RFS

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2022

  • 9pozīcija
  • 6punkti
  • 9:23vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Konstantīns MaculevičsDzimšanas datums: 26.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
947
-
-
-
Aizsargi
Kristers AtarsDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
688
-
3
1
Rikardo JagodinskisDzimšanas datums: 07.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
786
2
3
-
Pussargi
Kristians GodiņšDzimšanas datums: 20.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Spēlētāji
Ņikita AfanasjevsDzimšanas datums: 04.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Maksims AntonovsDzimšanas datums: 07.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
475
1
1
-
Rinalds AšmanisDzimšanas datums: 28.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms BļinovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
629
-
1
-
Roberts BobovsDzimšanas datums: 26.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mikus DobrājsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
256
1
-
-
Kristiāns IlenānsDzimšanas datums: 05.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
990
1
2
-
Rostislavs JačenkovsDzimšanas datums: 02.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
434
-
-
-
Alekss JasaitisDzimšanas datums: 02.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artemijs JudinsDzimšanas datums: 04.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
293
-
-
-
Jegors KiuškinsDzimšanas datums: 31.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
604
1
1
-
Dmitrijs ĻimankinsDzimšanas datums: 25.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis LīvsDzimšanas datums: 30.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
1
1
-
Iļja MorozovsDzimšanas datums: 26.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
16
-
-
-
Iļja MorozsDzimšanas datums: 17.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
156
1
-
-
Dominiks NorkussDzimšanas datums: 21.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims OļeiņiksDzimšanas datums: 29.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita PašņevsDzimšanas datums: 05.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
27
-
-
-
Acacio Daniel Eman Plugar NengonoDzimšanas datums: 05.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Romania
11
843
-
1
-
Jēkabs Leons ProdnieksDzimšanas datums: 31.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis RudensDzimšanas datums: 22.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
976
-
-
-
Ēriks ŠahnazarovsDzimšanas datums: 01.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
497
-
1
-
Deniss SikorovsDzimšanas datums: 19.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims SkačkovsDzimšanas datums: 03.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
115
-
1
-
Justinians SļotovsDzimšanas datums: 27.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs ŽaleikoDzimšanas datums: 27.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
151
-
-
-
Rūdolfs ZandreitersDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
43
-
-
-
Valters ZandreitersDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
463
-
-
-

svētdiena

3
apr
13:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 1. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

13
apr
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 3. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

27
apr
11:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 2. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

otrdiena

17
mai
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 5. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

ceturtdiena

2
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 6. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

29
jūn
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 12. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

6
jūl
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 8. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

svētdiena

10
jūl
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 4. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

20
jūl
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 7. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

27
jūl
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 9. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

otrdiena

9
aug
11:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 10. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

sestdiena

13
aug
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 11. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
-

trešdiena

14
sep
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 13. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
-

otrdiena

4
okt
13:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 14. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
0
1
27
7
+20
27
2
11
7
1
3
31
19
+12
22
3
10
6
1
3
23
14
+9
19
4
10
6
1
3
25
16
+9
19
5
10
6
1
3
20
16
+4
19
6
10
4
0
6
20
18
+2
12
7
9
4
0
5
13
12
+1
12
9
11
2
0
9
9
23
-14
6
10
10
1
1
8
9
38
-29
4
1
Gaučis Rodrigo
Liepājas FS
9
2
Pavļenko Edgars
Riga FC Academy
6
3
Silagailis Haralds
Riga FC Academy
6
4
Baško Ralfs
BFC Daugavpils
5
5
Hermanis Rainers
Liepājas FS
5
6
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
4
7
Aizpurietis Emīls
FS METTA
4
8
Boroduška Ēriks
Riga FC Academy
4
9
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
4
10
Ešenvalds Edgars
BFC Daugavpils
4
11
Kančs Kristaps
FA Ventspils
4
12
Pakulis Ralfs
FS METTA
4
13
Sadovņikovs Rinalds
RFS Akadēmija
4
14
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
4
15
Baumanis Kristofers
NIKARS Academy/Babīte
3
16
Bokāns Edijs
Riga FC Academy
3
17
Buks Rainers
BFC Daugavpils
3
18
Juhņevičs Artjoms
RFS Akadēmija
3
19
Kuralekh Mykyta
Riga FC Academy
3
20
Lučins Artemijs Mihails
FA Ventspils
3
21
Meļķis Rūdolfs
Liepājas FS
3
22
Mičulis Edgars
FS METTA
3
23
Mikuļskis Kārlis
Liepājas FS
3
24
Patrikejevs Ivans
Riga FC Academy
3
25
Petrovs Aleksejs
FS METTA
3
26
Pozņaks Patriks
BFC Daugavpils
3
27
Valutadatils Efraims
NIKARS Academy/Babīte
3
28
Zuševics Kristers
FS Jelgava
3
29
Augusts Kristers Oto
JDFS Alberts
2
30
Avdejevs Deniss
BFC Daugavpils
2
31
Blumbergs Mārtiņš
Liepājas FS
2
32
Borisenoks Žans
Riga FC Academy
2
33
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
2
34
Evelons Emīls
JDFS Alberts
2
35
Gandzs Lūkass Kristofers
FA Ventspils
2
36
Geidāns Dāniels Ričards
NIKARS Academy/Babīte
2
37
Ivulāns Markuss
FS METTA
2
38
Jagodinskis Rikardo
RFS
2
39
Kangars Alans
FS METTA
2
40
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
2
41
Maksimovs Kristaps
JDFS Alberts
2
42
Pētersons Rainers
FA Ventspils
2
43
Sajenko Edgars
Riga FC Academy
2
44
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
2
45
Šitjakovs Ralfs
FS Jelgava
2
46
Volosovs Timurs
BFC Daugavpils
2
47
Aizups Rinalds
BFC Daugavpils
1
48
Antonovs Maksims
RFS
1
49
Beļkevičs Iļja
RFS Akadēmija
1
50
Bernāts Rihards Anrijs
Liepājas FS
1
51
Bomis Raitis Rūdolfs
FS METTA
1
52
Burkāns Ralfs
FS Jelgava
1
53
Cvetkovs Vadims
FS METTA
1
54
Čemodanovs Konstantīns
BFC Daugavpils
1
55
Dobrājs Mikus
RFS
1
56
Domuļevs Normunds
BFC Daugavpils
1
57
Gaismiņš Valters
FS Jelgava
1
58
Gorjačko Dmitrijs
Riga FC Academy
1
59
Gorodņickis Roberts
Riga FC Academy
1
60
Grasmanis Laše Miks
Liepājas FS
1
61
Grimze Markuss
FS METTA
1
62
Helmanis Gregors
NIKARS Academy/Babīte
1
63
Ilenāns Kristiāns
RFS
1
64
Janovskis Artūrs
FS Jelgava
1
65
Kalniņš Haralds
JDFS Alberts
1
66
Kauliņš Pēteris
JDFS Alberts
1
67
Kiuškins Jegors
RFS
1
68
Liepnieks Andris
FS Jelgava
1
69
Līvs Dāvis
RFS
1
70
Melnis Bruno
FS METTA
1
71
Morozs Iļja
RFS
1
72
Motiļs Sergejs
FS METTA
1
73
Ponomarjovs Rihards
Liepājas FS
1
74
Puhach Ivan
BFC Daugavpils
1
75
Puzānovs Kristaps
RFS
1
76
Rubulis Roberts
JDFS Alberts
1
77
Sedols Dāvis
NIKARS Academy/Babīte
1
78
Sejāns Artūrs
RFS Akadēmija
1
79
Sidorčiks Roberts
FA Ventspils
1
80
Smirnovs Ivans
FS METTA
1
81
Sopovs Artjoms
FA Ventspils
1
82
Spunde Matīss
NIKARS Academy/Babīte
1
83
Stērninieks Robins
FS METTA
1
84
Volkovs Kristers
Liepājas FS
1
85
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts
1
86
Ziemelis Rūdolfs
Liepājas FS
1
87
Zīverts Gustavs
JDFS Alberts
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu