Latvian Football Strategy 2017-2024

Sieviešu izlase U-19

Latvija

Sastāvā attēlotas spēlētājas, kura iekļautas izlases kandidātu lokā Baltijas kausa spēlēm 2019. gada jūnijā.

  • Spēlētājas
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

  • Lana
    Osiņina

    Dzimšanas datums: 05.10.2002.
    Klubs: FK Olaine

  • Liene
    Reute

    Dzimšanas datums: 02.10.2002.
    Klubs: BFC Daugavpils

  • Diāna
    Suvītra

    Dzimšanas datums: 09.01.2002.
    Klubs: FK Dinamo Rīga

Treneru korpuss

  • Viktors Vicehovskis

    Galvenais treneris

  • Elīza Spruntule

    Trenere

  • Kristaps Dzelme

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Jeļena Golubeva

    Ārste

  • Andris Zujevs

    Fizioterapeits

  • Ilvars Rutkovskis

    Administrators

SpēleProtokols
22
okt '12
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1
FK Srem
16:30
Īrija110Latvija 
20
okt '12
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1
FK Srem
16:30
Serbia150Latvija 
21
aug '12
Baltic Cup WU-19 2012
MTC ''Staicele''
13:30
Latvija12Lietuva 
19
aug '12
Baltic Cup WU-19 2012
MTC ''Staicele''
16:00
Latvija15Igaunija 
22
sep '11
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
NSB "Arkādija"
18:00
Latvija06Grieķija 
19
sep '11
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
NSB "Arkādija"
20:00
Dānija90Latvija 
17
sep '11
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
NSB "Arkādija"
14:00
Krievija71Latvija 
16
sep '10
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp4
Grosics Gyula
18:00
Latvija05Portugāle 
13
sep '10
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp4
Grosics Gyula
18:00
Austrija100Latvija 
11
sep '10
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp4
Globall Football Park
18:00
Ungārija70Latvija 
24
sep '09
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
Városi
18:00
Armēnija26Latvija 
21
sep '09
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
Városi
18:00
Latvija24Beļģija 
19
sep '09
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
Városi
18:00
Ungārija70Latvija 
30
sep '08
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp3
Virdavallen
18:00
Latvija01Horvātija 

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2215253913+2647
2RFS2412573124+741
3FK Spartaks2311483637-137
4FK Ventspils229763631+534
5Valmiera Glass ViA239682323033
6FK Liepāja2384112526-128
7FK Jelgava2375111926-726
8BFC Daugavpils2373131936-1724
9FK Metta2354142436-1219
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pērc biļetes uz EČ finālturnīru