Latvian Football Strategy 2017-2024

Optibet Virslīga 2020

FK Ventspils
Ventspils

  • pozīcija4
  • punkti44
  • vārtu attiecība40:25
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
 Spēļu skaitsMinūtesVārtiDzeltenāSarkanā
Vārtsargi
Dele Sunday AlampasuDzimšanas datums: 24.12.1996., Pilsonība: Nigērija, Spēlētāja statuss: Profesionālis
6540---
Aizsargi
Dmitrijs LitvinskisDzimšanas datums: 17.08.1999., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Profesionālis
161367-2-
Pussargi
Chris-Marlon Ondong-MbaDzimšanas datums: 07.08.1993., Pilsonība: Francija, Spēlētāja statuss: Profesionālis
18105816-

Treneru korpuss

  • Viorel Frunza

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.12.1979.
  • Vladimir Gudev

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 19.12.1972.
  • Aleksandrs Kulakovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 14.04.1956.
  • Egils Uldis Dzērve

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.11.1960.
  • Oļegs Nazarovs

    Masieris

    Dzimšanas datums: 19.10.1963.

Atbalsta personāls

  • Inga Mikuļčika

    Sekretārs

    Dzimšanas datums: 27.04.1977.
  • Sergejs Usačovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 12.06.1983.
  • Alexandr Vasilenco

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 17.04.1982.
  • Zoran Banicevic

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 20.09.1969.
  • Mihails Koroļovs

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 11.08.1977.
SpēleProtokols
29
nov '20
Optibet Virslīga 2020
12:30
Riga FC03FK Ventspils 
26
nov '20
Optibet Virslīga 2020
13:00
FK Ventspils10FK Metta 
04
nov '20
Optibet Virslīga 2020
13:00
BFC Daugavpils00FK Ventspils 
01
nov '20
Optibet Virslīga 2020
13:00
FK Jelgava05FK Ventspils 
25
okt '20
Optibet Virslīga 2020
14:00
FK Ventspils02FK Liepāja 
17
okt '20
Optibet Virslīga 2020
15:00
FK Spartaks12FK Ventspils 
03
okt '20
Optibet Virslīga 2020
15:00
FK Ventspils11Valmiera FC 
27
sep '20
Optibet Virslīga 2020
15:00
FK Ventspils20FK Tukums 2000/TSS 
20
sep '20
Optibet Virslīga 2020
17:00
RFS11FK Ventspils 
12
sep '20
Optibet Virslīga 2020
16:00
FK Ventspils02Riga FC 
30
aug '20
Optibet Virslīga 2020
15:00
FK Metta12FK Ventspils 
23
aug '20
Optibet Virslīga 2020
17:00
FK Ventspils20BFC Daugavpils 
16
aug '20
Optibet Virslīga 2020
16:00
FK Ventspils50FK Jelgava 
12
aug '20
Optibet Virslīga 2020
20:00
FK Liepāja11FK Ventspils 

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2723046021+3969
2RFS2721336621+4566
3Valmiera FC2713864733+1444
4FK Ventspils2712874025+1544
5FK Liepāja2712695734+2342
6FK Spartaks2711795344+940
7FK Jelgava2764171964-4522
8BFC Daugavpils2755173048-1820
9FK Metta2744192255-3316
10FK Tukums 2000/TSS2735192170-4914
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Hilario Luiz PauloFK Liepāja18
2 Belaković NemanjaFK Spartaks15
3 Arokodare Toluwalase EmmanuelValmiera FC15
4 Mbombo Kule RichardRiga FC12
5 Krollis RaimondsFK Metta11
6 Kozlov EvgenyFK Ventspils11
7 Offor Nnamdi ChinonsoRFS10
8 Santana Deocleciano EmersonRFS10
9 Karašausks ArtūrsFK Liepāja9
10 Svārups KasparsFK Ventspils8
11 Kouadio Alain Cedric HerveRFS8
12 Šimkovič TomašRFS8
13 Regža MarkoBFC Daugavpils7
14 Smith Medina Ariagner StevenFK Spartaks7
15 Ikaunieks JānisRFS7
16 Punculs ĒriksValmiera FC7
17 Friday Richard EmekaFK Liepāja6
18 Nwaorisa Chikezie MiracleFK Spartaks6
19 Zakharkiv YuriiFK Jelgava5
20 Tīdenbergs EduardsFK Liepāja5
21 Lemajič DarkoRFS5
22 Šarič TomislavRFS5
23 Miloševič StefanRiga FC5
24 Panič StefanRiga FC5
25 Rodrigues Figueira Roger JunioRiga FC5
26 Makeev KirillBFC Daugavpils4
27 Basil Emeka MichaelFK Tukums 2000/TSS4
28 Ogunji Olabanjo AlexanderFK Tukums 2000/TSS4
29 Villela Rezende LucasFK Ventspils4
30 Lipušček ŽigaRFS4
31 Zjuzins ArtūrsRFS4
32 Bezerra Brisola FelipeRiga FC4
33 Debelko RomanRiga FC4
34 Prenga HerdiRiga FC4
35 Gueye DjibrilValmiera FC4
36 Kārkliņš KrišsValmiera FC4
37 Rodrigues Mendes Teixeira Jorge DuarteValmiera FC4
38 Silagadze LukaValmiera FC4
39 Ķiršs RaivisBFC Daugavpils3
40 Kovaļovs AndrejsBFC Daugavpils3
41 Harbachyk ValeryFK Liepāja3
42 Ķigurs MārtiņšFK Liepāja3
43 Ozoliņš RihardsFK Metta3
44 Asamoah KwadwoFK Spartaks3
45 Opara Lucky OnyebuchiFK Spartaks3
46 Sarsenov SamatFK Spartaks3
47 Ulimbaševs DaniilsFK Ventspils3
48 Hora JakubRiga FC3
49 Nkololo Michael JordanRiga FC3
50 Stuglis ElvisRiga FC3
51 Afanasjevs ValerijsBFC Daugavpils2
52 Akintola Idowu DavidBFC Daugavpils2
53 Grjaznovs AleksejsFK Jelgava2
54 Ivanovs ŅikitaFK Jelgava2
55 Korzāns RičardsFK Jelgava2
56 Krušatins AndrisFK Jelgava2
57 Minkevičs IvoFK Jelgava2
58 Biarozkin YauheniFK Liepāja2
59 Jurkovskis Raivis AndrisFK Liepāja2
60 Pinto Fortes Amancio JoseFK Liepāja2
61 Birka EmīlsFK Metta2
62 Abdullahi Saminu KwariFK Spartaks2
63 Adam Aliyu YauFK Spartaks2
64 Bulvītis NaurisFK Spartaks2
65 Šipoš LeonFK Spartaks2
66 Žarskis EdgarasFK Spartaks2
67 Krautmanis JānisFK Tukums 2000/TSS2
68 Samuel Pam DalyopFK Tukums 2000/TSS2
69 Vītolnieks RaivisFK Tukums 2000/TSS2
70 Aderounmu Kazeem OjoFK Ventspils2
71 Eristavi GiorgiFK Ventspils2
72 Kokins KasparsFK Ventspils2
73 Pyagbara Dumte ChristianFK Ventspils2
74 Barbosa Moreira Pedro FilipeRiga FC2
75 Da Fonseca Salazar Junior Stenio MarcosRiga FC2
76 Fjodorovs VladislavsRiga FC2
77 Laizāns OļegsRiga FC2
78 Ndoye AliouneValmiera FC2
79 Askerov VugarBFC Daugavpils1
80 Ivanovs EdgarsBFC Daugavpils1
81 Nagamatsu TatsuroBFC Daugavpils1
82 Nechyporenko StanislavBFC Daugavpils1
83 Toņiševs MaksimsBFC Daugavpils1
84 Bogdaškins BorissFK Jelgava1
85 Holubka YuriiFK Jelgava1
86 Ivanou PilipFK Liepāja1
87 Teijo Leandro NicolasFK Liepāja1
88 Torress Kristians DamiansFK Liepāja1
89 Ukpa Effiong HoganFK Liepāja1
90 Yahaya SeiduFK Liepāja1
91 Gulbis Krists KristersFK Metta1
92 Masangane KgotsoFK Metta1
93 Šibass RendijsFK Metta1
94 Tochukwu Onwudiwe Franklin JosephFK Metta1
95 Uldriķis NormundsFK Metta1
96 Žaldovskis RičardsFK Metta1
97 Dryshliuk KyryloFK Spartaks1
98 Mickevičs RomānsFK Spartaks1
99 Mohamed - Djouhary DidineFK Spartaks1
100 Williams Richards Newton AubreyFK Spartaks1
101 Anmanis KasparsFK Tukums 2000/TSS1
102 Gailis KristapsFK Tukums 2000/TSS1
103 Lūks GatisFK Tukums 2000/TSS1
104 Regža AlekssFK Tukums 2000/TSS1
105 Ondong-Mba Chris-MarlonFK Ventspils1
106 Bon-Fils Caleb BimenyimanaRFS1
107 Isajevs VjačeslavsRFS1
108 Jagodinskis VitālijsRFS1
109 Savaļnieks RobertsRFS1
110 Solovjovs AleksandrsRFS1
111 Varslavāns RenārsRFS1
112 Černomordijs AntonijsRiga FC1
113 Pētersons ArmandsRiga FC1
114 Wachholz Wesley NatāRiga FC1
115 Celestine Julien Albert MarcValmiera FC1
116 Liepa KristapsValmiera FC1
117 Pūlis IngarsValmiera FC1
118 Skopenko DaniilsValmiera FC1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Oktobra spēles