Riga FC

Optibet Virslīga 2020

  • 1pozīcija
  • 69punkti
  • 60:21vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Nils Toms PuriņšDzimšanas datums: 01.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
340
-
-
-
Aizsargi
Antonijs ČernomordijsDzimšanas datums: 26.09.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
16
1383
1
2
-

Kluba vadība

  • Aleksandrs Proņins

    Ģenerāldirektors

    Dzimšanas datums: 02.09.1970.
  • Romāns Lajuks

    Izpilddirektors

    Dzimšanas datums: 19.06.1964.
  • Romašins Aleksandrs

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 11.11.1963.

Treneru korpuss

  • Mihails Koņevs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 01.07.1963.
  • Kristaps Blanks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 30.01.1986.
  • Andrejs Piedels

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 17.09.1970.
  • Deniss Romanovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 02.09.1978.
  • Dace Augstkalne

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 30.06.1967.
  • Viktors Simanovičs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 13.09.1957.
  • Rolands Brencāns

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.04.1987.

Atbalsta personāls

  • Krišs Upenieks

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 23.04.1996.
  • Deniss Čerņikovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 14.06.1981.
  • Ivans Visockis

    Video operators

    Dzimšanas datums: 08.04.1993.

pirmdiena

15
jūn
20:15
2020
Optibet Virslīga 2020, 1. kārta
Skonto stadions

svētdiena

21
jūn
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 2. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

piektdiena

26
jūn
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 3. kārta
Skonto stadions

otrdiena

30
jūn
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 4. kārta
Zemgales OC

sestdiena

4
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 5. kārta
Skonto stadions

trešdiena

8
jūl
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 6. kārta
Skonto stadions

svētdiena

12
jūl
16:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 7. kārta
Tukuma pilsētas stadions

piektdiena

17
jūl
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 8. kārta
Jāņa Skredeļa stadions

otrdiena

21
jūl
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 9. kārta
Skonto stadions

sestdiena

25
jūl
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

30
jūl
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 11. kārta
Skonto stadions

pirmdiena

3
aug
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 12. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

piektdiena

7
aug
20:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 13. kārta
Skonto stadions

otrdiena

11
aug
18:00
2020
Optibet Virslīga 2020, 14. kārta
Stadions "Celtnieks"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
27
23
0
4
60
21
+39
69
2
27
21
3
3
66
21
+45
66
3
27
13
8
6
47
33
+14
44
4
27
12
8
7
40
25
+15
44
5
27
12
6
9
57
34
+23
42
6
27
11
7
9
53
44
+9
40
7
27
6
4
17
19
64
-45
22
8
27
5
5
17
30
48
-18
20
9
27
4
4
19
22
55
-33
16
10
27
3
5
19
21
70
-49
14
1
Luiz Paulo Hilario
FK Liepāja
18
2
Nemanja Belaković
FK Spartaks
15
3
Toluwalase Emmanuel Arokodare
Valmiera FC
15
4
Kule Richard Mbombo
Riga FC
12
5
Evgeny Kozlov
FK Ventspils
11
6
Raimonds Krollis
FK Metta
11
7
Emerson Santana Deocleciano
Rīgas Futbola Skola
10
8
Nnamdi Chinonso Offor
Rīgas Futbola Skola
10
9
Artūrs Karašausks
FK Liepāja
9
10
Alain Cedric Herve Kouadio
Rīgas Futbola Skola
8
11
Kaspars Svārups
FK Ventspils
8
12
Tomaš Šimkovič
Rīgas Futbola Skola
8
13
Ariagner Steven Smith Medina
FK Spartaks
7
14
Ēriks Punculs
Valmiera FC
7
15
Jānis Ikaunieks
Rīgas Futbola Skola
7
16
Marko Regža
BFC Daugavpils
7
17
Chikezie Miracle Nwaorisa
FK Spartaks
6
18
Richard Emeka Friday
FK Liepāja
6
19
Darko Lemajič
Rīgas Futbola Skola
5
20
Eduards Tīdenbergs
FK Liepāja
5
21
Yurii Zakharkiv
FK Jelgava
5
22
Roger Junio Rodrigues Figueira
Riga FC
5
23
Stefan Miloševič
Riga FC
5
24
Stefan Panič
Riga FC
5
25
Tomislav Šarič
Rīgas Futbola Skola
5
26
Artūrs Zjuzins
Rīgas Futbola Skola
4
27
Djibril Gueye
Valmiera FC
4
28
Emeka Michael Basil
FK Tukums 2000/TSS
4
29
Felipe Bezerra Brisola
Riga FC
4
30
Herdi Prenga
Riga FC
4
31
Jorge Duarte Rodrigues Mendes Teixeira
Valmiera FC
4
32
Kirill Makeev
BFC Daugavpils
4
33
Krišs Kārkliņš
Valmiera FC
4
34
Lucas Villela Rezende
FK Ventspils
4
35
Luka Silagadze
Valmiera FC
4
36
Olabanjo Alexander Ogunji
FK Tukums 2000/TSS
4
37
Roman Debelko
Riga FC
4
38
Žiga Lipušček
Rīgas Futbola Skola
4
39
Andrejs Kovaļovs
BFC Daugavpils
3
40
Daniils Ulimbaševs
FK Ventspils
3
41
Elvis Stuglis
Riga FC
3
42
Jakub Hora
Riga FC
3
43
Kwadwo Asamoah
FK Spartaks
3
44
Lucky Onyebuchi Opara
FK Spartaks
3
45
Mārtiņš Ķigurs
FK Liepāja
3
46
Michael Jordan Nkololo
Riga FC
3
47
Raivis Ķiršs
BFC Daugavpils
3
48
Rihards Ozoliņš
FK Metta
3
49
Samat Sarsenov
FK Spartaks
3
50
Valery Harbachyk
FK Liepāja
3
51
Aleksejs Grjaznovs
FK Jelgava
2
52
Aliyu Yau Adam
FK Spartaks
2
53
Alioune Ndoye
Valmiera FC
2
54
Amancio Jose Pinto Fortes
FK Liepāja
2
55
Andris Krušatins
FK Jelgava
2
56
Dumte Christian Pyagbara
FK Ventspils
2
57
Edgaras Žarskis
FK Spartaks
2
58
Emīls Birka
FK Metta
2
59
Giorgi Eristavi
FK Ventspils
2
60
Idowu David Akintola
BFC Daugavpils
2
61
Ivo Minkevičs
FK Jelgava
2
62
Yauheni Biarozkin
FK Liepāja
2
63
Jānis Krautmanis
FK Tukums 2000/TSS
2
64
Kaspars Kokins
FK Ventspils
2
65
Kazeem Ojo Aderounmu
FK Ventspils
2
66
Leon Šipoš
FK Spartaks
2
67
Nauris Bulvītis
FK Spartaks
2
68
Ņikita Ivanovs
FK Jelgava
2
69
Oļegs Laizāns
Riga FC
2
70
Pam Dalyop Samuel
FK Tukums 2000/TSS
2
71
Pedro Filipe Barbosa Moreira
Riga FC
2
72
Raivis Andris Jurkovskis
FK Liepāja
2
73
Raivis Vītolnieks
FK Tukums 2000/TSS
2
74
Ričards Korzāns
FK Jelgava
2
75
Saminu Kwari Abdullahi
FK Spartaks
2
76
Stenio Marcos Da Fonseca Salazar Junior
Riga FC
2
77
Valerijs Afanasjevs
BFC Daugavpils
2
78
Vladislavs Fjodorovs
Riga FC
2
79
Aleksandrs Solovjovs
Rīgas Futbola Skola
1
80
Alekss Regža
FK Tukums 2000/TSS
1
81
Antonijs Černomordijs
Riga FC
1
82
Armands Pētersons
Riga FC
1
83
Bimenyimana Bon-Fils Caleb
Rīgas Futbola Skola
1
84
Boriss Bogdaškins
FK Jelgava
1
85
Chris-Marlon Ondong-Mba
FK Ventspils
1
86
Daniils Skopenko
Valmiera FC
1
87
Didine Mohamed - Djouhary
FK Spartaks
1
88
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils
1
89
Effiong Hogan Ukpa
FK Liepāja
1
90
Franklin Joseph Tochukwu Onwudiwe
FK Metta
1
91
Gatis Lūks
FK Tukums 2000/TSS
1
92
Ingars Pūlis
Valmiera FC
1
93
Yurii Holubka
FK Jelgava
1
94
Julien Albert Marc Celestine
Valmiera FC
1
95
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
1
96
Kgotso Masangane
FK Metta
1
97
Kyrylo Dryshliuk
FK Spartaks
1
98
Kristaps Gailis
FK Tukums 2000/TSS
1
99
Kristaps Liepa
Valmiera FC
1
100
Kristians Damians Torress
FK Liepāja
1
101
Krists Kristers Gulbis
FK Metta
1
102
Leandro Nicolas Teijo
FK Liepāja
1
103
Maksims Toņiševs
BFC Daugavpils
1
104
Newton Aubrey Williams Richards
FK Spartaks
1
105
Normunds Uldriķis
FK Metta
1
106
Pilip Ivanou
FK Liepāja
1
107
Renārs Varslavāns
Rīgas Futbola Skola
1
108
Rendijs Šibass
FK Metta
1
109
Ričards Žaldovskis
FK Metta
1
110
Roberts Savaļnieks
Rīgas Futbola Skola
1
111
Romāns Mickevičs
FK Spartaks
1
112
Seidu Yahaya
FK Liepāja
1
113
Stanislav Nechyporenko
BFC Daugavpils
1
114
Tatsuro Nagamatsu
BFC Daugavpils
1
115
Vitālijs Jagodinskis
Rīgas Futbola Skola
1
116
Vjačeslavs Isajevs
Rīgas Futbola Skola
1
117
Vugar Askerov
BFC Daugavpils
1
118
Wesley Natā Wachholz
Riga FC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU