Riga FC Academy

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2022

  • 4pozīcija
  • 32punkti
  • 46:29vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dzintars Mārtiņš KaupeDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
724
-
1
1
Pussargi
Kristaps Kārlis KrieviņšDzimšanas datums: 06.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Aram BaghdasaryanDzimšanas datums: 19.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Armenia
2
140
1
1
-
Edijs BokānsDzimšanas datums: 02.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1272
5
5
-
Žans BorisenoksDzimšanas datums: 28.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
962
1
2
-
Ēriks BoroduškaDzimšanas datums: 20.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
730
4
2
-
Ņikita FedosejevsDzimšanas datums: 13.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Danila FokinsDzimšanas datums: 31.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
18
-
-
-
Ivans GalajevsDzimšanas datums: 20.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs GorjačkoDzimšanas datums: 19.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
876
1
1
-
Roberts GorodņickisDzimšanas datums: 21.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
614
2
1
-
Vladimirs HudožitkinsDzimšanas datums: 09.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1181
-
2
-
Osman HuseynovDzimšanas datums: 13.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Azerbaidžāna
-
-
-
-
-
Volodymyr IvashevychDzimšanas datums: 13.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Nikita KensminsDzimšanas datums: 10.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis KeziksDzimšanas datums: 25.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
360
-
-
-
Roberts MantrovsDzimšanas datums: 17.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
67
-
-
-
Tomašs MickēvičsDzimšanas datums: 25.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
467
1
-
-
Armans MuradjansDzimšanas datums: 30.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bilousenko OleksiyDzimšanas datums: 07.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
4
270
-
-
-
Gļebs OstapkoDzimšanas datums: 15.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
46
1
-
-
Gļebs PatikaDzimšanas datums: 09.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ivans PatrikejevsDzimšanas datums: 31.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1405
5
4
-
Edgars PavļenkoDzimšanas datums: 29.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1070
8
-
-
Artemijs PiļipčuksDzimšanas datums: 18.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
832
1
1
-
Daniils PutrānsDzimšanas datums: 14.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
390
1
-
-
Ričards RuskulisDzimšanas datums: 20.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
15
-
-
-
Edgars SajenkoDzimšanas datums: 27.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
914
2
2
-
Ruslans ŠemetovsDzimšanas datums: 12.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
675
-
-
-
Haralds SilagailisDzimšanas datums: 12.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
569
6
3
-
Deniss Silajevs-KožurovsDzimšanas datums: 17.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dans SirbuDzimšanas datums: 25.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms VissarionovsDzimšanas datums: 11.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
681
1
-
-

trešdiena

6
apr
13:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 1. kārta
"Skonto" halle

trešdiena

13
apr
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 3. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

11
mai
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 4. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

25
mai
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 5. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

1
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 6. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

22
jūn
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 7. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

29
jūn
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 12. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

6
jūl
18:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 8. kārta
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

trešdiena

13
jūl
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 2. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

27
jūl
13:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 9. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

10
aug
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 10. kārta
Mežaparks SV

otrdiena

6
sep
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 18. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

14
sep
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 13. kārta
RTU stadions

trešdiena

28
sep
13:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 11. kārta
Stadions "Celtnieks"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
15
1
2
46
11
+35
46
2
18
14
1
3
48
17
+31
43
3
18
11
1
6
38
26
+12
34
4
18
10
2
6
46
29
+17
32
5
18
10
1
7
40
26
+14
31
6
18
8
0
10
37
30
+7
24
7
18
6
2
10
23
42
-19
20
8
18
5
1
12
20
32
-12
16
9
18
4
0
14
13
41
-28
12
10
18
2
1
15
15
72
-57
7
1
Gaučis Rodrigo
Liepājas FS
17
2
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
8
3
Pavļenko Edgars
Riga FC Academy
8
4
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
7
5
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
7
6
Baško Ralfs
BFC Daugavpils
6
7
Evelons Emīls
JDFS Alberts
6
8
Sadovņikovs Rinalds
RFS Akadēmija
6
9
Silagailis Haralds
Riga FC Academy
6
10
Šitjakovs Ralfs
FS Jelgava
6
11
Volosovs Timurs
BFC Daugavpils
6
12
Blumbergs Mārtiņš
Liepājas FS
5
13
Bokāns Edijs
Riga FC Academy
5
14
Ešenvalds Edgars
BFC Daugavpils
5
15
Hermanis Rainers
Liepājas FS
5
16
Patrikejevs Ivans
Riga FC Academy
5
17
Petrovs Aleksejs
FS METTA
5
18
Stērninieks Robins
FS METTA
5
19
Valutadatils Efraims
NIKARS Academy/Babīte
5
20
Aizpurietis Emīls
FS METTA
4
21
Boroduška Ēriks
Riga FC Academy
4
22
Kančs Kristaps
FA Ventspils
4
23
Meļķis Rūdolfs
Liepājas FS
4
24
Mičulis Edgars
FS METTA
4
25
Mihaļcovs Gļebs
BFC Daugavpils
4
26
Pakulis Ralfs
FS METTA
4
27
Baumanis Kristofers
NIKARS Academy/Babīte
3
28
Buks Rainers
BFC Daugavpils
3
29
Burkāns Ralfs
FS Jelgava
3
30
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
3
31
Cvetkovs Vadims
FS METTA
3
32
Čemodanovs Konstantīns
BFC Daugavpils
3
33
Geidāns Dāniels Ričards
NIKARS Academy/Babīte
3
34
Juhņevičs Artjoms
RFS Akadēmija
3
35
Kiuškins Jegors
RFS
3
36
Kuralekh Mykyta
Riga FC Academy
3
37
Līvs Dāvis
RFS
3
38
Lučins Artemijs Mihails
FA Ventspils
3
39
Mikuļskis Kārlis
Liepājas FS
3
40
Pozņaks Patriks
BFC Daugavpils
3
41
Sedols Dāvis
NIKARS Academy/Babīte
3
42
Zuševics Kristers
FS Jelgava
3
43
Aizups Rinalds
BFC Daugavpils
2
44
Antonovs Maksims
RFS
2
45
Augusts Kristers Oto
JDFS Alberts
2
46
Avdejevs Deniss
BFC Daugavpils
2
47
Bomis Raitis Rūdolfs
FS METTA
2
48
Gaismiņš Valters
FS Jelgava
2
49
Gandzs Lūkass Kristofers
FA Ventspils
2
50
Gorodņickis Roberts
Riga FC Academy
2
51
Ivulāns Markuss
FS METTA
2
52
Jagodinskis Rikardo
RFS
2
53
Janovskis Artūrs
FS Jelgava
2
54
Kangars Alans
FS METTA
2
55
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
2
56
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava
2
57
Maksimovs Kristaps
JDFS Alberts
2
58
Motiļs Sergejs
FS METTA
2
59
Pētersons Rainers
FA Ventspils
2
60
Puhach Ivan
BFC Daugavpils
2
61
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava
2
62
Sajenko Edgars
Riga FC Academy
2
63
Skačkovs Maksims
RFS
2
64
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
2
65
Smirnovs Ivans
FS METTA
2
66
Tatevosjans Zakars
NIKARS Academy/Babīte
2
67
Volkovs Kristers
Liepājas FS
2
68
Ziemelis Rūdolfs
Liepājas FS
2
69
Baghdasaryan Aram
Riga FC Academy
1
70
Barkovskis Ņikita
BFC Daugavpils
1
71
Beļkevičs Iļja
RFS Akadēmija
1
72
Bernāts Rihards Anrijs
Liepājas FS
1
73
Borisenoks Žans
Riga FC Academy
1
74
Brahmanis Milans
JDFS Alberts
1
75
Bulajevs Renats
NIKARS Academy/Babīte
1
76
Dobrājs Mikus
RFS
1
77
Domuļevs Normunds
BFC Daugavpils
1
78
Džeriņš Pēteris
Liepājas FS
1
79
Gorjačko Dmitrijs
Riga FC Academy
1
80
Grasmanis Laše Miks
Liepājas FS
1
81
Grimze Markuss
FS METTA
1
82
Helmanis Gregors
NIKARS Academy/Babīte
1
83
Ilenāns Kristiāns
RFS
1
84
Kalniņš Haralds
JDFS Alberts
1
85
Kauliņš Pēteris
JDFS Alberts
1
86
Kellers Olivers
JDFS Alberts
1
87
Ķiecis Sandis
NIKARS Academy/Babīte
1
88
Liepiņš Linards
FS METTA
1
89
Liepnieks Andris
FS Jelgava
1
90
Melnis Bruno
FS METTA
1
91
Meroža Noa
FS METTA
1
92
Mickēvičs Tomašs
Riga FC Academy
1
93
Morozs Iļja
RFS
1
94
Ostapko Gļebs
Riga FC Academy
1
95
Piļipčuks Artemijs
Riga FC Academy
1
96
Pirktiņš Kārlis
JDFS Alberts
1
97
Ponomarjovs Rihards
Liepājas FS
1
98
Putrāns Daniils
Riga FC Academy
1
99
Puzānovs Kristaps
RFS
1
100
Roga Raitis
RFS Akadēmija
1
101
Rubulis Roberts
JDFS Alberts
1
102
Salarjovs Ņikita
Liepājas FS
1
103
Sejāns Artūrs
RFS Akadēmija
1
104
Serafinovičs Valters
FS METTA
1
105
Sidorčiks Roberts
FA Ventspils
1
106
Sopovs Artjoms
FA Ventspils
1
107
Spunde Matīss
NIKARS Academy/Babīte
1
108
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava
1
109
Tsarkov Tymur
BFC Daugavpils
1
110
Vissarionovs Artjoms
Riga FC Academy
1
111
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts
1
112
Zīverts Gustavs
JDFS Alberts
1
113
Žaleiko Gļebs
RFS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva