FK Metta

Optibet Virslīga 2020

  • 9pozīcija
  • 16punkti
  • 22:55vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Roberts ĶipstsDzimšanas datums: 21.10.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
19
1306
-
2
-
Gabriels KirkilsDzimšanas datums: 24.05.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
12
734
-
3
-
Normunds UldriķisDzimšanas datums: 29.01.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
20
1229
1
2
-
Lukman Halilu ZakariDzimšanas datums: 23.12.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
9
810
-
1
-

Kluba vadība

  • Ģirts Mihelsons

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 20.09.1981.

Treneru korpuss

  • Andris Riherts

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 31.05.1981.
  • Andrejs Karpovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 11.09.1958.
  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 03.07.1988.
  • Jānis Goba

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 14.06.1987.
  • Artūrs Biezais

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 08.11.1986.
  • Jānis Skābardis

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 27.08.1987.
  • Valters Brīkšis

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 10.12.1987.

Atbalsta personāls

  • Sergejs Davidovičs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 27.11.1996.
  • Harijs Toms

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 28.10.1985.

otrdiena

16
jūn
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 1. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

svētdiena

21
jūn
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 2. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

ceturtdiena

25
jūn
19:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 3. kārta
Daugavas stadions

pirmdiena

29
jūn
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 4. kārta
Stadions "Celtnieks"

piektdiena

3
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 5. kārta
Tukuma pilsētas stadions

trešdiena

8
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 6. kārta
Skonto stadions

svētdiena

12
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 7. kārta
Daugavas stadions

piektdiena

17
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 8. kārta
O/C "Ventspils" stadions

otrdiena

21
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 9. kārta
Daugavas stadions

svētdiena

26
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 10. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

ceturtdiena

30
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 11. kārta
Daugavas stadions

pirmdiena

3
aug
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 12. kārta
Zemgales OC

piektdiena

7
aug
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 13. kārta
Daugavas stadions

otrdiena

11
aug
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 14. kārta
Daugavas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
27
23
0
4
60
21
+39
69
2
27
21
3
3
66
21
+45
66
3
27
13
8
6
47
33
+14
44
4
27
12
8
7
40
25
+15
44
5
27
12
6
9
57
34
+23
42
6
27
11
7
9
53
44
+9
40
7
27
6
4
17
19
64
-45
22
8
27
5
5
17
30
48
-18
20
9
27
4
4
19
22
55
-33
16
10
27
3
5
19
21
70
-49
14
1
Hilario Luiz Paulo
FK Liepāja
18
2
Arokodare Toluwalase Emmanuel
Valmiera FC
15
3
Belaković Nemanja
FK Spartaks
15
4
Mbombo Kule Richard
Riga FC
12
5
Kozlov Evgeny
FK Ventspils
11
6
Krollis Raimonds
FK Metta
11
7
Offor Nnamdi Chinonso
Rīgas Futbola Skola
10
8
Santana Deocleciano Emerson
Rīgas Futbola Skola
10
9
Karašausks Artūrs
FK Liepāja
9
10
Kouadio Alain Cedric Herve
Rīgas Futbola Skola
8
11
Svārups Kaspars
FK Ventspils
8
12
Šimkovič Tomaš
Rīgas Futbola Skola
8
13
Ikaunieks Jānis
Rīgas Futbola Skola
7
14
Punculs Ēriks
Valmiera FC
7
15
Regža Marko
BFC Daugavpils
7
16
Smith Medina Ariagner Steven
FK Spartaks
7
17
Friday Richard Emeka
FK Liepāja
6
18
Nwaorisa Chikezie Miracle
FK Spartaks
6
19
Lemajič Darko
Rīgas Futbola Skola
5
20
Miloševič Stefan
Riga FC
5
21
Panič Stefan
Riga FC
5
22
Rodrigues Figueira Roger Junio
Riga FC
5
23
Šarič Tomislav
Rīgas Futbola Skola
5
24
Tīdenbergs Eduards
FK Liepāja
5
25
Zakharkiv Yurii
FK Jelgava
5
26
Basil Emeka Michael
FK Tukums 2000/TSS
4
27
Bezerra Brisola Felipe
Riga FC
4
28
Debelko Roman
Riga FC
4
29
Gueye Djibril
Valmiera FC
4
30
Kārkliņš Krišs
Valmiera FC
4
31
Lipušček Žiga
Rīgas Futbola Skola
4
32
Makeev Kirill
BFC Daugavpils
4
33
Ogunji Olabanjo Alexander
FK Tukums 2000/TSS
4
34
Prenga Herdi
Riga FC
4
35
Rodrigues Mendes Teixeira Jorge Duarte
Valmiera FC
4
36
Silagadze Luka
Valmiera FC
4
37
Villela Rezende Lucas
FK Ventspils
4
38
Zjuzins Artūrs
Rīgas Futbola Skola
4
39
Asamoah Kwadwo
FK Spartaks
3
40
Harbachyk Valery
FK Liepāja
3
41
Hora Jakub
Riga FC
3
42
Kovaļovs Andrejs
BFC Daugavpils
3
43
Ķigurs Mārtiņš
FK Liepāja
3
44
Ķiršs Raivis
BFC Daugavpils
3
45
Nkololo Michael Jordan
Riga FC
3
46
Opara Lucky Onyebuchi
FK Spartaks
3
47
Ozoliņš Rihards
FK Metta
3
48
Sarsenov Samat
FK Spartaks
3
49
Stuglis Elvis
Riga FC
3
50
Ulimbaševs Daniils
FK Ventspils
3
51
Abdullahi Saminu Kwari
FK Spartaks
2
52
Adam Aliyu Yau
FK Spartaks
2
53
Aderounmu Kazeem Ojo
FK Ventspils
2
54
Afanasjevs Valerijs
BFC Daugavpils
2
55
Akintola Idowu David
BFC Daugavpils
2
56
Barbosa Moreira Pedro Filipe
Riga FC
2
57
Biarozkin Yauheni
FK Liepāja
2
58
Birka Emīls
FK Metta
2
59
Bulvītis Nauris
FK Spartaks
2
60
Da Fonseca Salazar Junior Stenio Marcos
Riga FC
2
61
Eristavi Giorgi
FK Ventspils
2
62
Fjodorovs Vladislavs
Riga FC
2
63
Grjaznovs Aleksejs
FK Jelgava
2
64
Ivanovs Ņikita
FK Jelgava
2
65
Jurkovskis Raivis Andris
FK Liepāja
2
66
Kokins Kaspars
FK Ventspils
2
67
Korzāns Ričards
FK Jelgava
2
68
Krautmanis Jānis
FK Tukums 2000/TSS
2
69
Krušatins Andris
FK Jelgava
2
70
Laizāns Oļegs
Riga FC
2
71
Minkevičs Ivo
FK Jelgava
2
72
Ndoye Alioune
Valmiera FC
2
73
Pinto Fortes Amancio Jose
FK Liepāja
2
74
Pyagbara Dumte Christian
FK Ventspils
2
75
Samuel Pam Dalyop
FK Tukums 2000/TSS
2
76
Šipoš Leon
FK Spartaks
2
77
Vītolnieks Raivis
FK Tukums 2000/TSS
2
78
Žarskis Edgaras
FK Spartaks
2
79
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000/TSS
1
80
Askerov Vugar
BFC Daugavpils
1
81
Bogdaškins Boriss
FK Jelgava
1
82
Bon-Fils Caleb Bimenyimana
Rīgas Futbola Skola
1
83
Celestine Julien Albert Marc
Valmiera FC
1
84
Černomordijs Antonijs
Riga FC
1
85
Dryshliuk Kyrylo
FK Spartaks
1
86
Gailis Kristaps
FK Tukums 2000/TSS
1
87
Gulbis Krists Kristers
FK Metta
1
88
Holubka Yurii
FK Jelgava
1
89
Isajevs Vjačeslavs
Rīgas Futbola Skola
1
90
Ivanou Pilip
FK Liepāja
1
91
Ivanovs Edgars
BFC Daugavpils
1
92
Yahaya Seidu
FK Liepāja
1
93
Jagodinskis Vitālijs
Rīgas Futbola Skola
1
94
Liepa Kristaps
Valmiera FC
1
95
Lūks Gatis
FK Tukums 2000/TSS
1
96
Masangane Kgotso
FK Metta
1
97
Mickevičs Romāns
FK Spartaks
1
98
Mohamed - Djouhary Didine
FK Spartaks
1
99
Nagamatsu Tatsuro
BFC Daugavpils
1
100
Nechyporenko Stanislav
BFC Daugavpils
1
101
Ondong-Mba Chris-Marlon
FK Ventspils
1
102
Pētersons Armands
Riga FC
1
103
Pūlis Ingars
Valmiera FC
1
104
Regža Alekss
FK Tukums 2000/TSS
1
105
Savaļnieks Roberts
Rīgas Futbola Skola
1
106
Skopenko Daniils
Valmiera FC
1
107
Solovjovs Aleksandrs
Rīgas Futbola Skola
1
108
Šibass Rendijs
FK Metta
1
109
Teijo Leandro Nicolas
FK Liepāja
1
110
Tochukwu Onwudiwe Franklin Joseph
FK Metta
1
111
Toņiševs Maksims
BFC Daugavpils
1
112
Torress Kristians Damians
FK Liepāja
1
113
Ukpa Effiong Hogan
FK Liepāja
1
114
Uldriķis Normunds
FK Metta
1
115
Varslavāns Renārs
Rīgas Futbola Skola
1
116
Wachholz Wesley Natā
Riga FC
1
117
Williams Richards Newton Aubrey
FK Spartaks
1
118
Žaldovskis Ričards
FK Metta
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva