Liepājas FS

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2022

  • 1pozīcija
  • 46punkti
  • 46:11vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Jānis VilnītisDzimšanas datums: 12.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
713
-
2
-
Rūdolfs ZiemelisDzimšanas datums: 12.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1161
2
2
-
Spēlētāji
Marats Kristians AnžansDzimšanas datums: 26.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1031
-
1
-
Maksims BabjuksDzimšanas datums: 03.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
600
-
-
-
Rihards Anrijs BernātsDzimšanas datums: 16.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1327
1
5
-
Mārtiņš BlumbergsDzimšanas datums: 02.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1312
5
2
-
Artjoms BrojsDzimšanas datums: 28.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BuligoDzimšanas datums: 17.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters DēvicsDzimšanas datums: 26.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pēteris DžeriņšDzimšanas datums: 10.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1285
1
-
-
Markuss Kaspars HarmsensDzimšanas datums: 16.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers HermanisDzimšanas datums: 25.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1347
5
4
-
Marks JanuškisDzimšanas datums: 05.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs KupičsDzimšanas datums: 21.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pauls LapiņšDzimšanas datums: 17.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs MeļķisDzimšanas datums: 12.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1347
4
2
-
Aleksandrs OžovansDzimšanas datums: 04.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss PetrovicsDzimšanas datums: 26.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
418
-
-
-
Deins PolisDzimšanas datums: 20.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
-
-
-
Krišjānis RupeiksDzimšanas datums: 25.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
234
-
-
-
Ņikita SalarjovsDzimšanas datums: 21.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1068
1
2
-
Kristers SlūkaDzimšanas datums: 24.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
186
-
-
-
Ralfs Rinalds SpēksDzimšanas datums: 17.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis StrīķisDzimšanas datums: 16.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sendijs StungaDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass ŠulcsDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis UšpelisDzimšanas datums: 04.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1170
-
2
-
Andijs VeigulisDzimšanas datums: 13.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

6
apr
17:45
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

13
apr
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 2. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

trešdiena

27
apr
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 3. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

25
mai
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 5. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

1
jūn
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 6. kārta
LNK Sporta Parks

pirmdiena

6
jūn
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 4. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

6
jūl
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 17. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

27
jūl
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 9. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

3
aug
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 7. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

10
aug
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 10. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

14
sep
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 13. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

5
okt
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 14. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

12
okt
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 15. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

19
okt
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 16. kārta
Upesciema stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
15
1
2
46
11
+35
46
2
18
14
1
3
48
17
+31
43
3
18
11
1
6
38
26
+12
34
4
18
10
2
6
46
29
+17
32
5
18
10
1
7
40
26
+14
31
6
18
8
0
10
37
30
+7
24
7
18
6
2
10
23
42
-19
20
8
18
5
1
12
20
32
-12
16
9
18
4
0
14
13
41
-28
12
10
18
2
1
15
15
72
-57
7
1
Rodrigo Gaučis
Liepājas FS
17
2
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
8
3
Edgars Pavļenko
Riga FC Academy
8
4
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
7
5
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
7
6
Emīls Evelons
JDFS Alberts
6
7
Haralds Silagailis
Riga FC Academy
6
8
Ralfs Baško
BFC Daugavpils
6
9
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
6
10
Rinalds Sadovņikovs
RFS Akadēmija
6
11
Timurs Volosovs
BFC Daugavpils
6
12
Aleksejs Petrovs
FS METTA
5
13
Edgars Ešenvalds
BFC Daugavpils
5
14
Edijs Bokāns
Riga FC Academy
5
15
Efraims Valutadatils
NIKARS Academy/Babīte
5
16
Ivans Patrikejevs
Riga FC Academy
5
17
Mārtiņš Blumbergs
Liepājas FS
5
18
Rainers Hermanis
Liepājas FS
5
19
Robins Stērninieks
FS METTA
5
20
Edgars Mičulis
FS METTA
4
21
Emīls Aizpurietis
FS METTA
4
22
Ēriks Boroduška
Riga FC Academy
4
23
Gļebs Mihaļcovs
BFC Daugavpils
4
24
Kristaps Kančs
FA Ventspils
4
25
Ralfs Pakulis
FS METTA
4
26
Rūdolfs Meļķis
Liepājas FS
4
27
Artemijs Mihails Lučins
FA Ventspils
3
28
Artjoms Juhņevičs
RFS Akadēmija
3
29
Dāniels Ričards Geidāns
NIKARS Academy/Babīte
3
30
Dāvis Līvs
RFS
3
31
Dāvis Sedols
NIKARS Academy/Babīte
3
32
Jegors Kiuškins
RFS
3
33
Kārlis Mikuļskis
Liepājas FS
3
34
Kevins Cēsnieks
FS Jelgava
3
35
Konstantīns Čemodanovs
BFC Daugavpils
3
36
Kristers Zuševics
FS Jelgava
3
37
Kristofers Baumanis
NIKARS Academy/Babīte
3
38
Mykyta Kuralekh
Riga FC Academy
3
39
Patriks Pozņaks
BFC Daugavpils
3
40
Rainers Buks
BFC Daugavpils
3
41
Ralfs Burkāns
FS Jelgava
3
42
Vadims Cvetkovs
FS METTA
3
43
Alans Kangars
FS METTA
2
44
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
2
45
Deniss Avdejevs
BFC Daugavpils
2
46
Edgars Sajenko
Riga FC Academy
2
47
Ivan Puhach
BFC Daugavpils
2
48
Ivans Smirnovs
FS METTA
2
49
Kristaps Kļaviņš
FS Jelgava
2
50
Kristaps Maksimovs
JDFS Alberts
2
51
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
2
52
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
2
53
Kristers Volkovs
Liepājas FS
2
54
Lūkass Kristofers Gandzs
FA Ventspils
2
55
Maksims Antonovs
RFS
2
56
Maksims Skačkovs
RFS
2
57
Markuss Ivulāns
FS METTA
2
58
Markuss Martins Rudaks
FS Jelgava
2
59
Rainers Pētersons
FA Ventspils
2
60
Raitis Rūdolfs Bomis
FS METTA
2
61
Rikardo Jagodinskis
RFS
2
62
Rinalds Aizups
BFC Daugavpils
2
63
Roberts Gorodņickis
Riga FC Academy
2
64
Romāns Koroļčuks
FS Jelgava
2
65
Rūdolfs Ziemelis
Liepājas FS
2
66
Sergejs Motiļs
FS METTA
2
67
Valters Gaismiņš
FS Jelgava
2
68
Zakars Tatevosjans
NIKARS Academy/Babīte
2
69
Andris Liepnieks
FS Jelgava
1
70
Aram Baghdasaryan
Riga FC Academy
1
71
Artemijs Piļipčuks
Riga FC Academy
1
72
Artjoms Sopovs
FA Ventspils
1
73
Artjoms Vissarionovs
Riga FC Academy
1
74
Artūrs Sejāns
RFS Akadēmija
1
75
Bruno Melnis
FS METTA
1
76
Daniils Putrāns
Riga FC Academy
1
77
Dmitrijs Gorjačko
Riga FC Academy
1
78
Gļebs Ostapko
Riga FC Academy
1
79
Gļebs Žaleiko
RFS
1
80
Gregors Helmanis
NIKARS Academy/Babīte
1
81
Gustavs Zīverts
JDFS Alberts
1
82
Haralds Kalniņš
JDFS Alberts
1
83
Iļja Beļkevičs
RFS Akadēmija
1
84
Iļja Morozs
RFS
1
85
Jēkabs Māris Šusts
FS Jelgava
1
86
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
1
87
Kristaps Puzānovs
RFS
1
88
Kristiāns Ilenāns
RFS
1
89
Linards Liepiņš
FS METTA
1
90
Markuss Grimze
FS METTA
1
91
Matīss Spunde
NIKARS Academy/Babīte
1
92
Miks Grasmanis Laše
Liepājas FS
1
93
Mikus Dobrājs
RFS
1
94
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
95
Noa Meroža
FS METTA
1
96
Normunds Domuļevs
BFC Daugavpils
1
97
Ņikita Barkovskis
BFC Daugavpils
1
98
Ņikita Salarjovs
Liepājas FS
1
99
Olivers Kellers
JDFS Alberts
1
100
Pēteris Džeriņš
Liepājas FS
1
101
Pēteris Kauliņš
JDFS Alberts
1
102
Raitis Roga
RFS Akadēmija
1
103
Renats Bulajevs
NIKARS Academy/Babīte
1
104
Rihards Anrijs Bernāts
Liepājas FS
1
105
Rihards Ponomarjovs
Liepājas FS
1
106
Roberts Rubulis
JDFS Alberts
1
107
Roberts Sidorčiks
FA Ventspils
1
108
Rolands Zelmanis
JDFS Alberts
1
109
Sandis Ķiecis
NIKARS Academy/Babīte
1
110
Tymur Tsarkov
BFC Daugavpils
1
111
Tomašs Mickēvičs
Riga FC Academy
1
112
Valters Serafinovičs
FS METTA
1
113
Žans Borisenoks
Riga FC Academy
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU