JDFS Alberts

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2022

  • 6pozīcija
  • 24punkti
  • 37:30vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Roberts AdītājsDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1395
7
1
-
Kristers Oto AugustsDzimšanas datums: 08.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1360
2
4
-
Henrijs AuseklisDzimšanas datums: 19.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
585
-
-
-
Milans BrahmanisDzimšanas datums: 27.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
687
1
-
-
Kristaps Marks BreikšsDzimšanas datums: 18.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
25
1470
-
1
-
Kārlis CakulsDzimšanas datums: 25.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
675
-
1
-
Ernests GalenieksDzimšanas datums: 13.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
374
-
-
-
Pēteris KauliņšDzimšanas datums: 08.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
19
1197
1
-
-
Roberts LevinsDzimšanas datums: 13.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps MaksimovsDzimšanas datums: 08.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1052
2
4
-
Ņikita MartiņenkoDzimšanas datums: 16.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
646
-
-
-
Tomass MeriDzimšanas datums: 22.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
576
-
-
-
Nauris NizinskisDzimšanas datums: 06.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1215
-
-
-
Kārlis PirktiņšDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1158
1
1
-
Roberts RubulisDzimšanas datums: 24.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
742
1
-
-
Renārs RupainisDzimšanas datums: 21.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
531
-
-
-
Kristers SaldumsDzimšanas datums: 23.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
249
-
-
-
Dāvids ŠalkovskisDzimšanas datums: 29.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
633
-
-
-
Gustavs ŠmitiņšDzimšanas datums: 31.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts SprūdeDzimšanas datums: 14.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1156
-
2
-
Markuss Kirils UstenkoDzimšanas datums: 08.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
654
-
-
-
Harijs VīksnaDzimšanas datums: 29.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1286
-
1
-
Gustavs ZīvertsDzimšanas datums: 31.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
737
1
2
-

trešdiena

6
apr
17:45
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

3
mai
13:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 3. kārta
RTU stadions

trešdiena

11
mai
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 4. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

25
mai
18:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 14. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

1
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

8
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 2. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

trešdiena

15
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 16. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

6
jūl
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 8. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

3
aug
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 9. kārta
RTU stadions

trešdiena

10
aug
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 10. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

17
aug
11:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 11. kārta
RTU stadions

otrdiena

30
aug
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 12. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

14
sep
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 13. kārta
RTU stadions

trešdiena

21
sep
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 7. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
15
1
2
46
11
+35
46
2
18
14
1
3
48
17
+31
43
3
18
11
1
6
38
26
+12
34
4
18
10
2
6
46
29
+17
32
5
18
10
1
7
40
26
+14
31
6
18
8
0
10
37
30
+7
24
7
18
6
2
10
23
42
-19
20
8
18
5
1
12
20
32
-12
16
9
18
4
0
14
13
41
-28
12
10
18
2
1
15
15
72
-57
7
1
Rodrigo Gaučis
Liepājas FS
17
2
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
8
3
Edgars Pavļenko
Riga FC Academy
8
4
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
7
5
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
7
6
Emīls Evelons
JDFS Alberts
6
7
Haralds Silagailis
Riga FC Academy
6
8
Ralfs Baško
BFC Daugavpils
6
9
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
6
10
Rinalds Sadovņikovs
RFS Akadēmija
6
11
Timurs Volosovs
BFC Daugavpils
6
12
Aleksejs Petrovs
FS METTA
5
13
Edgars Ešenvalds
BFC Daugavpils
5
14
Edijs Bokāns
Riga FC Academy
5
15
Efraims Valutadatils
NIKARS Academy/Babīte
5
16
Ivans Patrikejevs
Riga FC Academy
5
17
Mārtiņš Blumbergs
Liepājas FS
5
18
Rainers Hermanis
Liepājas FS
5
19
Robins Stērninieks
FS METTA
5
20
Edgars Mičulis
FS METTA
4
21
Emīls Aizpurietis
FS METTA
4
22
Ēriks Boroduška
Riga FC Academy
4
23
Gļebs Mihaļcovs
BFC Daugavpils
4
24
Kristaps Kančs
FA Ventspils
4
25
Ralfs Pakulis
FS METTA
4
26
Rūdolfs Meļķis
Liepājas FS
4
27
Artemijs Mihails Lučins
FA Ventspils
3
28
Artjoms Juhņevičs
RFS Akadēmija
3
29
Dāniels Ričards Geidāns
NIKARS Academy/Babīte
3
30
Dāvis Līvs
RFS
3
31
Dāvis Sedols
NIKARS Academy/Babīte
3
32
Jegors Kiuškins
RFS
3
33
Kārlis Mikuļskis
Liepājas FS
3
34
Kevins Cēsnieks
FS Jelgava
3
35
Konstantīns Čemodanovs
BFC Daugavpils
3
36
Kristers Zuševics
FS Jelgava
3
37
Kristofers Baumanis
NIKARS Academy/Babīte
3
38
Mykyta Kuralekh
Riga FC Academy
3
39
Patriks Pozņaks
BFC Daugavpils
3
40
Rainers Buks
BFC Daugavpils
3
41
Ralfs Burkāns
FS Jelgava
3
42
Vadims Cvetkovs
FS METTA
3
43
Alans Kangars
FS METTA
2
44
Artūrs Janovskis
FS Jelgava
2
45
Deniss Avdejevs
BFC Daugavpils
2
46
Edgars Sajenko
Riga FC Academy
2
47
Ivan Puhach
BFC Daugavpils
2
48
Ivans Smirnovs
FS METTA
2
49
Kristaps Kļaviņš
FS Jelgava
2
50
Kristaps Maksimovs
JDFS Alberts
2
51
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
2
52
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
2
53
Kristers Volkovs
Liepājas FS
2
54
Lūkass Kristofers Gandzs
FA Ventspils
2
55
Maksims Antonovs
RFS
2
56
Maksims Skačkovs
RFS
2
57
Markuss Ivulāns
FS METTA
2
58
Markuss Martins Rudaks
FS Jelgava
2
59
Rainers Pētersons
FA Ventspils
2
60
Raitis Rūdolfs Bomis
FS METTA
2
61
Rikardo Jagodinskis
RFS
2
62
Rinalds Aizups
BFC Daugavpils
2
63
Roberts Gorodņickis
Riga FC Academy
2
64
Romāns Koroļčuks
FS Jelgava
2
65
Rūdolfs Ziemelis
Liepājas FS
2
66
Sergejs Motiļs
FS METTA
2
67
Valters Gaismiņš
FS Jelgava
2
68
Zakars Tatevosjans
NIKARS Academy/Babīte
2
69
Andris Liepnieks
FS Jelgava
1
70
Aram Baghdasaryan
Riga FC Academy
1
71
Artemijs Piļipčuks
Riga FC Academy
1
72
Artjoms Sopovs
FA Ventspils
1
73
Artjoms Vissarionovs
Riga FC Academy
1
74
Artūrs Sejāns
RFS Akadēmija
1
75
Bruno Melnis
FS METTA
1
76
Daniils Putrāns
Riga FC Academy
1
77
Dmitrijs Gorjačko
Riga FC Academy
1
78
Gļebs Ostapko
Riga FC Academy
1
79
Gļebs Žaleiko
RFS
1
80
Gregors Helmanis
NIKARS Academy/Babīte
1
81
Gustavs Zīverts
JDFS Alberts
1
82
Haralds Kalniņš
JDFS Alberts
1
83
Iļja Beļkevičs
RFS Akadēmija
1
84
Iļja Morozs
RFS
1
85
Jēkabs Māris Šusts
FS Jelgava
1
86
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
1
87
Kristaps Puzānovs
RFS
1
88
Kristiāns Ilenāns
RFS
1
89
Linards Liepiņš
FS METTA
1
90
Markuss Grimze
FS METTA
1
91
Matīss Spunde
NIKARS Academy/Babīte
1
92
Miks Grasmanis Laše
Liepājas FS
1
93
Mikus Dobrājs
RFS
1
94
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
95
Noa Meroža
FS METTA
1
96
Normunds Domuļevs
BFC Daugavpils
1
97
Ņikita Barkovskis
BFC Daugavpils
1
98
Ņikita Salarjovs
Liepājas FS
1
99
Olivers Kellers
JDFS Alberts
1
100
Pēteris Džeriņš
Liepājas FS
1
101
Pēteris Kauliņš
JDFS Alberts
1
102
Raitis Roga
RFS Akadēmija
1
103
Renats Bulajevs
NIKARS Academy/Babīte
1
104
Rihards Anrijs Bernāts
Liepājas FS
1
105
Rihards Ponomarjovs
Liepājas FS
1
106
Roberts Rubulis
JDFS Alberts
1
107
Roberts Sidorčiks
FA Ventspils
1
108
Rolands Zelmanis
JDFS Alberts
1
109
Sandis Ķiecis
NIKARS Academy/Babīte
1
110
Tymur Tsarkov
BFC Daugavpils
1
111
Tomašs Mickēvičs
Riga FC Academy
1
112
Valters Serafinovičs
FS METTA
1
113
Žans Borisenoks
Riga FC Academy
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU