņšDzimšanas datums: 06.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Aram BaghdasaryanDzimšanas datums: 19.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Armenia
1
50
-
1
-
Edijs BokānsDzimšanas datums: 02.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
831
3
2
-
Žans BorisenoksDzimšanas datums: 28.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
568
2
1
-
Ēriks BoroduškaDzimšanas datums: 20.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
730
4
2
-
Ņikita FedosejevsDzimšanas datums: 13.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Danila FokinsDzimšanas datums: 31.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
18
-
-
-
Ivans GalajevsDzimšanas datums: 20.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs GorjačkoDzimšanas datums: 19.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
649
1
1
-
Roberts GorodņickisDzimšanas datums: 21.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
219
1
-
-
Vladimirs HudožitkinsDzimšanas datums: 09.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
821
-
-
-
Osman HuseynovDzimšanas datums: 13.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Azerbaidžāna
-
-
-
-
-
Volodymyr IvashevychDzimšanas datums: 13.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Nikita KensminsDzimšanas datums: 10.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis KeziksDzimšanas datums: 25.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
-
-
Daniil KravchukDzimšanas datums: 25.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
8
720
-
-
-
Mykyta KuralekhDzimšanas datums: 29.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
8
678
3
-
-
Roberts MantrovsDzimšanas datums: 17.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomašs MickēvičsDzimšanas datums: 25.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
296
-
-
-
Armans MuradjansDzimšanas datums: 30.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs OstapkoDzimšanas datums: 15.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs PatikaDzimšanas datums: 09.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ivans PatrikejevsDzimšanas datums: 31.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
865
3
2
-
Edgars PavļenkoDzimšanas datums: 29.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
678
6
-
-
Artemijs PiļipčuksDzimšanas datums: 18.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
648
-
1
-
Daniils PutrānsDzimšanas datums: 14.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
130
-
-
-
Ričards RuskulisDzimšanas datums: 20.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
15
-
-
-
Edgars SajenkoDzimšanas datums: 27.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
492
2
2
-
Ruslans ŠemetovsDzimšanas datums: 12.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
360
-
-
-
Haralds SilagailisDzimšanas datums: 12.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
542
6
3
-
Deniss Silajevs-KožurovsDzimšanas datums: 17.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dans SirbuDzimšanas datums: 25.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms VissarionovsDzimšanas datums: 11.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
141
-
-
-

trešdiena

6
apr
13:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 1. kārta
"Skonto" halle

trešdiena

13
apr
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 3. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

11
mai
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 4. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

25
mai
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 5. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

1
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 6. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

22
jūn
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 7. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

29
jūn
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 12. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

6
jūl
18:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 8. kārta
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

trešdiena

13
jūl
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 2. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

27
jūl
13:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 9. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

10
aug
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 10. kārta
Mežaparks SV

otrdiena

6
sep
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 18. kārta
LNK Sporta Parks
-

trešdiena

14
sep
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 13. kārta
RTU stadions
-

trešdiena

17
aug
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 11. kārta
Stadions "Celtnieks"
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
0
1
27
7
+20
27
2
11
7
1
3
31
19
+12
22
3
10
6
1
3
23
14
+9
19
4
10
6
1
3
25
16
+9
19
5
10
6
1
3
20
16
+4
19
6
10
4
0
6
20
18
+2
12
7
9
4
0
5
13
12
+1
12
9
11
2
0
9
9
23
-14
6
10
10
1
1
8
9
38
-29
4
1
Gaučis Rodrigo
Liepājas FS
9
2
Pavļenko Edgars
Riga FC Academy
6
3
Silagailis Haralds
Riga FC Academy
6
4
Baško Ralfs
BFC Daugavpils
5
5
Hermanis Rainers
Liepājas FS
5
6
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
4
7
Aizpurietis Emīls
FS METTA
4
8
Boroduška Ēriks
Riga FC Academy
4
9
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
4
10
Ešenvalds Edgars
BFC Daugavpils
4
11
Kančs Kristaps
FA Ventspils
4
12
Pakulis Ralfs
FS METTA
4
13
Sadovņikovs Rinalds
RFS Akadēmija
4
14
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
4
15
Baumanis Kristofers
NIKARS Academy/Babīte
3
16
Bokāns Edijs
Riga FC Academy
3
17
Buks Rainers
BFC Daugavpils
3
18
Juhņevičs Artjoms
RFS Akadēmija
3
19
Kuralekh Mykyta
Riga FC Academy
3
20
Lučins Artemijs Mihails
FA Ventspils
3
21
Meļķis Rūdolfs
Liepājas FS
3
22
Mičulis Edgars
FS METTA
3
23
Mikuļskis Kārlis
Liepājas FS
3
24
Patrikejevs Ivans
Riga FC Academy
3
25
Petrovs Aleksejs
FS METTA
3
26
Pozņaks Patriks
BFC Daugavpils
3
27
Valutadatils Efraims
NIKARS Academy/Babīte
3
28
Zuševics Kristers
FS Jelgava
3
29
Augusts Kristers Oto
JDFS Alberts
2
30
Avdejevs Deniss
BFC Daugavpils
2
31
Blumbergs Mārtiņš
Liepājas FS
2
32
Borisenoks Žans
Riga FC Academy
2
33
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
2
34
Evelons Emīls
JDFS Alberts
2
35
Gandzs Lūkass Kristofers
FA Ventspils
2
36
Geidāns Dāniels Ričards
NIKARS Academy/Babīte
2
37
Ivulāns Markuss
FS METTA
2
38
Jagodinskis Rikardo
RFS
2
39
Kangars Alans
FS METTA
2
40
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
2
41
Maksimovs Kristaps
JDFS Alberts
2
42
Pētersons Rainers
FA Ventspils
2
43
Sajenko Edgars
Riga FC Academy
2
44
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
2
45
Šitjakovs Ralfs
FS Jelgava
2
46
Volosovs Timurs
BFC Daugavpils
2
47
Aizups Rinalds
BFC Daugavpils
1
48
Antonovs Maksims
RFS
1
49
Beļkevičs Iļja
RFS Akadēmija
1
50
Bernāts Rihards Anrijs
Liepājas FS
1
51
Bomis Raitis Rūdolfs
FS METTA
1
52
Burkāns Ralfs
FS Jelgava
1
53
Cvetkovs Vadims
FS METTA
1
54
Čemodanovs Konstantīns
BFC Daugavpils
1
55
Dobrājs Mikus
RFS
1
56
Domuļevs Normunds
BFC Daugavpils
1
57
Gaismiņš Valters
FS Jelgava
1
58
Gorjačko Dmitrijs
Riga FC Academy
1
59
Gorodņickis Roberts
Riga FC Academy
1
60
Grasmanis Laše Miks
Liepājas FS
1
61
Grimze Markuss
FS METTA
1
62
Helmanis Gregors
NIKARS Academy/Babīte
1
63
Ilenāns Kristiāns
RFS
1
64
Janovskis Artūrs
FS Jelgava
1
65
Kalniņš Haralds
JDFS Alberts
1
66
Kauliņš Pēteris
JDFS Alberts
1
67
Kiuškins Jegors
RFS
1
68
Liepnieks Andris
FS Jelgava
1
69
Līvs Dāvis
RFS
1
70
Melnis Bruno
FS METTA
1
71
Morozs Iļja
RFS
1
72
Motiļs Sergejs
FS METTA
1
73
Ponomarjovs Rihards
Liepājas FS
1
74
Puhach Ivan
BFC Daugavpils
1
75
Puzānovs Kristaps
RFS
1
76
Rubulis Roberts
JDFS Alberts
1
77
Sedols Dāvis
NIKARS Academy/Babīte
1
78
Sejāns Artūrs
RFS Akadēmija
1
79
Sidorčiks Roberts
FA Ventspils
1
80
Smirnovs Ivans
FS METTA
1
81
Sopovs Artjoms
FA Ventspils
1
82
Spunde Matīss
NIKARS Academy/Babīte
1
83
Stērninieks Robins
FS METTA
1
84
Volkovs Kristers
Liepājas FS
1
85
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts
1
86
Ziemelis Rūdolfs
Liepājas FS
1
87
Zīverts Gustavs
JDFS Alberts
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu