Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA Eiropas WU-19 čempionāta kvalifikācija
  • 1. kārta
  • 01.10.2019. 12:00
  • DANA Arena, Austrija
  • Skatītāju skaits: 100
Šveice
:
7
0
  • Galvenais tiesnesis: Jurgita Mačikunytė (LTU)
  • 1 tiesneša asistents: Irina Pozdejeva (LTU)
  • 2 tiesneša asistents: Biljana Iskin (AUT)
  • Ceturtais tiesnesis: Maria Ennsgraber (AUT)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Svenja Fölmli

Vāāāārti!  1:0

19

 
Riola Xhemaili

Vāāāārti!  2:0

26

 
Riola Xhemaili

Vāāāārti!  3:0

28

 
Riola Xhemaili

Vāāāārti!  4:0

29

 
Svenja Fölmli

Vāāāārti!  5:0

42

 
Altina Raqipi
Svenja Fölmli

Maiņa

46

 
Mia Von Ballmoos
Chiara Messerli

Maiņa

46

 
Yllka Kadriu

Vāāāārti!  6:0

52

 
 

56

Maiņa

Sophie Bohner
Samantha Campanello

Maiņa

62

 
Laura Rosica
Ramona Kannady

Maiņa

62

 
Sophie Bohner

Vāāāārti!  7:0

70

 
Géraldine Delphine Ess
Riola Xhemaili

Maiņa

71

 
 

73

Maiņa

 

73

Dzeltenā kartīte

Liāna Rožaščonoka
 

90

Maiņa

ŠveiceLatvija
Livia Peng (G)11Sofja Ņesterova (C) (G)
Sophie Aeberhard25Lana Osiņina
  • 90'
  • 62'
Samantha Campanello
49Amanda Medvedeva
Jasmin Colombo64Liāna Rožaščonoka
  • 73'
  • 19'
  • 42'
  • 46'
Svenja Fölmli (C)
98Diāna Skribina
Ardita Iseni1110Paula Linda Liniņa
  • 52'
Yllka Kadriu
1311Ieva Krasnova
  • 73'
  • 46'
Chiara Messerli
1414Līga Brigmane
  • 62'
Ramona Kannady
1515Karmena Ketija Pozņiaka
Kattalin Stahl1818Ērika Gricienko
  • 26'
  • 28'
  • 29'
  • 71'
Riola Xhemaili
2020Katrīna Loreta Gregorio
  • 56'
Rezervisti
Vivian Kaspar (G)1212Agnese Mandrika (G)
  • 62'
  • 70'
Sophie Bohner
323Asnāte Lindermane (G)
Ylenia Caputo52Selga Penelope Vitmore
  • 71'
Géraldine Delphine Ess
73Darja Voitehoviča
  • 90'
Malaurie Karine Granges86Liene Reute
Regina Hacker1016Alise Gaiķe
  • 73'
  • 46'
Altina Raqipi
1617Diāna Suvītra
  • 56'
  • 62'
Laura Rosica
177Taisija Djagiļeva
  • 46'
Mia Von Ballmoos
1919Renāte Gaugere
Galvenais treneris
Nora HäuptleViktors Vicehovskis

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU