RFS Akadēmija

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2022

  • 10pozīcija
  • 7punkti
  • 15:72vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Lauris Patriks EvartsDzimšanas datums: 01.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
527
-
2
1
Spēlētāji
Iļja BeļkevičsDzimšanas datums: 02.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
652
1
3
-
Mihails BogomolovsDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1260
-
3
-
Ņikita DeružinskisDzimšanas datums: 27.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1245
-
2
-
Ruslans DeružinskisDzimšanas datums: 27.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1228
-
-
-
Dāvis Kristians GerkensDzimšanas datums: 26.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1504
-
-
-
Vladislavs GorbačenoksDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
285
-
1
-
Dmitrijs GrigorjevsDzimšanas datums: 14.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
255
-
-
-
Artemijs JermolajevsDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
314
-
-
-
Artjoms JuhņevičsDzimšanas datums: 27.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
909
3
-
-
Antons KapilovsDzimšanas datums: 12.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
179
-
-
-
Pēteris LūsisDzimšanas datums: 08.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
476
-
1
-
Artjoms MarkuševskisDzimšanas datums: 28.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1523
-
1
-
Bogdans MirmanovsDzimšanas datums: 28.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
32
-
-
-
Raitis RogaDzimšanas datums: 29.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1423
1
4
-
Rinalds SadovņikovsDzimšanas datums: 12.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1496
6
2
-
Daniils SavickisDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
270
-
-
1
Artūrs SejānsDzimšanas datums: 13.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1260
1
8
-
Daniil ShmagrinDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
16
1263
-
1
-
Vadims TrefilovsDzimšanas datums: 17.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
599
-
1
-
Kristofers UzolsDzimšanas datums: 25.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
143
-
-
-

ceturtdiena

31
mar
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

27
apr
11:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 2. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

otrdiena

3
mai
13:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 3. kārta
RTU stadions

trešdiena

25
mai
18:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

31
mai
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 15. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

pirmdiena

6
jūn
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 4. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

22
jūn
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 7. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

6
jūl
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 8. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

27
jūl
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 9. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

3
aug
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 10. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

sestdiena

13
aug
17:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 11. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

otrdiena

30
aug
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 12. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

14
sep
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 13. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

12
okt
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2022, 6. kārta
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
15
1
2
46
11
+35
46
2
18
14
1
3
48
17
+31
43
3
18
11
1
6
38
26
+12
34
4
18
10
2
6
46
29
+17
32
5
18
10
1
7
40
26
+14
31
6
18
8
0
10
37
30
+7
24
7
18
6
2
10
23
42
-19
20
8
18
5
1
12
20
32
-12
16
9
18
4
0
14
13
41
-28
12
10
18
2
1
15
15
72
-57
7
1
Gaučis Rodrigo
Liepājas FS
17
2
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
8
3
Pavļenko Edgars
Riga FC Academy
8
4
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
7
5
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
7
6
Baško Ralfs
BFC Daugavpils
6
7
Evelons Emīls
JDFS Alberts
6
8
Sadovņikovs Rinalds
RFS Akadēmija
6
9
Silagailis Haralds
Riga FC Academy
6
10
Šitjakovs Ralfs
FS Jelgava
6
11
Volosovs Timurs
BFC Daugavpils
6
12
Blumbergs Mārtiņš
Liepājas FS
5
13
Bokāns Edijs
Riga FC Academy
5
14
Ešenvalds Edgars
BFC Daugavpils
5
15
Hermanis Rainers
Liepājas FS
5
16
Patrikejevs Ivans
Riga FC Academy
5
17
Petrovs Aleksejs
FS METTA
5
18
Stērninieks Robins
FS METTA
5
19
Valutadatils Efraims
NIKARS Academy/Babīte
5
20
Aizpurietis Emīls
FS METTA
4
21
Boroduška Ēriks
Riga FC Academy
4
22
Kančs Kristaps
FA Ventspils
4
23
Meļķis Rūdolfs
Liepājas FS
4
24
Mičulis Edgars
FS METTA
4
25
Mihaļcovs Gļebs
BFC Daugavpils
4
26
Pakulis Ralfs
FS METTA
4
27
Baumanis Kristofers
NIKARS Academy/Babīte
3
28
Buks Rainers
BFC Daugavpils
3
29
Burkāns Ralfs
FS Jelgava
3
30
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
3
31
Cvetkovs Vadims
FS METTA
3
32
Čemodanovs Konstantīns
BFC Daugavpils
3
33
Geidāns Dāniels Ričards
NIKARS Academy/Babīte
3
34
Juhņevičs Artjoms
RFS Akadēmija
3
35
Kiuškins Jegors
RFS
3
36
Kuralekh Mykyta
Riga FC Academy
3
37
Līvs Dāvis
RFS
3
38
Lučins Artemijs Mihails
FA Ventspils
3
39
Mikuļskis Kārlis
Liepājas FS
3
40
Pozņaks Patriks
BFC Daugavpils
3
41
Sedols Dāvis
NIKARS Academy/Babīte
3
42
Zuševics Kristers
FS Jelgava
3
43
Aizups Rinalds
BFC Daugavpils
2
44
Antonovs Maksims
RFS
2
45
Augusts Kristers Oto
JDFS Alberts
2
46
Avdejevs Deniss
BFC Daugavpils
2
47
Bomis Raitis Rūdolfs
FS METTA
2
48
Gaismiņš Valters
FS Jelgava
2
49
Gandzs Lūkass Kristofers
FA Ventspils
2
50
Gorodņickis Roberts
Riga FC Academy
2
51
Ivulāns Markuss
FS METTA
2
52
Jagodinskis Rikardo
RFS
2
53
Janovskis Artūrs
FS Jelgava
2
54
Kangars Alans
FS METTA
2
55
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
2
56
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava
2
57
Maksimovs Kristaps
JDFS Alberts
2
58
Motiļs Sergejs
FS METTA
2
59
Pētersons Rainers
FA Ventspils
2
60
Puhach Ivan
BFC Daugavpils
2
61
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava
2
62
Sajenko Edgars
Riga FC Academy
2
63
Skačkovs Maksims
RFS
2
64
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
2
65
Smirnovs Ivans
FS METTA
2
66
Tatevosjans Zakars
NIKARS Academy/Babīte
2
67
Volkovs Kristers
Liepājas FS
2
68
Ziemelis Rūdolfs
Liepājas FS
2
69
Baghdasaryan Aram
Riga FC Academy
1
70
Barkovskis Ņikita
BFC Daugavpils
1
71
Beļkevičs Iļja
RFS Akadēmija
1
72
Bernāts Rihards Anrijs
Liepājas FS
1
73
Borisenoks Žans
Riga FC Academy
1
74
Brahmanis Milans
JDFS Alberts
1
75
Bulajevs Renats
NIKARS Academy/Babīte
1
76
Dobrājs Mikus
RFS
1
77
Domuļevs Normunds
BFC Daugavpils
1
78
Džeriņš Pēteris
Liepājas FS
1
79
Gorjačko Dmitrijs
Riga FC Academy
1
80
Grasmanis Laše Miks
Liepājas FS
1
81
Grimze Markuss
FS METTA
1
82
Helmanis Gregors
NIKARS Academy/Babīte
1
83
Ilenāns Kristiāns
RFS
1
84
Kalniņš Haralds
JDFS Alberts
1
85
Kauliņš Pēteris
JDFS Alberts
1
86
Kellers Olivers
JDFS Alberts
1
87
Ķiecis Sandis
NIKARS Academy/Babīte
1
88
Liepiņš Linards
FS METTA
1
89
Liepnieks Andris
FS Jelgava
1
90
Melnis Bruno
FS METTA
1
91
Meroža Noa
FS METTA
1
92
Mickēvičs Tomašs
Riga FC Academy
1
93
Morozs Iļja
RFS
1
94
Ostapko Gļebs
Riga FC Academy
1
95
Piļipčuks Artemijs
Riga FC Academy
1
96
Pirktiņš Kārlis
JDFS Alberts
1
97
Ponomarjovs Rihards
Liepājas FS
1
98
Putrāns Daniils
Riga FC Academy
1
99
Puzānovs Kristaps
RFS
1
100
Roga Raitis
RFS Akadēmija
1
101
Rubulis Roberts
JDFS Alberts
1
102
Salarjovs Ņikita
Liepājas FS
1
103
Sejāns Artūrs
RFS Akadēmija
1
104
Serafinovičs Valters
FS METTA
1
105
Sidorčiks Roberts
FA Ventspils
1
106
Sopovs Artjoms
FA Ventspils
1
107
Spunde Matīss
NIKARS Academy/Babīte
1
108
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava
1
109
Tsarkov Tymur
BFC Daugavpils
1
110
Vissarionovs Artjoms
Riga FC Academy
1
111
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts
1
112
Zīverts Gustavs
JDFS Alberts
1
113
Žaleiko Gļebs
RFS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva